برند خود را با رویدادهای بهداشتی زنده و مجازی بسازید

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

رویدادهای زنده می‌توانند بخش اصلی استراتژی بازاریابی برای سیستم‌های مراقبت بهداشتی، بیمارستان‌ها و شیوه‌های چندمکانی باشند. اما، همانطور که همه ما می دانیم، چند سال گذشته نحوه بازاریابی و خدمات رسانی به مشتریان خود را به چالش کشیده است – به خصوص در مورد رویدادهای زنده.

من اخیراً برای رهبری مشترک وبینار درباره رویدادها با شهاب کاویانی، رئیس انجمن در Localist، یک پلت فرم اتوماسیون بازاریابی رویدادهای اجتماعی. در این بحث به موقع، ما در مورد این صحبت کردیم که چگونه رویدادها هنوز هم به همان اندازه برای ساختن برندها و مشارکت اجتماعی در حال رشد هستند. پست وبلاگ امروز بحث اصلی ما در مورد نمایش های مجازی و ترکیبی را به عنوان جایگزینی برای رویدادهای فقط حضوری خلاصه می کند. همچنین شامل عناصر ضروری برای یک رویداد موفق و نحوه افزایش حضور است.

مزایای رویدادهای انجمن زنده و مجازی

قبل از اینکه بخواهیم مخاطبان و برند شما را بسازیم، ابتدا مزایای رویدادهای انجمن را بیان کنیم.

نامزدی

وقتی در مورد رویدادها به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی شما صحبت می کنیم، کلمه کلیدی که به ذهن خطور می کند تعامل است. بازاریابی امروزه اغلب در زمینه نحوه جذب مخاطبان خود مورد اشاره قرار می گیرد. چه تبلیغات و چه تبلیغات دیگر، شما هنوز از راه دور به آنها دسترسی دارید. با این حال، تعامل واقعی با رسیدن به افراد در جایی که هستند، چه مجازی و چه حضوری، اتفاق می‌افتد.

وفاداری به برند

برای هر سیستم مراقبت بهداشتی، حضور در جامعه ضروری است. حتی با سلامت از راه دور، بیشتر مراقبت های بهداشتی محلی است. برای ایجاد رابطه با برند خود، باید بیرون باشید و به عنوان یک ستون در جامعه دیده شوید. هنگامی که به صورت محلی درگیر هستید، برند خود را به عنوان یک رهبر فکری می سازید و وفاداری ایجاد می کنید. این یک راه قانع کننده برای انجام تجارت و ایجاد روابط است.

کاهش هزینه‌های بلندمدت مراقبت‌های بهداشتی

بیماری های قابل اجتناب مانند آسم یا فشار خون بالا، یا دیابت می توانند کیفیت زندگی را کوتاه یا کاهش دهند. از آنجایی که مدل‌های بازپرداخت به آرامی از هزینه‌ای برای خدمات به مدل‌ها دور می‌شوند، مدل‌های جدیدی در حال ظهور هستند که بیمارستان‌ها و سایر ارائه‌دهندگان را تشویق می‌کنند تا جوامع و جمعیت خود را سالم نگه دارند. استفاده از رویدادها برای آموزش به جامعه نحوه مراقبت بهتر از خود و کاهش بیماری های قابل پیشگیری نه تنها نشان دهنده ماموریت و هدف برند شما است، بلکه می تواند نتیجه نهایی را نیز بهبود بخشد. رویدادهای زندگی سالم در نهایت می‌توانند هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی را با دستیابی و ایجاد انگیزه در مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی کاهش دهند و آنها را به سمت یک سبک زندگی بهتر و سالم‌تر سوق دهند.

انواع رویدادهای بازاریابی زنده مراقبت های بهداشتی

اکنون که مزایای رویدادها را مشخص کردیم، در اینجا انواع رویدادهای زنده ممکن وجود دارد:

 • نمایشگاه های سلامت
 • تورهای بخش بیمارستان
 • کلاس‌ها (به عنوان مثال، زایمان، سلامتی، ایمنی کودک)
 • سمینارها (به عنوان مثال، درد مفاصل، جراحی چاقی)
 • جمع آوری کمک های مالی
 • گروه های حمایتی (مانند غم و اندوه، سرطان)
 • غربالگری‌ها (مانند سرطان پوست، رگ‌های واریسی)
 • رویدادهای نجات یافته از سرطان
 • پیاده روی خیریه
 • مارک راه اندازی شد
 • طرحهای مزیت مدیکر
 • گشایش های بزرگ

رویدادهای زنده در بیمارستان‌ها و سیستم‌های مراقبت‌های بهداشتی که می‌خواهند خطوط خدمات مختلف را ارتقا دهند و آگاهی از برند را از دیدگاه سلامتی جامعه ایجاد کنند، محبوب هستند. به عبارت دیگر، جامعه آنها ابتدا در زمان نیاز به بیمارستان خود فکر می کنند، زیرا آنها جامعه خود را درگیر کرده اند.

ما در دوره ای از اختلال هستیم. بیمارستان‌ها و سیستم‌های بهداشتی باید به سرعت چرخش می‌کردند، و در طول اوج همه‌گیری، تقریباً از عدم وجود سلامت از راه دور به هزاران و گاهی ده‌ها هزار مراجعه در روز می‌رفتند. با کاهش محدودیت‌های HIPAA و محدودیت‌های بازپرداخت، سلامت از راه دور یک شبه منفجر شد. به طور مشابه، قابلیت‌های پلتفرم رویداد مجازی و ترکیبی نیز برای جایگزینی یا تکمیل رویدادهای حضوری و گسترش به مخاطبانی که تمایل یا توانایی حضور در آن را ندارند، بهبود یافته است.

عناصر یک رویداد مجازی موفق

آنها را جالب کنید.

اساسی برای جذب مخاطب، انتخاب موضوعات و ارائه دهندگان مهم و مرتبط با مخاطبان شما است.

آنها را در دسترس قرار دهید.

با آگاه کردن مخاطبان خود از گزینه‌ها یا «شیوه‌های» موجود برای شرکت، بهتر می‌توانید از تعداد بهینه ثبت‌نام اطمینان حاصل کنید. این امر به ویژه برای کسانی که در جامعه هستند، مانند افراد مسن یا ناتوان، که ممکن است توانایی یا ابزاری برای شرکت در یک رویداد حضوری نداشته باشند، مفید است.

آنها را رایگان کنید.

رویدادهای آزاد و رایگان در جذب شرکت کنندگان در جامعه بسیار محبوب هستند.

آنها را تعاملی کنید.

رویدادها را برای ایجاد تعامل طراحی کنید. آنها را تعاملی کنید. با تسهیل این ارتباطات معنادار، افراد را تشویق کنید که به گفتگو بپیوندند.

نحوه افزایش حضور و غیاب

مخاطبان خود را در نظر بگیرید:

واضح به نظر می رسد، اما ابتدا باید به بیماران و تأثیرگذاران یا مراقبان مراقبت های بهداشتی خود فکر کنید تا مخاطب ایجاد کنید. شما همچنین می خواهید پزشکان و کارکنان خود و همچنین پزشکان ارجاع دهنده را در نظر بگیرید. با تماس با دوستان سازمان و درخواست از گروه های ضروری در جامعه برای تبلیغ رویداد شما برای اعضای خود، مخاطبان خود را گسترش دهید.

کانال های بازاریابی خود را انتخاب کنید:

بازاریابی ایمیلی یکی از رایج ترین و مقرون به صرفه ترین راه ها برای تبلیغ یک رویداد است. پست مستقیم نیز می تواند به عنوان یک رویکرد یک به یک بسیار موثر باشد. تبلیغات سنتی مانند کنترل از راه دور زنده با ایستگاه های رادیویی می تواند برای به دست آوردن پوشش محلی موثر باشد. رسانه های اجتماعی رایگان و به دست آمده می توانند برای تبلیغ رویدادها برای مخاطبانی که قبلاً سرمایه گذاری کرده اند یا با برند شما آشنا هستند عالی باشد. با این حال، اگر هدف شما رسیدن به فراتر از مخاطبان فعلی باشد، تبلیغات آنلاین بسیار موثر است. تبلیغات آنلاین مانند جستجوی پولی و اجتماعی پولی در صورت موضعی بودن می توانند به خوبی کار کنند. برای مثال، می‌توانید مادرانی را که در نزدیکی بخش زایمان جستجو می‌کنند، هدف قرار دهید. در آگهی، می توانید یک کلاس یا تور رایگان زایمان ارائه دهید.

کل چرخه زندگی رویداد را در نظر بگیرید:

این با تبلیغات منتهی به رویداد، در طول رویداد و پخش مجدد رویداد شروع می‌شود. رویدادهای مجازی می توانند محتوا را بسیار فراتر از تاریخ جلسه زنده ارائه دهند. برای مثال، یکی از راه‌های افزایش ارزش آن، استفاده مجدد از محتوا در خبرنامه بیمارستان است. پخش مجدد ضبط شده به شما این امکان را می دهد که با مخاطبان مختلف به اشتراک بگذارید و آنها را در اشکال دیگری از محتوا مانند وبلاگ ها و کاغذهای سفید قرار دهید.

همچنین می‌توانید با تیم روابط عمومی خود برای تعامل با مطبوعات در هنگام تبلیغ رویدادهای مهم‌تر همکاری کنید. مطبوعات معمولاً آن را تبلیغ نمی کنند، اما ممکن است پس از رویداد آن را پوشش دهند، که به سازمان شما اعتبار بیشتری می بخشد.

خط پایین

سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی امروزه می‌توانند از گزینه‌ها و قابلیت‌های پلتفرم متعدد برای مشارکت جامعه بهره ببرند. استراتژی رویداد شما می‌تواند شامل یک یا چند روش رویداد برای دستیابی به مخاطبان مورد نظر شما با تعریف موفقیت از قبل باشد. و با شروع ماموریت بزرگتر و اهداف بازاریابی خود و در نظر گرفتن مخاطب(هایی) که سعی در دستیابی به آنها دارید، می توانید رویدادهای جامعه را به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی کلی خود برای ایجاد یک برند و رشد تعامل جامعه بگنجانید.

برای جزئیات بیشتر، می‌توانید وبینار را به طور کامل در اینجا مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید