بهبود پذیرش مجدد و بازپرداخت از طریق پیگیری ترخیص از بیمارستان

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 9 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

patient_discharge.jpg

نزدیک به 800 بیمارستان در سراسر ایالات متحده اکنون مسئول مراقبت‌های پس از حاد از ذینفعان Medicare هستند:

 • تعویض مفصل ران
 • تعویض زانو
 • مراقبت از حملات قلبی
 • بای پس های کرونر
 • مراقبت از شکستگی لگن و استخوان ران

برنامه‌های پرداخت همراه برای مراقبت‌های ارتوپدی و قلبی پس از حاد برای بهبود مراقبت و در عین حال کاهش هزینه‌ها در نظر گرفته شده است، اما این بیمارستان‌ها برای نتایج مالی و بالینی تا سه ماه پس از ترخیص آماده هستند. به عنوان

بیمارستان‌های در معرض خطر برای جلوگیری از مشکلاتی که منجر به بستری مجدد می‌شود، به کمک نیاز دارند تا رفتار بیمار را تغییر دهند.


ناتوانی در تعامل موثر بیماران در طول سه ماه پس از جراحی می‌تواند برای بیمارستان گران تمام شود. با توجه به Avalere Health، متوسط ​​هزینه برای یک دوره کلی مراقبت برای تعویض مفصل ران یا زانو 29101 دلار است. بستری مجدد در بیمارستان تحت یک پرداخت همراه از CMS (مراکز خدمات مدیکر و مدیکید) در معرض خطر بیش از بازپرداخت و استناد به جریمه است. اگر بیمارستان نتواند بهبودی بیمار را نظارت کند و/یا بر رفتارهای مرتبط با سلامت بیمار تأثیر بگذارد، شانس بستری مجدد افزایش می‌یابد.

متأسفانه، تقریباً 480 بیمارستان از 800 بیمارستانی که در برنامه تعویض مفصل زانو و لگن شرکت می‌کنند، ممکن است با جریمه مواجه شوند. در واقع، Avalere Health دریافت که حدود 15 درصد از بیمارستان‌ها در منطقه میانه آتلانتیک ممکن است نیم میلیون دلار یا بیشتر از دست بدهند.

واضح است که بیمارستان‌های در معرض خطر برای جلوگیری از مشکلاتی که منجر به بستری مجدد می‌شود، به کمک نیاز دارند تا رفتار بیمار را تغییر دهند.

نوآوری‌ها در پیگیری بیمار  

هنگامی که بیمار بیمارستان را ترک می کند، اقدامات (یا عدم اقدامات) او در خانه یا مراقبت های غیر هماهنگ دریافت شده از سایر ارائه دهندگان می تواند بر بهبود موفقیت آمیز تأثیر بگذارد. ناوبرهای مراقبت به مدیریت مراقبت کمک می کنند، اما بسیاری از بیمارستان ها برای خدمت به عنوان ناوبر مراقبت کمبود کارکنان دارند.

شرکت‌های نوآوری مانند Cordata Healthcare Innovations پلتفرم‌های هماهنگی مراقبت را برای کمک به تیم‌های مراقبتی کم‌کار و تحت فشار برای مدیریت بهتر فرآیند هماهنگی ارائه می‌دهند. برای مثال، Cordata رابط‌ها و ادغام با سایر سیستم‌های اطلاعات بالینی را هدایت می‌کند و گزارش‌دهی هم‌زمان تشخیص‌ها، روش‌ها و درمان را تسهیل می‌کند.

CORDATA_PARTERSHIP.png

فناوری + روانشناسی:   بستری اثبات شده برای مشارکت بیمار   

مدل تقسیم‌بندی روانشناختی خود، قابلیت بسیار متمایز ارائه می‌کند. ، که به آن کمک می‌کند پیام‌ها را به گونه‌ای سفارشی کند که «شخصیت سلامت» خاص بیمار را برای ایجاد انگیزه برای تغییر رفتار، جذاب کند. این مدل روان‌شناختی که توسط کارشناسان مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی از Procter & Gamble توسعه یافته است، محصول تقریباً 20 سال تجربه در تکامل چنین مدل‌هایی و به‌کارگیری موفقیت‌آمیز آن‌ها در بازار است. مدل استفاده شده توسط زیست رایان، بیماران را به یکی از پنج بخش روانشناختی مجزا طبقه بندی می کند که هر کدام ترجیحات ارتباطی و رویکردهای خاص خود را برای سلامت و تندرستی دارند.


