با این 4 نکته فناوری، مشارکت بیمار را افزایش دهید

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

4_tips.jpg

تکنولوژی: این موضوعی است که در سوئیت‌های بیمارستانی در سراسر کشور مورد توجه قرار می‌گیرد. وقتی صنعت مراقبت‌های بهداشتی با سرعتی سرسام‌آور از فناوری‌ها استفاده می‌کند، چگونه ممکن است چنین نباشد؟


19 درصد از بزرگسالان ایالات متحده به تلفن های هوشمند به عنوان ابزار اصلی خود برای دسترسی به خدمات آنلاین متکی هستند.


و فقط HHS، CMS و سایر سازمان‌های مخفف‌گرا نیستند که خواهان مراقبت‌های بهداشتی با فناوری پیشرفته هستند. مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی امروزی بیش از هر زمان دیگری به هم متصل و مجهز به فناوری هستند و انتظارات ناشی از واقعیت دیجیتالی جدید تلفن همراه را به تنظیمات مراقبت‌های بهداشتی نیز وارد می‌کنند.

چگونه می توانید از این به نفع خود استفاده کنید؟ فناوری مشارکت بیمار را در آغوش بگیرید. با ابزارهای مناسب، می‌توانید با مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی ارتباط برقرار کنید و بر رفتارهای بیمار تأثیر بگذارید برای بهبود نتایج فردی و سلامت جمعیت.

تکنولوژی از مرزهای جمعیتی عبور می کند

وقتی به مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی فکر می کنید که احتمالاً از فناوری استفاده می کنند، آیا هزاره ها را تصور می کنید؟ البته شما اشتباه نمی کنید. آنها به عنوان بومی دیجیتال هرگز دنیایی را بدون اینترنت نشناختند. Smartphone-ownership_right.png

با این حال، راحتی و سهولت استفاده از فناوری تلفن همراه از مرزهای سنی نیز عبور می کند. قبلاً ذکر کردیم که قبلاً ذکر کردیم ، از هر 10 بزرگسال، 6 نفر گوشی هوشمند دارند، و همراه با آنها این توقع دارند که بتوانند هر زمان که بخواهند به هر اطلاعاتی که می خواهند دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، طبق تحقیقات پیو، 19 درصد از بزرگسالان ایالات متحده به دلیل عدم وجود سرویس پهنای باند در خانه یا سایر محدودیت ها، به تلفن های هوشمند به عنوان ابزار اصلی خود برای دسترسی به خدمات آنلاین متکی هستند.

در نتیجه، اگر می‌خواهید مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی را به طور مؤثر درگیر کنید – از جمله بزرگسالان جوان، آمریکایی‌های آفریقایی تبار و لاتین تبارها که احتمالاً برای دسترسی به اینترنت به تلفن‌های هوشمند وابسته هستند – باید فناوری‌های سازگار با تلفن همراه را در اختیار داشته باشید. چه ملاحظاتی اولویت دارند؟

1. مطمئن شوید که واقعاً مخاطب هدف خود را می شناسید.

در حالی که ممکن است فکر کنید بیماران خود را بر اساس تشخیص‌هایشان «می‌شناسید»، ارتباط مؤثر برای ایجاد تعامل بیشتر از آگاهی از وضعیت پزشکی آنها نیاز دارد. بنابراین، قبل از اتخاذ هر فناوری، H&HN پیشنهاد می‌کند به سؤالات کلیدی مرتبط با نحوه «فکر، احساس، انجام دادن» بیماران با احترام پاسخ دهید. به وضعیت آنها همانطور که خرده‌فروشان برای درک سفر مشتری داده‌ها را جمع‌آوری می‌کنند، بیمارستان‌ها نیز به داده‌هایی نیاز دارند – که همیشه از منابع داخلی در دسترس نیستند – که با سفر بیمار صحبت می‌کنند.

به عنوان مثال، روانشناسی بخش‌بندی می‌تواند به شما کمک کند تا درک بهتری از انگیزه‌های بیماران مختلف داشته باشید، آنها برای اطلاعات مربوط به وضعیت خود به کجا مراجعه می‌کنند و نحوه برقراری ارتباط را ترجیح می‌دهند. با درک این اولویت‌های شخصی، به‌جای ارائه راه‌حل‌های کمتر مؤثر و یک‌اندازه، در موقعیت بهتری قرار می‌گیرید تا از فناوری و پیام‌رسانی مناسب برای بهبود تعامل بیمار استفاده کنید.

2. برای درک بهترین راه حل ها برای هر بخش، به گزینه های دیجیتالی بروید.

