شما در حال مشاهده هستید بهبود نتایج سلامت در حالی که هزینه ها را کاهش می دهد | بیمار باند

بهبود نتایج سلامت در حالی که هزینه ها را کاهش می دهد | بیمار باند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

health-insurance

آیا شرکت های بیمه سلامت می توانند در بهبود نتایج سلامت و در عین حال کاهش هزینه ها نقش داشته باشند؟ از یک طرف، صدایی شبیه به صدای خرس روی یک چرخه که صفحه های تعادل روی یک قطب را دارد. از سوی دیگر، این مأموریت “مراقبت مدیریت شده” از دهه 90 بوده است.

شرکت‌های بیمه سلامت جزء کلیدی اکوسیستم پزشکی کلی هستند و تأثیر آنها می‌تواند بر قیمت‌ها و مراقبت‌ها به روش‌های غیرقابل محاسبه تأثیر بگذارد.

در اینجا سه ​​روش کلیدی وجود دارد که بیمه‌گران می‌توانند مراقبت را در عین کاهش هزینه‌ها بهبود بخشند:

1. آزمایش‌های غیرضروری را کاهش دهید 

هیچ کس نمی خواهد از نظر پزشکی “چیزی را از دست بدهد”. برای یک بیمارستان، این می تواند منجر به روحیه پایین و دعاوی گران قیمت شود. برای یک بیمار، می تواند به معنای بیماری جدی یا مرگ باشد. بنابراین برای مدت طولانی، تفکر آزمایش، آزمایش، آزمایش بوده است.

«یک بیمارستان دولتی بزرگ، مرکز پزشکی دانشگاه لس آنجلس-دانشگاه کالیفرنیای جنوبی، آزمایش‌های قبل از عمل را که قبل از جراحی معمول آب مروارید غیرضروری می‌دانستند حذف کرد. در نتیجه، بیماران به طور متوسط ​​شش ماه زودتر جراحی را دریافت کردند.»

با این حال، آزمایش غیر ضروری می تواند مجموعه ای از مشکلات خود را به همراه داشته باشد. آزمایش‌های غیرضروری می‌تواند منجر به خطای انسانی و یک دومینوی مرگبار شود که تخمین زده می‌شود سالانه جان 30000 نفر را بگیرد. در مقایسه، تصادفات رانندگی سالانه جان 40000 نفر را می گیرد. چنین آماری در صنعت خودرو منجر به خودروهای ایمن تر، کمپین های آموزشی و مقررات شده است. نه هزینه آزمایش‌های غیرضروری را بیش از 200 میلیارد دلار در سال بیش از تولید ناخالص داخلی بسیاری از کشورها ذکر کنید.

بدیهی است که هیچ‌کس نمی‌خواهد آزمایشی را که برای بقای کسی حیاتی تلقی می‌شود تبر کند. اما آیا قبل از انجام عمل آب مروارید شش آزمایش لازم است؟

این را از اخبار مالی بهداشت و درمان: “یک بیمارستان دولتی بزرگ، مرکز پزشکی دانشگاه لس‌آنجلس-دانشگاه کالیفرنیای جنوبی، آزمایش‌های قبل از عمل را که قبل از جراحی معمول آب مروارید غیرضروری می‌دانستند حذف کرد. در نتیجه، بیماران به طور متوسط ​​شش ماه زودتر جراحی را دریافت کردند.»

این یک نمونه کلاسیک از فلسفه کمتر-بیشتر و بیمار محور است که برای همه خوب است.

فرهنگ تندرستی ایجاد کنید

شرکت‌های بیمه باید بخشی از ایجاد فرهنگ سلامتی از طریق سیستمی از مشوق‌ها و استفاده از اهرم‌ها و عضله بازاریابی خود برای پرورش عادات سالم باشند.

کارفرمایان با ارائه مشوق‌ها و مزایا به کارمندان خود که سبک زندگی سالم را می‌پذیرند، کار بزرگی در پیشبرد راه برای بهبود نتایج مراقبت‌های بهداشتی انجام می‌دهند. شرکت های بیمه باید یک صفحه از کتاب بازی خود را بردارید.

health-insurance-cardبرای به عنوان مثال، بیمه‌گران می‌توانند به مشتریانی که عضویت در باشگاه دریافت می‌کنند، 5 هزار تومان یا دود سیگار را تکمیل کنند، اعتبار ارائه کنند. برنامه توقف ng در نظر بگیرید که سیگار کشیدن، علی‌رغم تمام تلاش‌های انجام شده برای ریشه‌کن کردن آن، هنوز هزینه 170 میلیارد دلار برای مراقبت های پزشکی مستقیم در سال.

آویزاندن یک هویج آبدار در مقابل یک «سیب زمینی کاناپه» می‌تواند تنها چیزی باشد که آنها باید به آن‌ها فشار وارد کنند تا قدم‌های کوچکی به سمت یک سبک زندگی سالم بردارند، و این امر باعث می‌شود که شرکت بیمه از درمان آن جلوگیری کند. یا چندین بیماری مزمن.

