شما در حال مشاهده هستید برترین آژانس های بازاریابی دیجیتال: اسرار استراتژی آنها

برترین آژانس های بازاریابی دیجیتال: اسرار استراتژی آنها

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Two co-workers brainstorming, writing on sticky notes, sticking on glass

نام‌های اختصاری را شنیده‌اید: SEO، PPC، CPC، SEM. شما حتی ممکن است در مورد آنچه برخی از این موارد مستلزم آن هستند، کنترل خوبی داشته باشید. اما چگونه می‌توانید همه آن را با هم در یک استراتژی منسجم تنظیم کنید؟ آژانس های دیجیتال مارکتینگ برتر از چه حقایق آزمایش شده و واقعی برای کمک به موفقیت مشتریان خود استفاده می کنند؟

مرتبط: 3 راه ساده برای شکست در بازاریابی دیجیتال در مراقبت های بهداشتی

1. تبلیغات دیجیتال یک علم است

همه ما تبلیغات Google را دیده‌ایم. 1-4 نتیجه اول جستجوی گوگل شما اغلب نشان دهنده تبلیغات پولی است. تبلیغات مختصر و دقیق هستند—پس چرا تبلیغات Google خود را تنظیم نکنید و به آنها اجازه ندهید دوره خود را اجرا کنند؟ (به عبارت دیگر: تنظیم کنید و آن را فراموش کنید.)

چون تبلیغات دیجیتال یک علم است. مانند روش علمی، تبلیغات از شما می خواهد که…

 • تحقیق انجام دهید و حقایق را جمع آوری کنید (در مورد رقبا، کلمات کلیدی، جمعیت هدف و غیره)
 • فرضیه ای تشکیل دهید (در مورد اینکه کدام استراتژی های پیشنهادی و کلیدواژه برای خدمات یا محصول شما مؤثرتر هستند)
 • آزمایشی را اجرا کنید
 • نتایج و داده ها را تجزیه و تحلیل کنید
 • فرضیه خود را اصلاح، تغییر دهید و مجدداً آزمایش کنید.

تبلیغ کنندگان دیجیتال ماهر دائماً آزمایش می کنند.

به همین دلیل است که توصیه می کنیم برای تبلیغات دیجیتال موثر با آژانس همکاری کنید. اما اگر تصمیم دارید به تنهایی این کار را انجام دهید، مطمئن شوید که دائماً کلمات کلیدی، محتوای تبلیغات، صفحه فرود و استراتژی پیشنهاد قیمت خود را آزمایش و تنظیم کنید.

2. کمپین های دیجیتالی شما باید با هم در جهت یک هدف مشترک کار کنند

اگر بخشی از کمپین دیجیتالی خود را تنظیم کنید، بهترین گزینه این است که همه آنها را تنظیم کنید. فرض کنید تصمیم دارید محصول جدیدی را که در دفتر استفاده می کنید تبلیغ کنید. شما ممکن است…

 • با استفاده از کلمات کلیدی SEO برای رتبه بندی در موتورهای جستجو، صفحه ای در مورد آن سرویس به وب سایت خود اضافه کنید؛
 • یک وبلاگ آموزنده یا حتی یک بیانیه مطبوعاتی بنویسید؛
 • یک سری ایمیل هدفمند ارسال کنید؛
 • یک تبلیغ در Google، Bing و Yahoo اجرا کنید؛
 • و یک تبلیغ رسانه اجتماعی ایجاد کنید.

هیچ آگهی واحدی نباید در خلاء وجود داشته باشد. همه چیز باید با هم کار کند تا به یک هدف مشترک برسیم.

علاوه بر این، این هدف باید مستقیماً با اهداف تجاری شما همسو باشد. در زمینه مراقبت های بهداشتی، یک هدف معمولی یافتن بیماران جدید (یا موارد با درآمد بالاتر) است. آیا ارسال هر روز در رسانه های اجتماعی به شما کمک می کند تا به این اهداف برسید؟ احتمالا نه.