تکنولوژی‌های بهداشت از راه دور، پیام‌های متنی، پوشیدنی‌ها یا فناوری‌های حسگر همه جای خود را دارند، اما برای برآورده کردن انتظارات بیمار، باید این فناوری را با بیمار مطابقت دهید. برای مثال، بخش روان‌شناختی که به‌عنوان هدایت‌گر شناخته می‌شود، ممکن است به ابزارهای سلامت از راه دور پاسخگو باشد که او را با متخصصان مراقبت‌های بهداشتی که به آنها اعتماد دارد در تماس نگه می‌دارد؛>> “width=”320” srcset=”//300901.fs1.hubspotusercontent-na1.net/hub/300901/hubfs/Connected_smartphone.jpg?width=160&name=Connected_smartphone.jpg 160w19.001.bsercontent.jpg 160w. net/hub/300901/hubfs/Connected_smartphone.jpg?width=320&name=Connected_smartphone.jpg 320w, //300901.fs1.hubspotusercontent-na1.net/hub/300901/300901/300901Cmartphone. 480w, //300901.fs1.hubspotusercontent-na1.net/hub/300901/hubfs/Connected_smartphone.jpg?width=640&name=Connected_smartphone.jpg 640w, //3001.conhubs-potsna1.com 00901/hubfs/Connected_smartphone.jpg?width=800&name=Connected_smartphone.jpg 800w, //300901.fs1.hubspotusercontent-na1.net/hub/300901/hubfs_wis/300901/hubfs_wismartphonesize.jpg/smartphones9.jpg “(حداکثر عرض: 320px) 100vw, 320px”/> در حالی که یک خود دست‌آور مستقل ممکن است رویکردی هدف‌گراتر با استفاده از دستگاه‌های پوشیدنی بیشتر به میل خود پیدا کند.
با یک سیستم انعطاف پذیر و خودکار
پلت فرم مشارکت بیمار مانند زیست رایان، می‌توانید با پیام‌های سفارشی‌سازی شده‌ای که برای ارتباط بیشتر برای بهبود سطوح تعامل طراحی شده‌اند، به طیف گسترده‌ای از اولویت‌ها – متن، صدا، ایمیل، برنامه – بپردازید.

3. ابزارهای ساده را توسعه دهید و به بیماران خود به خوبی آموزش دهید.

همانطور که در بالا ذکر کردیم، پذیرش فناوری همچنان در میان جمعیت بیماران شما افزایش می‌یابد، اما همانطور که بومرهای متبحر فناوری را پیدا می‌کنید، ممکن است هزاره‌هایی را نیز بیابید که آنطور که انتظار دارید دستگاه محور نیستند. با انتخاب فناوری آسان برای استفاده و مزایای آشکار، اطمینان حاصل می کنید که هر بیمار از سطح راحتی برخوردار است که به سن بستگی ندارد. H&HN پیشنهاد می‌کند، «همچنین استفاده از داستان‌گویی بصری را در نظر بگیرید تا موضوعات را به راحتی درک کنید. ویدئو، اینفوگرافیک و تجسم داده ها می توانند ابزارهای ارتباطی قدرتمندی باشند.”


“جایی که ما به عنوان صنعت مراقبت های بهداشتی مبارزه می کنیم، تطبیق پروتکل های مراقبت مهم با نحوه زندگی بیماران است.”


4. به ارزیابی و تنظیم استفاده خود از فناوری مشارکت بیمار ادامه دهید.

تکنولوژی ها به طور مداوم در حال تکامل هستند، همانطور که علاقه هر بیمار به آنها نیز تغییر می کند. اپلیکیشن داغ امروزی یا پوشیدنی مد روز می تواند به راحتی تبدیل به “راک حیوان خانگی” فردا شود. با انجام ارزیابی‌های دوره‌ای، می‌توانید مشکلات را شناسایی کرده و زودتر به آنها رسیدگی کنید و به نوآوری استراتژی‌های خود برای تعامل با بیماران و ایجاد وفاداری در طول زمان ادامه دهید. 

در نهایت، موفقیت شما به ارائه ابتکارات مشارکت بیمار بستگی دارد که با افراد طنین انداز شود – نه فقط گروهی از بیماران دیابتی (یا هر گروهی که می خواهید در آن شرکت کنید). Chanin Wendling، مدیر eHealth در Geisinger Health System – که چندین برنامه موفق مشارکت بیمار مبتنی بر فناوری را راه‌اندازی کرده است – می‌گوید: «جایی که ما به عنوان یک صنعت مراقبت‌های بهداشتی با آن مبارزه می‌کنیم، تطبیق پروتکل‌های مراقبت مهم با نحوه زندگی بیماران است. برخی از بیماران نسبت به سایرین پاسخگوتر هستند. برخی افراد به روش های مختلف یاد می گیرند. برخی فناوری را دوست دارند. برخی لمس شخصی را ترجیح می دهند. ما به عنوان یک صنعت باید بهتر از آن استقبال کنیم، زیرا در نهایت، شما به بیمار نیاز دارید تا اقدام کند. آیا برای انجام کار به فناوری مناسب درگیر کردن بیمار مجهز هستید؟ Connected_smartphone.jpg

PB_favicon.ico

دیدگاهتان را بنویسید