شما در حال مشاهده هستید برنامه جدید فیس بوک “Facebook Local” می تواند سایر برنامه های محلی را در اختیار بگیرد

برنامه جدید فیس بوک “Facebook Local” می تواند سایر برنامه های محلی را در اختیار بگیرد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Two iPhones next to each other نام پخش کننده (تقریباً) جدید FACEBOOK LOCAL است که خطوط بین رسانه های اجتماعی و جستجوی محلی آنلاین را ترکیب می کند. معرفی جستجوی محلی فیس بوک می تواند به نبردی برای چمن دیجیتال – بین غول موتور جستجو گوگل و غول رسانه های اجتماعی فیس بوک – تبدیل شود و ممکن است به یک روند جدید مهم تبدیل شود. با گذشت زمان، می‌تواند برنامه‌های دیگر را بخورد و بازاریابی و تبلیغات مراقبت‌های بهداشتی را به‌طور عمده تحت تأثیر قرار دهد.

یک عامل قابل پیش بینی در اینترنت، توسعه و تغییر مداوم آن است. برای متخصصان بازاریابی، تماشا و ردیابی تغییرات، به ویژه به عنوان یک گزینه تبلیغاتی، یک ورزش مداوم است. تقاطع بین جستجو و اجتماعی کاملاً جدید نیست. اما اکنون دو رهبر قدرتمند صنعت درگیر هستند.

Facebook Local: هنگامی که موتورهای جستجو و پلتفرم‌های اجتماعی همپوشانی دارند…

از یک طرف، گوگل با بیش از 80 درصد از سهم بازار بر تجارت جستجو تسلط دارد. و فیس بوک با بیش از دو میلیارد کاربر فعال در سراسر جهان متصل است. برنامه محلی فیس بوک ادعا می کند که اولین ادغام پلت فرم اجتماعی با تجارت جستجو است و یک فرصت تبلیغاتی آشکار وجود دارد.

مرتبط: 9 گام اساسی برای بهبود رتبه‌بندی پزشکان آنلاین

این برنامه جدید و بهبود یافته [برنامه رویدادهای قبلی آنها] با جستجوی رویدادها و فعالیت‌هایی که در مجاورت کاربر هستند آغاز می‌شود. با جستجوی نقاط مختلف داده‌های اجتماعی فیس بوک (کلیک‌ها، نظرات، رتبه‌بندی‌ها و بررسی‌ها، اعلام حضور کاربر، و موارد دیگر) این برنامه نتایج یکپارچه اجتماعی و جستجو را در یک مکان ارائه می‌کند.

Social media quick search علاوه بر این، نتایج شامل مکان‌هایی برای رفتن، رویدادها و کسب‌وکارهایی می‌شود که گواهی اجتماعی سایر کاربران فیس‌بوک را به همراه دارند. از این رو، FB می گوید، شما “مکان هایی را برای رفتن در نزدیکی خود کشف می کنید”، که “همه توسط افرادی که می شناسید و به آنها اعتماد دارید، نیرو می گیرند.” هنوز رشد نکرده است، اما نسخه جدید برنامه رویدادهای محلی به علاوه رستوران‌های اطراف، فروشگاه‌ها، مکان‌های خرده‌فروشی و امکانات خدماتی را ارائه می‌کند.

اگر به نظر آشنا به نظر می رسد، در اینجا برخی از دلایلی وجود دارد که می خواهید آنچه را که در این برنامه جدید فیس بوک + ترکیب Google اتفاق می افتد مشاهده کنید.

  • عملکرد جستجو از Google استفاده نمی‌کند. احتمالاً این به زمان اجتماعی و جستجوی فیس‌بوک با مخاطبان می‌افزاید و برتری جستجوی Google را کاهش می‌دهد.
  • مراقب Yelp باشید. تصادفی نیست که سیستم بررسی‌ها و اطلاعات فیس‌بوک شبیه به Yelp است، به جز اینکه یادداشت‌ها و بررسی‌ها بر اساس دوستان و ارتباطات شما (شاید بیشتر مورد اعتمادتر) هستند.
  • کسب و کار، از جمله ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی، می توانند مستقیماً به کاربران FB متصل شوند. دید محلی با قابلیت بزرگ کردن شبکه آینده آنها افزایش یافته است.
  • Facebook Local به Google، Yelp، نقشه‌ها، مکان‌ها، رویدادها، اثبات اجتماعی، تقویم‌ها و توصیه‌ها ضربه می‌زند. به سایر موتورهای جستجو و پلتفرم های اجتماعی Bing اشاره نکنیم.
  • نمایه‌های بازاریابی، داده‌ها و اطلاعات جمعیتی. فعالیت‌های کاربر، علایق و اطلاعات کسب‌وکار محلی، عادت‌ها، نظرات و نظرات به مرور زمان برای پاسخ‌های اجتماعی و جستجوی یکپارچه‌تر جمع‌آوری می‌شوند.
  • نمایه‌های کاربر قدرت تبلیغات را افزایش می‌دهند. همانطور که فیس‌بوک به شناخت علاقه‌مندی‌ها، علایق و فعالیت‌های مخاطبان غول‌پیکر خود ادامه می‌دهد، نمایه‌های دقیق به اهداف تبلیغاتی انتخابی تبدیل می‌شوند. مارک‌ها می‌توانند افراد را بر اساس مکان، سن، علایق و سایر ویژگی‌های جمعیتی به صفر برسانند.

گزینه های بازاریابی و تبلیغات ظاهر خواهند شد…

تاکنون، بیمارستان‌ها و ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی هنوز بخش عمده‌ای از این روند نوظهور نیستند. فقط عاقلانه است که به تماشای ادامه دهید تا این تغییر همچنان در حال تکامل باشد.

دلیل نهایی برای برنامه محلی فیس بوک برای به چالش کشیدن گوگل و دیگران در جستجو، گسترش زمان و تسلط بر مخاطبان محلی است. و با گسترش زمان و درگیر شدن با یک گروه مخاطب، می تواند درآمدهای تبلیغاتی را فرماندهی و گسترش دهد.

علاوه بر این، برای نهادهای تجاری – از جمله بیمارستان‌ها و ارائه‌دهندگان – به‌طور فزاینده‌ای مهم است که شهرت آنلاین و دیده شدن دیجیتال خود را مدیریت و هدایت کنند. شهرت شما بازتاب مستقیم چیزی است که کاربر آنلاین می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید