شما در حال مشاهده هستید بهترین بازاریابی مراقبت های بهداشتی با بهبود ارائه محصول شما شروع می شود

بهترین بازاریابی مراقبت های بهداشتی با بهبود ارائه محصول شما شروع می شود

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

doctor and woman use tabletشما و کارکنانتان دقیقاً می دانید چرا بیماران باید مطب یا بیمارستان شما را انتخاب کنند. احتمالاً یک تیم عالی و تخصص چشمگیر دارید. و شما واقعاً به نیازهای بیماران خود اهمیت می دهید. اما آیا این برای بازگرداندن بیماران کافی است؟

اخیراً، سایر سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی محصولات و خدمات خود را به گونه‌ای بهبود می‌بخشند که فراتر از استانداردهای چند دهه پیش است. ما معمولاً بازاریابی هدفمند مراقبت های بهداشتی را برای رقابت در دنیای در حال تغییر مراقبت های بهداشتی توصیه می کنیم – اما اگر محصول جذابی نداشته باشید، بازاریابی معنای کمی دارد.

در راهنمای امروز، ما با شما به اشتراک می‌گذاریم که چه تعداد از خدمات و بیمارستان‌ها مدل‌های کسب‌وکار خود را اصلاح کرده‌اند. اما در بسیاری از موارد، حتی چند تغییر کوچکتر می تواند تفاوت عمده ای در نحوه درک بیماران از برند شما ایجاد کند.

مراقبت های بهداشتی سریعتر از همیشه در حال تغییر است

“مصرف گرایی مراقبت های بهداشتی” برای این وبلاگ یا برای اکثریت بزرگ خوانندگان ما اصطلاح جدیدی نیست. تنظیمات مراقبت‌های بهداشتی خرده‌فروشی مانند CVS و Walmart در حال افزایش محبوبیت هستند، به‌ویژه که همچنان به ارائه خدمات مطلوب برای مصرف‌کنندگان، از جمله سلامت از راه دور، ادامه می‌دهند.

ممکن است رقابت در دنیایی که نام‌های بزرگ به مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی پاسخ می‌دهند و اغلب شاهد مجموعه‌ای از بیش از 100 تمرین در تخصص‌های مختلف هستیم، دشوار به نظر برسد. اما بسیاری از سیستم‌های بهداشتی، بیمارستان‌ها و مراکز مستقل راه‌هایی برای رقابت پیدا کرده‌اند. برای دستیابی به مصرف کننده مدرن مراقبت های بهداشتی، بازاریابی استراتژیک لازم است. اما بیشتر از آن، به یک محصول فوق العاده نیاز دارد.

مدل های جدید مراقبت

البته، گزینه‌های موجود برای مدل‌های کسب‌وکار جدید در مراقبت‌های بهداشتی، بسته به تخصص به‌طور قابل توجهی متفاوت است. اما به عنوان یک مرور کلی، اینها مدل های جدید مراقبت هستند که امروزه در مراقبت های بهداشتی جذابیت قابل توجهی پیدا کرده اند:

 • داروهای دربان
 • مراقبت اولیه مستقیم
 • تله بهداشت/پزشکی از راه دور

این مدل‌ها و خدمات به اندازه تمرین نیز محدود نمی‌شوند. ما شاهد معرفی روش‌های دو پزشک از مدل‌های سلامت از راه دور بوده‌ایم – و شاهدیم که بیمارستان‌ها و سیستم‌های بهداشتی بزرگ مراقبت‌های اولیه مستقیم را به عنوان جایگزینی برای گزینه‌های سنتی معرفی می‌کنند.

در واقع، مدل مراقبت های اولیه مستقیم – که جایگزین مقرون به صرفه تری برای پزشکی دربان با تاکید بر توجه فردی ارائه می دهد – افزایش شدید علاقه را شاهد بوده است. یک دهه پیش تنها 21 روش DPC در کشور وجود داشت. امروزه بیش از 1000 وجود دارد..

دوباره، این مدل‌ها ممکن است برای هر نوع تمرین یا هر موقعیتی در دسترس نباشند، اما موارد بسیاری وجود دارد که تنها چند تغییر کوچک در نحوه ارائه مراقبت می‌تواند تفاوت ایجاد کند.<.>

تغییرات کوچک که معنی زیادی دارند

اگر سال ها از تغییر ساختار شیوه اداره مطب یا بیمارستان خود می گذرد، ارزش آن را دارد که سیستم ها و خدمات خود را بررسی کرده و تغییری را در نظر بگیرید. تغییرات کوچک در نحوه ارائه مراقبت برای بیماران شما اهمیت زیادی دارد. فقط به این روش نگاه کنید که زمان انتظار را به کمتر از ۲ دقیقه کاهش داد.

به لطف مدل‌های خرده‌فروشی در حال تکامل مراقبت‌های بهداشتی، بیماران دیدگاه‌های متفاوتی در مورد آنچه که یک تجربه خوب مراقبت‌های بهداشتی را تشکیل می‌دهند، دارند – مانند زمان انتظار کم، زمان‌بندی آسان، و دسترسی بیشتر به پزشکان. بنابراین چه کاری می توانید انجام دهید تا یک “محصول” مراقبت بهداشتی ایجاد کنید که بیماران آن را دوست خواهند داشت؟

 • برای سرعت بخشیدن به زمان انتظار، به فناوری ها، سیستم ها و فرآیندهای جدید نگاه کنید.
 • وب سایت خود را با پیمایش آسان و برنامه ریزی آنلاین به روز کنید.
 • آموزش مداوم را برای کارکنان میز پذیرش خود ارائه دهید.
 • سلامت از راه دور را حتی به مقدار کم اضافه کنید. اگر نمی‌توانید این سرویس را به‌عنوان یک سرویس اولیه ارائه دهید، چیزی مانند Spruce را در نظر بگیرید تا به بیماران اجازه دهد در صورت داشتن هر گونه مشکل یا سؤال فوری، مستقیماً با پزشک پیامک ارسال کنند یا با آنها پیگیری کنند.
 • بازخورد بیمار را از طریق سیستم مدیریت بازبینی جمع آوری کنید. وقتی بیماران ناراحتی خود را از مطب یا بیمارستان شما یادداشت می کنند، پذیرای تغییرات باشید.

بازاریابی عالی مراقبت های بهداشتی به یک محصول فوق العاده متکی است

به‌عنوان یک آژانس بازاریابی مراقبت‌های بهداشتی، از نزدیک می‌بینیم که بازاریابی برای متمایز کردن سازمان شما از رقبا کلیدی است. اما اگر بیماران آنچه را که به دنبال آن هستند از مطب یا بیمارستان شما پیدا نکنند، معنای کمی دارد.

اگر از رقابت جلوتر نمانید، عقب افتاده اید. برای شناسایی برند و تبلیغات دیجیتال برای زنگ زدن تلفن ها.

داشتن محصولی که کسب و کار شما را متمایز می کند به همان اندازه مهم است.

دیدگاهتان را بنویسید