این نقطه تلاقی کلاسیک نوع دوستی و سرمایه داری با شرکت بیمه است که پلیس خوبی در ترافیک میانه هدایت است. زیست رایان دارای انبوهی از بینش های تحقیقاتی بازار در مورد مشوق ها و مجازات ها برای رفتارهای خوب و معکوس است.

اهرم سلامت IT

صنعت بیمه پزشکی در پذیرش فناوری کند بوده است. شما می توانید بیمه خودرو را از مرورگر گوشی خود بخرید، اما بسیاری از وب سایت های بیمه سلامت دایناسورهای بدی هستند. و این ذهنیت اصلی به حوزه های دیگر نفوذ می کند. شرکت‌های بیمه سلامت می‌توانند و باید فناوری را به عنوان «جبهه دوم» در جنگ با هزینه‌ها بپذیرند. در هر زمان و مکان، فناوری اطلاعات سلامت باید جایگزین انبوه کاغذ شود.

به عنوان HealthPayerIntelligence. com گزارش می‌دهد: «پرداخت‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند با اجرای فناوری اطلاعات سلامت از ایمنی بیمار محافظت کرده و از خطاهای پزشکی جلوگیری کنند. پرداخت‌کنندگان می‌توانند به ارائه‌دهندگان مشوق مالی برای اتخاذ سوابق پزشکی الکترونیکی و سیستم‌های نسخه‌نویسی الکترونیکی بدهند.»

ما “بازدیدهای مجازی” را نیز دوست داریم. در تلاش برای کاهش هزینه ها و ارائه راحتی به اعضا، برخی از شرکت ها مراقبت های پزشکی را از آسایش خانه شما ارائه می دهند. با کلیک ماوس و وب‌کم از یک کلینیک دیدن کنید و دارو را با برنامه‌ها و طرح‌های مختلف درب منزل تحویل بگیرید.

UnitedHealthcare اکنون بازدیدهای مجازی را ارائه می دهد، به اعضا امکان دسترسی 24/7 به PCP ها و متخصصان را از طریق یک دستگاه ترجیحی می دهد. هزینه «چیزهای کوچک» را کاهش می دهد و می تواند به جلوگیری از «موارد بزرگ» کمک کند.

«پرداخت کنندگان مراقبت های بهداشتی می توانند با اجرای فناوری اطلاعات سلامت از ایمنی بیمار محافظت کرده و از خطاهای پزشکی جلوگیری کنند. پرداخت کنندگان می توانند ارائه دهندگان را از لحاظ مالی برای اتخاذ سوابق پزشکی الکترونیکی و سیستم های تجویز الکترونیکی تشویق کنند.»

به گفته athenainsights در اینجا موارد بیشتری وجود دارد: «در حالی که برای موقعیت‌هایی که نیاز به تماس فیزیکی جامع دارند، مناسب نیست، اما ویزیت‌های مجازی می‌تواند به بیماران کمک کند تا با شرایط و موقعیت‌هایی مانند آلرژی، چشم صورتی، گلودرد، آنفولانزا، سرماخوردگی، بثورات، و تب ها طبق داده‌های ادعاهای UnitedHealthcare، هزینه یک بازدید مجازی اغلب کمتر از 50 دلار است – بسیار کمتر از یک بازدید اداری.»

راه‌های دیگری نیز وجود دارد که با استفاده هوشمندانه از فناوری می‌توان به کاهش هزینه‌ها و افزایش مراقبت کمک کرد. بیمه‌گران می‌توانند از یک پلت‌فرم تعامل با بیمار مبتنی بر ابر مانند زیست رایان برای کمک به مشارکت اعضای طرح سلامت استفاده کنند. در طول سال، نه فقط در زمان تمدید برنامه، برای ایجاد یک رابطه دیجیتالی و کاهش گردش مالی داوطلبانه و ایجاد انگیزه برای رفتارهای سالم. زیست رایان در میان چنین پلتفرم‌هایی منحصربه‌فرد است زیرا از پیام‌های روانشناختی برای سفارشی‌سازی ارتباطات مبتنی بر استفاده می‌کند. در مورد باورها، انگیزه ها و ترجیحات منحصر به فرد اعضا.

این کارایی در بازاریابی، هزینه‌های اداری را کاهش می‌دهد، که می‌تواند به مراقبت‌های بهبودیافته هدایت شود. نتایج یک رابطه دیجیتالی پیشرفته با اعضا می‌تواند نتایج شگفت‌انگیزی مانند نرخ تعامل دیجیتالی 55 درصدی (تماس‌های تلفنی دستی 3 برابری) و افزایش ده برابری در راه‌اندازی پورتال سلامتی/حساب ارائه دهد.

با فناوری‌هایی مانند زیست رایان، شرکت‌های بیمه سلامت می‌توانند همزمان هزینه‌ها را کاهش داده و نتایج سلامتی را بهبود بخشند. شرکت شما چه اقداماتی را انجام خواهد داد؟

Download Missed Appointments Case Study - زیست رایان

دیدگاهتان را بنویسید