شما در حال مشاهده هستید بهبود راه حل Find-a-Doc شما | بیمار باند

بهبود راه حل Find-a-Doc شما | بیمار باند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Patient-Provider-female social

داده‌های بازیابی بیماری همه‌گیر تأثیر مداوم بر حجم بیماران را نشان می‌دهد، و علیرغم تجویز گسترده واکسن، بازگشت به حجم قبل از همه‌گیری کندتر از آن چیزی است که بسیاری انتظار داشتند. در نتیجه، رهبران بیمارستان‌ها روش‌های جدیدی را برای جذب بیماران بررسی می‌کنند و از حفظ بهتر بیماران اطمینان می‌دهند. بیماران فعلی یکی از این استراتژی‌های امیدوارکننده کسب و نگهداری ممکن است در راه‌حل آنلاین «Find-a-Doc» شما باشد.

استفاده از راه حل Find-a-Doc برای افزایش جذب و وفاداری بیماران

پیدا کردن روش‌های خلاقانه و مؤثر برای جلب نظر پزشکان اولیه و متخصص در مقابل بیماران احتمالی می‌تواند محرک اصلی برای افزایش حجم بیمار باشد. اگر ویژگی Find-a-Doc را به صورت آنلاین ندارید، زیست رایان می‌تواند برای شما یکی بسازد که تطبیق روانشناختی بین بیماران و ارائه‌دهندگان را بر اساس دیدگاه‌ها و ارزش‌های سلامت مشترک داشته باشد. اگر ویژگی Find-a-Doc دارید، زیست رایان می‌تواند پیشنهاد فعلی شما را با این رویکرد نوآورانه که حجم بیمار، وفاداری و رضایت ارائه‌دهنده را ارائه می‌دهد، بهبود بخشد.

معمولاً، برنامه‌های Find-a-Doc آنلاین به جستجوهای جغرافیایی و تخصصی محدود می‌شوند و بیماران می‌توانند جنسیت پزشک و زبان (های) صحبت را انتخاب کنند. برخی از پیشنهادات Find-a-Doc بیوگرافی کوتاهی از پزشک ارائه می‌دهند که در آن مکان‌هایی که آنها به مدرسه رفته‌اند و علایق یا سرگرمی‌هایشان را نشان می‌دهد.

در حالی که سرگرمی‌ها ممکن است به بیماران کمک کند تا ارائه‌دهنده‌ای با علایق مشترک را انتخاب کنند، اما این تضمین نمی‌کند که بیمار و ارائه‌دهنده خدمات بر اساس نگرش‌ها و رویکردهای مشابه به مراقبت‌های بهداشتی از “شیمی” لذت ببرند. اینجاست که تقسیم بندی روانشناختی می تواند کمک کند.

تقسیم بندی روانشناختی

روان‌شناسی به نگرش‌ها، ارزش‌ها، باورها و شخصیت افراد مربوط می‌شود و هسته اصلی انگیزه‌ها، اولویت‌ها و ترجیحات ارتباطی آنهاست. بخش‌بندی روان‌شناختی افراد را بر اساس این ویژگی‌های مشترک برای هدف‌یابی، مشارکت و هم‌اکنون تطبیق بیماران با ارائه‌دهندگانی که تمایل به دیدن چشم به چشم دارند گروه‌بندی می‌کند. در مورد رویکردهای مراقبت های بهداشتی.

زیست رایان یک مدل تقسیم‌بندی روان‌شناختی مراقبت‌های بهداشتی اثبات شده ایجاد کرده است که برای کمک به مشتریان خود در بهبود نتایج سلامت بیمار، رشد سهم بازار و حتی افزایش پرداخت‌های مسئولیت مالی بیمار استفاده شده است. اخیراً، زیست رایان مدلی را تکامل داده است تا اولویت‌های عمل ارائه‌دهنده را برای مطابقت بهتر با بیماران بر اساس این رویکردها شامل شود. هم بیماران و هم ارائه دهندگان رضایت بیشتری را تجربه می کنند و حجم بیمار از طریق این پیشنهاد نوآورانه افزایش می یابد.

با این حال، ساختن تله موش بهتر به این معنا نیست که دنیا مسیری را به درب شما خواهد زد. شما باید آگاهی خود را برای این پیشنهاد افزایش دهید و از تبلیغات دهان به دهان استفاده کنید که به افزایش تقاضا برای خدمات شما کمک می کند.

بازاریابی و آگاهی

در زیر چند روش برای دریافت راه حل Find-a-Doc در مقابل بیماران احتمالی برای افزایش حجم بیمار آورده شده است:

کمپین های بازاریابی

بسیاری از افرادی که مشکلات سلامتی دارند فقط علائم خود را تحمل می کنند و ویزیت پزشک را به تاخیر می اندازند. تنها مانع درمان چند نفر از آنها صرف زمان برای تحقیق و یافتن پزشک است. شما می توانید با تبلیغ راه حل Find-a-Doc خود از طریق کانال های بازاریابی مانند ایمیل، رسانه های اجتماعی، علائم در فضای باز، همکاری با پرداخت کنندگان بیمه و چندین مورد دیگر، یافتن یکی از پزشکان خود را برای این افراد آسان کنید. و با ترویج ویژگی تطبیق Find-a-Doc که به بیماران کمک می کند ارائه دهندگانی با دیدگاه های سلامت مشترک پیدا کنند، علاقه بیشتری به استفاده از این ویژگی در وب سایت خود خواهید دید.

برجستگی و قابلیت استفاده وب سایت

آیا ویژگی Find-a-Doc شما به راحتی در وب سایت شما یافت می شود؟ اگر یافتن آن دشوار است، بیماران احتمالی ممکن است تصور کنند که شما آن را ارائه نمی دهید. یک تغییر ساده ممکن است این باشد که سرویس Find-a-Doc خود را به عنوان بخشی از منوی اصلی، به عنوان یک ویژگی در بنر اصلی و به عنوان یک پاپ آپ مانند جعبه چت بیشتر قابل مشاهده کنید. کار با تیم یا آژانس توسعه وب خود، می تواند تغییرات ساده ای باشد. به‌علاوه، آنها می‌توانند ترافیک وب‌سایت را از طریق این پیوندها با شما به اشتراک بگذارند تا به شما کمک کنند تا بفهمید چه چیزی برای ترغیب بیماران به یافتن و استفاده از راه‌حل Find-a-Doc شما بهتر است.

منابع و مواد مشارکتی

از مواد چاپی سنتی مانند بروشورها، بروشورها و درج‌ها می‌توان برای تبلیغ و هدایت بیماران به سمت راه‌حل Find-a-Doc شما استفاده کرد. اینها را می توان با مواد ثبت نام بیمه

توزیع کرد

و برای اینکه راه حل Find-a-Doc شما برای بیماران جدید جذاب تر شود، زیست رایان به راحتی الگوریتمی را اضافه می کند که بیماران جدید را با ارائه دهندگان شما که دیدگاه ها و ارزش های بهداشتی مشابهی دارند مطابقت می دهد.

وقتی بیماران با ارائه دهندگان به این روش مطابقت داده می شوند، وفاداری بیمار به طور قابل توجهی افزایش می یابد زیرا بیماران توسط ارائه دهندگانی درمان می شوند که مانند آنها فکر می کنند و واقعا “آنها را دریافت می کنند”. در واقع، سازمان‌ها شاهد 70 درصد از بیماران جدید هستند که از طریق سیستم «مطابقت پزشک» وارد می‌شوند و 16 درصد افزایش ارزش برخورد را دارند.

سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند راه‌حل‌های Find-a-Doc آنلاین خود را با الگوریتم زیست رایان Patient-Provider Match با چندین مزیت بیمار و ارائه‌دهنده بهینه کنند.

  • بیماران از تجربه مراقبت بهتری با ارائه‌دهنده‌ای با دیدگاه‌های مشابه سلامت لذت می‌برند.
  • پزشکان از یک تجربه تمرینی منسجم با بیمارانی با دیدگاه‌های سلامت مشابه لذت می‌برند و به احتمال زیاد با برنامه‌های درمانی موافق هستند و از آنها پیروی می‌کنند.
  • سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی حجم بیشتری از بیماران، رتبه‌بندی رضایت بالاتر و نتایج بهبود یافته را به دست می‌آورند.

امروز با ما در ارتباط باشید تا دریابید که چگونه پزشک شما می‌تواند از این سرویس استفاده کند.

دیدگاهتان را بنویسید