شما در حال مشاهده هستید برنده شدن بیماران بیشتر: وقت آن است که به موقع باشید

برنده شدن بیماران بیشتر: وقت آن است که به موقع باشید

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

doctor holding up a clockتوجه ویرایشگر: در این پست مهمان، نیل اچ باوم، MD، ایده های پزشک به پزشک را ارائه می دهد که در بیش از 30 سال تجربه واقعی او به عنوان یک متخصص اورولوژیست در نیو ایجاد شده است. اورلئان.

بیماران بیشتری می خواهید؟ بیماران بیشتر بدون سرمایه گذاری کلان چطور؟ آیا می توانید بیماران بیشتری را جذب کنید که به کارکنان شما استرس وارد نکنند؟ بیماران بیشتری می خواهید که بتوانید در زمان تعیین شده کلینیک خود آنها را ببینید؟

شما می توانید این کار را به راحتی با تعهد به پزشک بودن به موقع انجام دهید. این وبلاگ پیشنهادهای عملی را در اختیار شما قرار می دهد تا شما را به یک پزشک به موقع تبدیل کند که به ایجاد بیماران بیشتر برای انجام عمل موفق شما کمک می کند.

شاید شایع ترین شکایتی که بیماران دارند انتظار برای گرفتن وقت ملاقات (دسترسی) باشد. و پس از گرفتن وقت، از انتظار طولانی مدت برای دیدن دکتر شکایت می کنند.

وقت آن است که به موقع باشید…

ما به زودی مورد قضاوت قرار خواهیم گرفت و حتی با رضایت بیمار جبران خواهیم شد. بیمارستان ها و پرداخت کنندگان قرار است بیماران ما را بررسی کنند. غرامت پزشک با رضایت بیماران در هنگام تعامل با اقدامات ما تنظیم می شود.

آیا می توانید پاسخ بیماری را تصور کنید که باید منتظر بماند:

  • شش هفته برای گرفتن قرار ملاقات،
  • یک ساعت در بخش پذیرش فقط برای دیدن PA یا دستیار پزشکی،
  • یک ساعت دیگر برای ملاقات با دکتری که کمتر از پنج دقیقه با بیمار می‌گذرد،
  • دو هفته دیگر برای به دست آوردن کار آزمایشگاهی و مطالعه تصویربرداری،
  • دو هفته دیگر برای بررسی نتایج با بیمار، و در نهایت
  • چند هفته دیگر برای دریافت مجوز بیمه برای دارو، یا برای یک روش پزشکی ضروری؟

من می‌توانم به شما اطمینان دهم که نمرات رضایت بیمار و همچنین غرامت شما کاهش خواهد یافت.

یک پزشک می تواند با متعهد شدن به حضور در مطب 15 تا 20 دقیقه قبل از دیدن بیماران در ساعت 9 صبح، یک فلسفه به موقع ایجاد کند. اکنون زمان بررسی ایمیل ها یا نگاه کردن به بازار سهام نیست. این زمان برای یک جلسه کوتاه با کارکنان است. مطمئن شوید که همه گزارش‌ها در EMR هستند، از بیماران با نیازهای ویژه مراقبت می‌شود، و هر گونه تماس فوری یا اورژانسی قبل از دیدن بیماران برقرار می‌شود.

کارکنان می دانند که پزشک به موقع است و بیماران را قبل از ساعت 9 صبح در اتاق می گذارد تا پزشک و بیماران روز را به موقع شروع کنند.

در مرحله بعد، پیشنهاد می‌کنم هر روز صبح و هر بعدازظهر برای هر تمرین، یک اسلات باز 15 تا 20 دقیقه‌ای رزرو کنید. اینها برای هر اورژانس، اورژانس یا حتی بیماران جدیدی است که باید در همان روز ویزیت شوند. این شکاف را نمی‌توان به هیچ بیمار دیگری داد، اما برای موقعیت‌های لحظه آخری که در اکثر تمرین‌ها رایج است، در رزرو نگهداری می‌شود.

“زمان مقدس” را ایجاد کنید…

من سال‌هاست که از این سیاست ایجاد «زمان مقدس» استفاده کرده‌ام و به ندرت روزی پیش می‌آید که این دو جایگاه پر نشده باشند. اما بهترین تأثیر این است که بیمارانی که در زمان‌های تعیین‌شده قرار ملاقات دارند، به تأخیر نمی‌افتند، زیرا به کسی گفته شده است، “فقط وارد شوید و ما شما را طبق برنامه کار می‌کنیم.”

در مقاله بعدی نحوه مدیریت بیمار دیررس مزمن را توضیح خواهم داد. تا آن زمان تمام تلاش خود را بکنید تا به موقع حاضر شوید. شما می توانید به عنوان یک پزشک به موقع شهرت داشته باشید و بیماران مطابق شما را انتخاب می کنند، زیرا به وقت آنها احترام گذاشته اید و نشان داده اید که وقت آنهاست. به اندازه شما ارزشمند است.

خط آخر: کاری که هر پزشک می تواند برای تغییر خط مشی مراقبت های بهداشتی انجام دهد یا برای حذف و جایگزینی قانون مراقبت مقرون به صرفه انجام دهد، وجود ندارد. اما هر یک از ما می توانیم کنترل بهتری بر زمان خود داشته باشیم و تمام تلاش خود را بکنیم تا پزشک به موقع باشیم. بهانه های ما در حال تمام شدن است.

-0-

دکتر باوم یک پزشک شاغل در نیواورلئان و نویسنده کتاب راهنمای تجاری کامل برای یک عمل پزشکی موفق (اسپرینگر، 2015) است. نیل باوم، MD، به طور منظم در کتابخانه بازاریابی موفقیت مراقبت های بهداشتی مشارکت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید