شما در حال مشاهده هستید بستن شکاف ها در مراقبت: آنچه شرکت های بیمه سلامت باید درباره تقسیم بندی روانشناختی بدانند

بستن شکاف ها در مراقبت: آنچه شرکت های بیمه سلامت باید درباره تقسیم بندی روانشناختی بدانند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

closing-gaps-in-care

یکی از بهترین راه‌ها برای به حداکثر رساندن سود، به حداقل رساندن هزینه است – و برای شرکت‌های بیمه سلامت، این به معنای بستن شکاف‌های مراقبت است. اعضایی که خطرات سلامتی قابل تغییر دارند نه تنها نتایج سلامت ضعیف تری دارند، بلکه نتایج سلامت را نیز به همراه دارند. a href=”https://news.umich.edu/unhealthy-choices-cost-company-health-care-plans-billions-of-dollars/” rel=”noopener” target=”_blank”>مقدار قابل توجهی هزینه های مراقبت های بهداشتی. از سوی دیگر، اعضای سالم، نتایج بهتری دارند و سود بیشتری دارند، زیرا احتمال کمتری دارد که صورت‌حساب‌های پزشکی کلان را دریافت کنند. با این حال، بستن شکاف در مراقبت آسان تر از انجام آن است.

شکاف در مراقبت چیست؟

شبکه بهداشتی Kettering شکافی را در مراقبت تعریف می‌کند به عنوان “اختلاف بین بهترین شیوه های توصیه شده و مراقبتی که در واقع ارائه شده است.” این شکاف ها می توانند به روش های مختلفی ظاهر شوند، از جمله:

  • افراد برای غربالگری‌ها و واکسن‌های فصلی یا سنی معوق هستند
  • افرادی که دارویی را مصرف نمی کنند که مطابق با دستورالعمل های مبتنی بر شواهد باشد
  • افرادی که در مورد نسخه ای که ممکن است با داروی دیگری مغایرت داشته باشد با پزشک خود مشورت نمی کنند

از طریق شرایط، می‌توان شکاف‌ها را در مراقبت‌های بهداشتی پر کرد که شرکت‌های بیمه سلامت بیماران را توانمند کنند. برنامه های مدیریت و مداخلات سلامت. این اقدامات مشتریان را سالم و آگاه نگه می دارد. آنها همچنین HEDIS و STAR را بهبود می بخشند رتبه بندی، که می تواند برای بازاریابی برنامه های سلامت برای ذینفعان جدید و همچنین کاهش هزینه ها استفاده شود.

ممکن است اعضا ندانند که به این برنامه ها دسترسی دارند یا تمایلی به استفاده از آنها دارند. این بر عهده ارائه دهندگان است که ذینفعان را تشویق کنند تا از این پیشنهادات استفاده کنند و نتایج سلامتی خود را بهبود بخشند. اینجاست که داشتن درک عمیق از مخاطبان ضروری است.

چگونه تقسیم بندی روانشناختی شکاف های مراقبت را می بندد

تقسیم‌بندی روانشناختی می‌تواند به شما کمک کند تا ارتباط مؤثرتری با مشتریان خود داشته باشید و شکاف‌ها را در مراقبت. این مدل اختصاصی، مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی را در یکی از پنج گروه قرار می‌دهد: خود دست‌یافته‌ها , شعبده بازان اولویت، استقامت های اراده، جویندگان تعادل و جهت گیران. هر بخش ترجیحات، ارزش ها و انگیزه های منحصر به فردی دارد.

به عنوان مثال، افراد موفق به خود، در مراقبت های بهداشتی خود فعال هستند و دوست دارند پیام هایی را بشنوند که آنها را برای رسیدن به اهدافشان تشویق می کند. راهنمایی گیرندگان بیش از هر چیز به توصیه های ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود اهمیت می دهند، بنابراین احتمالاً به پیام هایی که شامل اثبات یا استدلال پزشکان است، به خوبی پاسخ می دهند.

براساس 2018 زیست رایان Consumer Diagnostic، یک مطالعه نماینده ملی در مورد مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده، 35 درصد از مصرف کنندگان گفتند که مایلند اطلاعاتی در مورد خدمات پرداخت شده توسط بیمه و میزان بدهی خود در ماه یک بار دریافت کنند. اگر می‌خواهید فقط یک بار در ماه با بخش‌ها ارتباط برقرار کنید، پیام باید تاثیرگذار باشد.

اطلاعات روانشناختی به شرکت‌های بیمه سلامت کمک می‌کند حق را ارسال کنند ارسال پیام از طریق کانال مناسب برای افزایش نرخ پیگیری مشتری و همچنین مشارکت در غربالگری‌ها، مراقبت‌های پیشگیرانه و غیره. این استراتژی با هر شکافی در مراقبت از جمله پزشکی از راه دور، دیابت و موارد دیگر کار می‌کند.

اخیراً، یک ارائه‌دهنده بزرگ بیمه سلامت منطقه‌ای، پلتفرم مشارکت دیجیتال زیست رایان را در برابر یک سازمان مهم نگهداری سلامت (HMO) آزمایش کرد. HMO ارتباطات عمومی و یکسانی را به ذینفعان ارائه دهنده ارسال کرد. از سوی دیگر، زیست رایان می‌داند که هر فردی اولویت‌های ارتباطی متفاوتی دارد و ما از پیام‌های روان‌شناختی استفاده کردیم که با توجه به بخش‌های هر بیمار ساخته شده بود. همچنین از چندین کانال مانند ایمیل و پیام‌های متنی استفاده کردیم.

شرکت بیمه سلامت با ابزار زیست رایان در مقایسه با کمپین HMO به ۵ برابر افزایش نرخ کلیک دست یافت. اعضای آن‌ها قرار ملاقات‌های غربالگری، تأیید قرار ملاقات‌ها و موارد دیگر را می‌گرفتند.

کمپین‌های چند موجی و تقسیم‌بندی‌شده مانند این، خواسته‌ها و نیازهای منحصربه‌فرد مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی را جذب می‌کنند. آنها به نوبه خود رفتارهای سالم را تشویق می کنند و 4 برابر تعداد شکاف های مراقبت را می بندند. همانطور که افراد بیشتری در برنامه‌های مدیریت شرایط و مداخلات سلامتی شرکت می‌کنند، رتبه‌بندی HEDIS و STAR افزایش می‌یابد که نه تنها نتایج سلامتی بهتری دارد، بلکه باعث افزایش درآمد و وفاداری بیمار.

وقتی مشتریان را به روش‌های معنی‌داری درگیر می‌کنید، همه برنده می‌شوند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تقسیم بندی روانشناختی و چگونگی بهبود نتایج سلامت، مطالعه موردی ما را دانلود کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید