شما در حال مشاهده هستید بهبودی پس از کووید: افزایش حجم و درآمد بیماران

بهبودی پس از کووید: افزایش حجم و درآمد بیماران

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Recovery meter

بحران COVID-19 تأثیر شدیدی بر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی داشته است و به شدت بر درآمد و عملیات صنعت مراقبت های بهداشتی تأثیر می گذارد. آمار زیر نمونه ای از پیامدهایی است که صنعت مراقبت های بهداشتی با آن مواجه است.

علاوه بر همه اینها، report from the American Hospital Association says COVID-19 could cost hospitals $202.6 billion in losses for hospitals و سیستم های بهداشتی تا پایان ژوئن، علیرغم 175 میلیارد دلاری که در بسته محرک اقتصادی کنگره به این ارائه دهندگان داده شده است. این خسارات نه تنها ناشی از لغو مراحل است، بلکه هزینه‌های اضافی برای خرید تجهیزات حفاظت فردی و پشتیبانی از کارگران خط مقدم مانند مراقبت از کودکان، مسکن و حمل‌ونقل را نیز به همراه دارد.

برنامه ریزی برای بازیابی

بحران COVID-19 برای همیشه ادامه نخواهد داشت، و همه چیز ممکن است زودتر به حالت “عادی جدید” برگردد. رهبری مراقبت‌های بهداشتی باید از مدیریت تمام چالش‌های ناشی از کووید-19 به ترسیم استراتژی‌هایی که به سازمان‌هایشان کمک می‌کند تا بهبود یابند و از نظر مالی موفق شوند، گذر کند.

در مقاله خود، «سفر بازگشت از COVID-19: راهنمای بهبود اقتصادی برای مدیران مالی سیستم سلامت، hfma (انجمن مدیریت مالی مراقبت های بهداشتی) بیان می کند. که سازمان های مراقبت های بهداشتی باید فوراً کار بر روی سه مرحله حیاتی را برای افزایش حجم و درآمد بیمار آغاز کنند:

  • برنامه ریزی 90 روزه برای بازگرداندن شدید درآمد
  • ایجاد قابلیت‌های جدید و مدل‌های پرداخت جایگزین برای باز کردن منابع درآمدی جدید صنعت مراقبت‌های بهداشتی
  • اطمینان از مدیریت زنجیره تامین تهاجمی برای کاهش خطر بازیابی

Telehealth

بهداشت از راه دور، برنامه‌های دیجیتال و سایر منابع مراقبت از راه دور یا مجازی توسط این همه‌گیری تقویت شده‌اند و نشان‌دهنده قابلیت‌های ضروری در آینده هستند. همانطور که hfma توصیه می کند:

«ارائه‌دهندگان و پرداخت‌کنندگان باید در توسعه یک مدل اقتصادی همکاری کنند که می‌تواند پذیرش کانال‌های مراقبت از راه دور و مراقبت دیجیتال را حفظ کند – و حتی تسریع بخشد، حالا که هم مصرف‌کنندگان و هم ارائه‌دهندگان ارزش این روش‌ها را دیده‌اند.» /em>

بر اساس «نظرسنجی 2018 از پزشکان آمریکا» بنیاد پزشکان.

در نظرسنجی هفتگی صدای صنعت، انجمن مراقبت فوری دریافت که 72 درصد از اعضای آن اکنون پزشکی از راه دور ارائه می دهند و از این تعداد، 76 درصد در طول بحران کووید-19، پزشکی از راه دور را اضافه کردند، که نشان دهنده چابکی قابل توجه مراقبت های فوری در اطلاعیه کوتاه است. .

در یک خبر خوب، مراکز خدمات Medicare و Medicaid (CMS) موافقت کرد تا زمانی که ویروس کرونا به قوت خود باقی است، هزینه بازدیدهای مجازی را با همان نرخ بازدیدهای حضوری پرداخت کند. CMS همچنین گفت که نرخ پرداخت برای ویزیت های تلفنی را برای مطابقت با موارد مراقبت های مطب و سرپایی مشابه، از حدود 14 تا 41 دلار به حدود 46 تا 110 دلار افزایش می دهد.

چالش‌های Telehealth

در حالی که فرصت‌های بهداشت از راه دور در آینده گسترده به نظر می‌رسد، سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی با چالش‌هایی روبرو هستند که به دنبال سرمایه‌گذاری در این کانال مراقبت جایگزین هستند. نظرسنجی بنیاد پزشکان گزارش می دهد که 65 درصد از پزشکان بیمارانی دارند که نمی توانند از سلامت مجازی (بدون کامپیوتر/اینترنت) استفاده کنند. همچنین، تقریباً نیمی از پزشکی از راه دور از طریق تلفن انجام می‌شود، در حالی که تنها یک سوم بازدیدها به ویدیو بستگی دارد و تنها 19 درصد شامل پورتال بیمار است.

در حالی که چالشی برای سلامت از راه دور نیست، اما مطمئناً چالشی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که به دنبال تقویت عملکرد خود با سلامت از راه دور هستند، CVS Health شاهد پیشرفت بزرگی است. مدیر عامل لری مرلو گزارش می‌دهد که استفاده از خدمات بهداشتی از راه دور و بازدیدهای مجازی از طریق مکان‌های MinuteClinic در مقایسه با سه ماهه اول سال 2019، 600 درصد افزایش یافته است. زمانی که غول‌های خرده‌فروشی مانند CVS Health، Walmart و آمازون، با منابع به ظاهر بی پایان خود، وارد این شکل از ارائه مراقبت می شوند، این یک تهدید قابل توجه برای سازمان های مراقبت های بهداشتی سنتی با منابع محدود و مسائل درآمدی است.

چگونه یک سازمان مراقبت های بهداشتی می تواند امیدوار باشد که با شرکت هایی که در حال حاضر منابع قابل توجهی را برای سلامت از راه دور سرمایه گذاری می کنند، رقابت کند؟ “بسازید و آنها خواهند آمد” در بهترین حالت ساده لوحانه است.

علوم مصرف کننده

در چیزی که ممکن است شبیه “مبارزه با آتش با آتش” باشد، یک سازمان مراقبت های بهداشتی می تواند از همان روش هایی استفاده کند که شرکت های پیشرو در جهان را موفق می کند و از علم مصرف کننده برای تأثیرگذاری بر تصمیمات و رفتارهای مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی استفاده می کند. تقسیم بندی روانشناختی نوعی علم مصرف کننده است که برای چندین دهه توسط Procter & Gamble، Walmart، Walgreens و حتی CVS Health برای رشد استفاده شده است. سهم بازار و تسریع استفاده از محصولات و خدماتی مانند سلامت از راه دور.

روان‌شناسی به نگرش‌ها، باورها، سبک زندگی و شخصیت افراد مربوط می‌شود و کلید انگیزه‌ها، اولویت‌ها و ترجیحات ارتباطی آنهاست. تقسیم بندی شامل گروه بندی افراد بر اساس این ویژگی های مشترک برای هدف گیری و تعامل موثرتر است.

زیست رایان یک مدل تقسیم‌بندی روان‌شناختی اختصاصی ایجاد و عملیاتی کرد که از آن برای شخصی‌سازی مشارکت مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی با توجه به انگیزه‌های فرد استفاده می‌کند. این مدل توسط کارشناسان مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی از Procter & Gamble هدایت می‌شد که همچنین با خرده‌فروشان نام‌گذاری شده در بالا کار می‌کردند تا مدل‌های روان‌شناختی خود را به کار ببرند.

زیست رایان پنج بخش روانشناختی متمایز را بر اساس رویکردهای خود به خدمات بهداشتی، تندرستی و مراقبت‌های بهداشتی شناسایی کرد که هر کدام به یک استراتژی تعامل منحصر به فرد نیاز دارند.

زیست رایان استفاده مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی از سلامت از راه دور و سایر فناوری‌ها را مورد مطالعه قرار داد و تفاوت‌های قابل‌توجهی را در میان بخش‌های روان‌شناختی یافت. دو بخش 70 درصد از کل استفاده از سلامت از راه دور را در 12 ماه گذشته نشان دادند. در طول این بحران کووید-19، با یک بیمه‌گر مدیریت‌شده عمده Medicaid در زمینه ثبت نام و استفاده از سلامت از راه دور، همین دو بخش مسئول بیش از 80 درصد از کل مشارکت بودند.

این نشان می‌دهد که موفقیت در سلامت از راه دور به شناسایی و مشارکت مؤثر دو بخش از پنج بخش در یک جمعیت بستگی دارد. زیست رایان می تواند به مشتریان خود (بیمارستان ها، سیستم های بهداشتی، مطب های پزشک، مراکز مراقبت فوری و غیره) کمک کند تا بیماران فعلی را در مطب خود یا بیماران آینده نگر در جامعه را برای جذب بیمار جدید هدف قرار دهند. زیست رایان علاوه بر جذب استفاده از سلامت از راه دور (و سهم بازار) در بین دو بخش برتر، می‌تواند انگیزه افزایش استفاده از سلامت از راه دور در بین سه بخش باقی‌مانده نیز باشد.

زیست رایان یک پلت‌فرم سلامت دیجیتال است که به ارائه‌دهندگان مشاوره‌های مجازی/ویدیویی و پیام‌های متنی دو طرفه، نظارت از راه دور، مسیرهای مراقبت دیجیتال و پیگیری، خدمات بازاریابی و مجموعه‌های پرداخت مسئولیت بیمار، و بسیاری از خدمات دیگر را ارائه می‌دهد. مشارکت بیمار از راه دور.

سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند خدمات بهداشت از راه دور و مشارکت دیجیتالی بیمار را ارائه دهند که باعث استفاده بیشتر و افزایش چشمگیر حجم بیمار و درآمد صنعت مراقبت‌های بهداشتی می‌شود. درست به موقع برای پایان بحران COVID-19.

دیدگاهتان را بنویسید