بنابراین با هر تغییری که در استراتژی دیجیتال خود ایجاد می کنید، اهداف کسب و کار خود را در نظر بگیرید. به عنوان مثال، تبلیغات دستکاری کنید که سودآورترین خطوط خدمات شما را هدف قرار می دهند و صفحات فرود را برای مطابقت ایجاد می کنند.

3. رسانه های اجتماعی مهم تر از همیشه هستند

هر آژانس دیجیتال مارکتینگ برتر بر اهمیت استراتژی رسانه های اجتماعی تاکید می کند. اما بهترین‌ها به شما می‌گویند که استخدام شخصی برای صرف پست‌های ارگانیک در رسانه‌های اجتماعی اغلب اتلاف وقت است.

برای رهبران فکری و سازمان‌های بزرگ‌تر که در آن‌ها دسترسی به جامعه مهم است (مانند بیمارستان‌ها)، این استراتژی ممکن است منطقی مالی باشد.

اما برای اکثر مشاغل کوچک و فعالیت‌های خصوصی، رسانه‌های اجتماعی ارگانیک باید به هر کسی که زمان دارد واگذار شود. رسانه های اجتماعی تبلیغات (تبلیغات پولی در فیس بوک، توییتر، لینکدین و غیره) روشی است که می توانید واقعاً بیماران، مشتریان یا مشتریان جدیدی را جذب کنید. .

 

به این موارد نیز مراجعه کنید: 5 گام حیاتی که باید انجام دهید قبل از برنامه ریزی استراتژی رسانه های اجتماعی

پست‌های ارگانیک در رسانه‌های اجتماعی تنها درصد کمی از فالوورهای شما (اغلب خانواده و دوستان کارمندان) را تحت تأثیر قرار می‌دهند. اما با رسانه های اجتماعی پولی، امکانات بی حد و حصر است.

4. یک وب سایت هرگز واقعاً تمام نمی شود

در نهایت، آژانس‌های بازاریابی دیجیتال برتر می‌دانند که یک وب‌سایت خوب هرگز واقعاً تمام نمی‌شود.

هرچقدر که ممکن است خشمگین باشد، این در مورد وب سایت خود ما نیز صادق است. ما دوست داریم دراز بکشیم و افزایش اعداد را تماشا کنیم، اما یک وب‌سایت به پست‌ها، به‌روزرسانی‌ها، طراحی مجدد و بهینه‌سازی مکرر نیاز دارد تا با دنیای در حال تغییر بازاریابی دیجیتال همگام شود.

البته، برای سئو باید وب سایت خود را به روز کنید. همچنین باید با افزودن خدمات یا محصولات جدید، محتوا را به روز کنید.

اما این تنها دلیل برای به روز رسانی یک وب سایت نیست. گوگل همیشه الگوریتم خود را به روز می کند. ممکن است یک هفته برای کلمات کلیدی مورد نظر خود رتبه بسیار خوبی کسب کنید و هفته بعد از 20 مورد برتر خارج شوید. اگر می‌خواهید ادامه دهید، باید قسمت پشتی وب‌سایت خود (توضیحات متا، برچسب‌های عنوان، بهینه‌سازی موبایل و غیره) و همچنین محتوا را بهینه کنید—و این زمان می‌برد.

کار با یک آژانس برتر بازاریابی دیجیتال در مراقبت های بهداشتی

وقتی به دنبال آژانسی هستید که به شما کمک کند همه قطعات را کنار هم قرار دهید، به دنبال ویژگی هایی باشید که در بازاریابی وب سایت خود به دنبال آن هستید. برترین آژانس های بازاریابی دیجیتال توصیه های خود را دنبال می کنند.

اگر هدف شما دستیابی به بیماران بیشتر است (یا بازاریابی برای پزشکان)، با زیست رایان تماس بگیرید. آژانس بازاریابی مراقبت‌های بهداشتی ما می‌تواند به شما کمک کند تا با استراتژی‌های بازاریابی اخلاقی که به شما کمک می‌کند بیماران بیشتری را جذب کنید و زندگی‌های بیشتری را تغییر دهید، در زمان مناسب به افراد مناسب دسترسی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید