شما در حال مشاهده هستید بدهی بد: آیا گزینه های جدیدی برای جمع آوری پرداخت های بیماران و افزایش درآمد وجود دارد؟

بدهی بد: آیا گزینه های جدیدی برای جمع آوری پرداخت های بیماران و افزایش درآمد وجود دارد؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Bad Debt: Are There New Options to Collect Patient Payments & Increase Revenues

بدهی های بد می تواند برای هر کسی مشکل ساز باشد، به ویژه برای سازمان های مراقبت های بهداشتی. همانطور که در حال تحقیق درباره یک مشتری جدید بالقوه بودم، متوجه شدم که اساسنامه آنها 12٪ از درآمد آن را به عنوان بدهی بد یا کمک هزینه برای حساب های مشکوک ذکر کرده است. برای سازمانی که میلیاردها دلار درآمد دارد، 12 درصد بسیار است!

در حالی که این فقط یک مطالعه موردی خاص است، بسیاری از افراد دیگر مانند آن وجود دارند. حتی اگر سازمان شما سهم بازار کمتری داشته باشد، یا اگر درصد بدهی بد شما کمتر از 12 درصد باشد، هنوز راه‌هایی وجود دارد که بتوانید بدهی را کاهش دهید – یعنی افزایش درآمد برای شما.

چند چیز در محاسبات بدهی وجود دارد، مانند مراقبت‌های خیریه. اما بخش بزرگی از بدهی‌های معوق از پرداخت‌های خود بیمار تشکیل شده است. خواه این بدهی به شکل پرداخت های مشارکتی و/یا بیمه مشترک باشد، بیشتر این بدهی از مانده های سررسید گذشته (یا سررسید گذشته) تشکیل شده است.

فکر کردن “خب، بیایید برویم آن مانده‌های سررسید شده را دریافت کنیم.” در حالی که این ایده خوبی به نظر می رسد، اگر به مانده های بیمارانی که 90 یا 120 روز از سررسید آنها گذشته است نگاه کنید، بسیاری از آنها کوچک هستند (کمتر از 10 دلار). به عنوان یک سازمان، ممکن است تشخیص داده باشید که هزینه جمع آوری برای تعداد بسیار کوچک بسیار زیاد است. شاید فردی در سازمان شما تصمیم گرفته باشد که اگر یک حساب زیر یک آستانه خاص باشد، تلاش شما را سرکوب کند. شما تصور می کنید که هزینه بیشتر از تلاش است.

درک گزینه های شما

اگر تصمیم دارید که می‌خواهید تلاش کنید تا بدهی بدی را که دارید جبران کنید، روش‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید در پیش بگیرید. از تماس های تلفنی گرفته تا بیانیه های کاغذی و برون سپاری آن، می توانید روش خود را انتخاب کنید — اما ارزان نخواهد بود.

در بازار امروزی، می‌توانید کارمندان خود را داشته باشید که با بیمارانی که حساب‌های عقب افتاده دارند تماس بگیرند و آنها را پیگیری کنند، اما این هزینه معمولاً بین 9 تا 11 دلار هر بار که تلفن را برمی‌دارند، است. حدود 80 درصد از این تماس‌های تلفنی غیر تماسی هستند (به این معنی که هیچ‌کس پاسخ نمی‌دهد یا به پست صوتی ارسال می‌شود)، که به این معنی است که دقیقاً کارآمد نیست. اما هی، کار می کند.

گزینه دیگر انجام گزاره های کاغذی است . این یک روش نسبتاً محبوب است که بسیاری از سازمان‌های بهداشتی و درمانی از آن استفاده می‌کنند و ممکن است هزینه ارسال آن بین 0.55 تا 1.50 دلار باشد. با این حال، به طور معمول، این ها چندین بار برای دریافت پاسخ ارسال می شوند. بسیاری از سازمان‌ها به خاطر کارایی و پایداری محیطی به دنبال دوری از بیانیه‌های کاغذی هستند.

همچنین گزینه ای برای ارسال موجودی به آژانس جمع آوری وجود دارد. آنها ممکن است برای هر دلاری که جمع آوری می کنند بین 8٪ تا 20٪ دریافت کنند، اما شما به هر حال آن بدهی های بد را حذف می کردید.

آیا راه دیگری وجود دارد؟

در حالی که این روش‌ها مزایای خود را دارند، اما هزینه آن‌ها متغیر است و نیروی انسانی زیادی را شامل می‌شود، چه از طرف شما یا از طریق برون‌سپاری. همچنین احتمال زیادی وجود دارد که با افرادی که می‌خواهید از آنها جمع‌آوری کنید به روشی که نمی‌خواهند با آنها تماس گرفته شود – و بنابراین پاسخی نخواهند داد.

این جایی است که شرکتی مانند زیست رایان می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. ما یک آژانس جمع آوری مراقبت های بهداشتی معمولی نیستیم، اما می توانیم به شما در جمع آوری پرداخت های بیمارالف>. ما از یک مدل بخش‌بندی روانشناختی آزمایش‌شده برای درک انگیزه‌های بیماران و برقراری ارتباط با آنها استفاده می‌کنیم. به بهترین شکل ممکن برای آنها.

Preferred Method of Notification of a Balance Due - Urgent Care تقسیم بندی روانشناختی مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی را بر اساس رفتارها، انگیزه ها و ترجیحاتشان در یکی از پنج دسته قرار می دهد. بنابراین، این مدل آنچه را که باعث می شود بیماران تیک دار شوند، شناسایی می کند. به عنوان مثال، ما می‌دانیم که کدام افراد ارتباطات دیجیتال را از طریق بیانیه‌های کاغذی دوست دارند و با چه فرکانسی با بیماران در رابطه با سررسید گذشته، بر اساس بخش آنها تماس بگیرند. بیماران حتی ترجیحات متفاوتی در مورد توازن برای بیمارستان‌ها، خدمات پزشک و مراکز مراقبت فوری دارند. . آنها همچنین هر یک از این صورتحساب ها را به طور متفاوتی اولویت بندی می کنند.

زیست رایان می تواند به شما در برقراری ارتباط موثرتر با بیماران در پنج بخش روانشناختی کمک کند. پلتفرم مشارکت بیمار ما کانال‌های دیجیتالی منطبق با HIPAA را ارائه می‌کند تا این ارتباطات سررسید شده را به روشی که بیماران شما می‌خواهند آنها را دریافت کنند، ارائه می‌دهد که منجر به بازگشت سرمایه قابل‌توجهی و قابل اندازه‌گیری می‌شود. طی 10 روز پس از فعال‌سازی، زیست رایان منجر به جمع‌آوری تا 20 درصد از مانده‌های سررسید گذشته از 90 تا 120 روز برای برخی از مشتریان ما شد. از آنجایی که این ارتباطات به صورت دیجیتالی انجام می شود، هزینه جمع آوری پرداخت های معوق نیز کم بود – به این معنی که اکنون می توانید به راحتی با آن پرداخت های 10 دلاری تماس بگیرید.

image3-1

اگر می‌خواهید روش دیجیتالی و روان‌شناختی را امتحان کنید، با ما تماس بگیرید . ما خوشحالیم که با شما در مورد اینکه پلتفرم زیست رایان برای تسهیلات شما کار کند تا تعامل را تقویت کرده و روند پرداخت بیمار خود را بهبود بخشد، صحبت کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه تقسیم‌بندی روانشناختی مجموعه‌های پرداخت را به حداکثر می‌رساند، مطالعه موردی ما را بارگیری کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید