شما در حال مشاهده هستید بستن شکاف در مراقبت: 3 روش ساده برای ارائه دهندگان

بستن شکاف در مراقبت: 3 روش ساده برای ارائه دهندگان

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Caregiver browsing the computer with an older patient

این بر کسی پوشیده نیست که شکاف‌هایی در مراقبت در سیستم مراقبت‌های بهداشتی آمریکا وجود دارد، اما همه‌گیری و COVID-19 این را کاملاً آشکار کرد. مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی در مشاغلی که آنها را در معرض دید عموم قرار می دهد، خود را در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به این ویروس قرار دادند. مصرف کنندگان مسن تر مراقبت های بهداشتی که تمایل به منزوی شدن دارند، خود را تنهاتر از همیشه می دیدند و برای دریافت نسخه ها و مراقبت های مورد نیاز خود دچار مشکل می شدند. و کسانی که دور از نزدیکترین ارائه دهنده بهداشت خود زندگی می کنند، در صورت پیگیری مراقبت، به شدت به سلامت از راه دور متکی بودند. بیمارستان های روستایی به شدت به منابع نیاز دارند که قانون‌گذاران راه را برای دریافت بودجه بیشتر برای آنها هموار کرده اند.

علاوه بر همه، آمریکایی‌هایی که مشکلات سلامتی داشتند، اما از ملاقات با پزشک خود می‌ترسیدند، روش‌های انتخابی، معاینات سالانه و غربالگری‌های پیشگیرانه را به تعویق انداختند، که بسیاری از کارشناسان معتقدند تشخیص سرطان و مرگ و میر در سال های آینده افزایش می یابد.

ارائه‌دهندگان برای رفع این شکاف‌ها در عملکرد خود و بهبود نتایج سلامت چه کاری می‌توانند انجام دهند؟ در اینجا سه ​​راه حل وجود دارد که به ذهن می رسد.

1. ارتباط مداوم

خط ارتباط بین خود و بیمارانتان را تا حد امکان باز نگه دارید. یک راه آسان برای انجام این کار، پیاده‌سازی اعلان‌ها در پلت‌فرم تعامل دیجیتالی بیمار شما است، خواه یادآور قرار ملاقات باشد یا اطلاعات در مورد آخرین غربالگری های سلامت Telehealth و گزینه ارسال پیام به ارائه دهنده خود در پلت فرم حتی بهتر است.

اما اگر هنوز نتوانید از مشارکت دیجیتالی بیمار به اندازه کافی بهره مند شوید، چه؟ یک گزینه این است که با استفاده از ارتباط موثر فشار دهید =”https://www.patientbond.com/psychographics”>ارتباطات روانشناختی. این به پیام‌های بین ارائه‌دهنده و بیمار اجازه می‌دهد تا با استفاده از ارزش‌ها، شخصیت‌ها و اولویت‌های مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی طنین‌اندازی بیشتری داشته باشند.

2. همدلی

را معرفی کنید

پس از یک سال سخت، بسیاری از بیماران به دنبال همدلی ارائه دهندگان خود هستند. تجسم یک مدل مراقبت همدلانه از نقطه نظر پیامدهای سلامت به نفع کلینیک‌های مراقبت فوری، بیمارستان‌ها، مطب‌های پزشک و سایر اقدامات بهداشتی است، اما ایجاد وفاداری بیمار نیز. وقتی با آنها شفاف هستید، اما به نیازهای آنها گوش می دهید، بیماران تمایل بیشتری پیدا می کنند. برای ادامه معاینات و برنامه مراقبتی خود.

اگر بیماران به دلیل مسائل مالی، موانع سفر یا محدودیت های زمانی به دلیل کار یا مراقبت از کودک در مراقبت از خود با مشکلاتی مواجه هستند، این موانع را با ارائه خدماتی مانند سلامت از راه دور، برنامه های کمک مالی و ساعات طولانی رفع کنید.

3. اهرم بینش بیمار

وقتی نوبت به بازاریابی می‌رسد، مراقبت‌های بهداشتی حوزه سختی برای پیمایش است زیرا استخراج بینش از آن دشوار است. مقالات آنلاینی وجود دارد که بینش بازاریابی را در مورد مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی ارائه می دهد، اما تعداد زیادی از آنها وجود ندارد، بنابراین ارائه دهندگان نمی توانند به آنها اعتماد کنند. وقتی ارائه دهندگان نمی توانند نحوه تعامل با بیماران خود، به ویژه آسیب پذیرترین افراد را درک کنند، رفع شکاف های مراقبت برای آنها دشوارتر می شود.

زیست رایان با زیست رایان Insights Accelerator™ این کار را برای ارائه‌دهندگان آسان‌تر می‌کند. داده‌های تحقیقات بازار را در مورد مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی در سراسر کشور، از جمله بینش‌های روانشناختی، و حتی نقشه‌های حرارتی مکان با این اطلاعات بینش و موارد دیگر ارائه می‌کند. همه این نقاط داده به راحتی در دسترس ارائه دهندگان قرار می گیرند و داشبورد می تواند به راحتی هر ترکیب و کمپین بازاریابی بیمارستانی را اطلاع دهد و ارتقا دهد. سپس ارائه دهندگان می توانند به همه بیماران خود کمک کنند تا شکاف های مراقبتی را پر کنند.

مدتی طول می‌کشد تا ایالات متحده از این همه‌گیری بهبود یابد، اما این راه‌حل‌ها به رفع شکاف‌های مراقبت به شیوه‌ای تاثیرگذار کمک می‌کنند. امروز با ما تماس بگیرید تا ببینید چگونه می‌توانیم با زیست رایان Insights Accelerator™ به شما در دستیابی به این اهداف کمک کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید