شما در حال مشاهده هستید برترین ابزارهای چرخه درآمد برای اجرا در مرکز مراقبت فوری شما

برترین ابزارهای چرخه درآمد برای اجرا در مرکز مراقبت فوری شما

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Top Revenue Cycle Tools to Implement at Your Urgent Care Centerتقریباً در سال 2020 است، به این معنی که زمان آن فرا رسیده است (یا خیلی از آن گذشته) چرخه درآمد خود را کاهش دهید. دنیا به طور فزاینده‌ای دیجیتالی‌تر می‌شود، بنابراین مراکز مراقبت فوری ابزارهای مدیریت چرخه درآمد آنلاین زیادی برای افزایش جمع‌آوری بیماران. بیایید نگاهی به برخی از ابزارهای چرخه درآمد بیندازیم که به سازمان شما بهترین بازگشت سرمایه را می‌دهد.

1. برآورد هزینه

همانطور که قبلاً در وبلاگ خود بحث کردیم، شفافیت قیمت به یک کلمه رایج در فضای مراقبت های بهداشتی تبدیل شده است. با ارائه گزینه ای به مصرف کنندگان برای برآورد هزینه کل مراقبت از آنها، می توانید سرعت پرداخت بیماران و همچنین تجربه کلی آنها را بهبود بخشید زمانی که در مرکز مراقبت های فوری شما هستند. شما می‌توانید این ابزار را در وب‌سایت خود میزبانی کنید تا آنها بتوانند به صورت خود خدمت کنند یا اطلاعات را از طریق تلفن در اختیار آنها قرار دهند. فقط مطمئن شوید که تخمین بیمه آنها را در نظر گرفته است و تا حد امکان دقیق است، بنابراین واقعاً ارزشمند است.

2. پرداخت های خود سرویس

اکثر مردم امروزه عادت دارند برای همه چیز به صورت آنلاین پرداخت کنند. اگر گزینه ای برای پرداخت آنلاین از طریق درگاه یا موارد دیگر ندارید، از زمان عقب مانده اید و ممکن است پول خود را از دست بدهید. برخی از ابزارهای سلف‌سرویس حتی اطلاعات اضافی مانند وضعیت فرانشیز یا اطلاعات کمک مالی به بیماران ارائه می‌کنند. دسترسی آنها به این اطلاعات و امکان پرداخت آنلاین می تواند به بیماران کمک کند تا کنترل بیشتری بر تجربه پرداخت خود داشته باشند.

3. رسیدگی به ادعاها

کار با شرکت‌های بیمه پیچیده است و احتمالاً این روند به این زودی آسان‌تر نخواهد شد. با اولاً تأیید اطلاعات بیمه و استفاده از نرم افزارهای فعلی و ابزارهای دیجیتال، کارکنان شما می تواند به راحتی هر گونه انکار یا مشکل تأیید را که در طول پردازش ایجاد شده است مشاهده کند. سپس، شما و بیمار می توانید برای رفع هر گونه خطا با یکدیگر همکاری کنید و مطمئن شوید که همه چیز به درستی پردازش شده است. این ابزار به نوبه خود می تواند چرخه درآمد مرکز شما را کوتاه کند زیرا مشکلات زودتر شناسایی و اصلاح می شوند.

4. برنامه های پرداخت

مراقبت‌های بهداشتی ممکن است گران باشد الف> و گاهی اوقات افراد نمی توانند قبوض پس از بیمه خود را یکجا پرداخت کنند. با داشتن سیستمی که چندین پرداخت را در یک دوره زمانی می‌پذیرد، انعطاف‌پذیری را فراهم می‌کنید که به نوبه خود تجربه بیمار را بهبود می‌بخشد و پرداخت مسئولیت بیمار را بیشتر از زمانی که این طرح‌ها را ارائه نمی‌دادید تسریع می‌کند. نکته مهمی که در اینجا باید به آن توجه کرد این است که باید مراقب پیام‌هایی باشید که ارسال می‌کنید تا مطمئن شوید که با بیماران شما طنین‌انداز می‌شود و آنها را تشویق می‌کند تا اقدام کنند.

5. تقسیم بندی روانشناختی

وقتی از بخش‌بندی روانشناختی استفاده می‌کنید، می‌توانید پیام‌های خود را بیش از حد هدف‌گذاری کنید تا بیماران را به بهترین نحو برای آنها برسانند. برخی از افراد ترجیح می‌دهند پیام‌هایی درباره مجموعه‌ها از طریق ایمیل دریافت کنند. دیگران ترجیح می دهند تماس تلفنی بگیرند. با این حال، دیگران پست کاغذی سنتی را دوست دارند. وقتی بهترین کانال برای دسترسی به مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی را می‌شناسید، احتمال بیشتری وجود دارد که آنها پرداخت‌های مسئولیت بیمار خود را انجام دهند.

بخش بندی روانشناختی به همین جا ختم نمی شود. همچنین به شما کمک می کند تا بدانید چگونه پیام خود را بنویسید و چه کلمات یا عباراتی با مصرف کننده خاصی طنین انداز می شود. این روش بر اساس انگیزه‌های اولیه، سبک زندگی، ارزش‌ها و نگرش‌های بیمار است و با زیست رایان می‌توانید به راحتی بیماران خود را به یکی از پنج بخش طبقه‌بندی کنید. سپس، پلت فرم زیست رایان به طور خودکار پیام هایی را ایجاد می کند که برای هر یک از پنج بخش جذابیت دارد. این کار زمان پیگیری کارکنان شما را به شدت کاهش می‌دهد و می‌تواند چرخه درآمد شما را نیز کاهش دهد .

زیست رایان از بخش‌بندی روانشناختی در یادآورهای پرداخت خودکار ما استفاده می‌کند. پیام‌رسانی مخصوص بخش اطمینان می‌دهد که یادآوری روی میز یا صندوق ورودی گم نمی‌شود و مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی را تشویق می‌کند تا اقدامی انجام دهد. مشتریان ما شاهد بازگشت سرمایه 20:1 و افزایش 4 برابری در مجموعه روزانه مانده های معوق بوده اند.

با سرمایه‌گذاری در ابزارهای مدیریت چرخه درآمد، چرخه درآمد را برای مرکز مراقبت فوری خود بهبود بخشید تا به شما در خودکارسازی فرآیند پرداخت بیمار کمک کند. نه تنها فشار بر کارکنان خود را کاهش می دهید، بلکه تجربه شخصی بهتر و بهتری را به بیماران خود می دهید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه تعامل دیجیتال و تقسیم بندی روانشناختی می تواند چرخه درآمد مرکز مراقبت فوری شما را کاهش دهد، مطالعه موردی ما را دانلود کنید .

 

دیدگاهتان را بنویسید