Psychographic_Segmentation.png

(از کاغذ سفید تقسیم بندی روانشناختی)


یک سیستم بیمارستانی معتبر نیوانگلند به زیست رایان نزدیک شد تا به کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان برای نوعی جراحی ستون فقرات کمک کند. در حالی که این سیستم بیمارستانی به طرز چشمگیری پذیرش مجدد را در 6 درصد داشت، هر پذیرش مجدد تا 35000 دلار هزینه داشت. همچنین، سه پرستار به طور تمام وقت به پیگیری بیماران پس از ترخیص برای اطمینان از بهبود موفقیت آمیز اختصاص داده شدند. این به صورت دستی فشرده بود و بخش ارتوپدی به دلیل بار بیمار و دشواری دسترسی به بیماران پس از خروج از بیمارستان، پرستار چهارم را در نظر گرفت. با این حال، این امر در بودجه بخش امکان پذیر نبود، بنابراین آنها به راه حل مؤثرتر و کارآمدتری نیاز داشتند.

این جایی است که زیست رایان وارد می‌شود. در طول مشاوره قبل از عمل یک هفته قبل از عمل، بیماران به نظرسنجی 12 سؤالی که توسط زیست رایان برای طبقه‌بندی آنها بر اساس بخش‌های روان‌شناختی مربوطه استفاده می‌شد، پاسخ دادند. این یک جریان کاری ارتباطی خاص را ایجاد کرد که در آن بیماران پنج روز و دو روز قبل از جراحی از طریق ایمیل و پیام‌های متنی آموزش مقدماتی جراحی را دریافت کردند. پس از ترخیص، بیماران هفت مجموعه ارتباط دیگر را در طی 21 روز با آموزش و بررسی های اضافی برای نظارت بر روند بهبودی دریافت می کنند.


زیست رایان کارکنان ارتوپدی را قادر ساخت تا از همه بیماران مراقبت کنند، اما بر موارد استثنایی برای پیگیری تمرکز کنند.


هر مجموعه ارتباطات شامل مکانیسم‌های پاسخ بیمار بود که به داشبوردی که این پاسخ‌ها را ردیابی می‌کرد و توسط پرستاران ترخیص نظارت می‌شد، تغذیه می‌کرد. اگر بیمار نشان داد که مشکلی را تجربه می‌کند (مانند درد تحت کنترل نیست، زخم تخلیه نمی‌شود)، بلافاصله یک ایمیل و هشدار متنی برای پیگیری فوری به پرستار ترخیص ارسال می‌شود.

نه ماه به جلو…

پس از نه ماه حمایت از مشارکت کارکنان و تلاش‌های پیگیری با بیماران تحت عمل جراحی فیوژن ستون فقرات کمری، زیست رایان به دستیابی به نتایج قابل‌توجهی کمک کرد:


 • فقط یک پذیرش مجدد در نه ماه
 • 85 درصد بیماران به ارتباطات در 9 موج پاسخ دادند
 • تخصیص FTE پرستار برای پیگیری بیش از 75 درصد کاهش یافت، زیرا داشبورد زیست رایان به طور مؤثر پرستاران را به سمت بیمارانی که به کمک نیاز داشتند هدایت می‌کرد.

در اصل، زیست رایان کارکنان ارتوپدی را قادر می‌سازد تا از همه بیماران مراقبت کنند، اما روی استثنائات برای پیگیری تمرکز کنند.

این سیستم بیمارستانی اکنون در حال بررسی گسترش زیست رایان به سایر مناطقی است که نیاز به کمک دارند. زیست رایان همچنین توانایی کاهش قرار ملاقات های از دست رفته، جلب رضایت بیماران و افزایش جمع آوری پرداخت ها برای مدیریت چرخه درآمد را نشان داده است.PB_favicon.ico

New Call-to-action

دیدگاهتان را بنویسید