شما در حال مشاهده هستید بهترین روش های تجربه بیمار: 4 مثال برای دنبال کردن

بهترین روش های تجربه بیمار: 4 مثال برای دنبال کردن

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Patient Experience icon overlay in front of physician25 تا 29 آوریل هفته تجربه بیمار، که به معنای شناسایی کارکنان مراقبت های بهداشتی است که هر روز سخت کار می کنند تا یک تجربه مثبت برای بیمار به ارمغان بیاورند. همیشه مهم است که کارکنان را به رسمیت بشناسید که سزاوار آن هستند، به خصوص پس از آنچه در دو سال گذشته متحمل شده اند، اما این هفته، به ویژه، قابل توجه است.

تجربه بیمار در تاریخ اخیر تغییرات زیادی را پشت سر گذاشته است. همه‌گیری مطمئناً روند را تسریع کرد، اما افزایش تکنولوژی مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی الف> در درجه اول پیشتاز بوده است. در حالی که برخی از ارائه دهندگان ممکن است شیار خود را پیدا کرده باشند، برخی دیگر هنوز در بهبود تجربه بیمار خود با مشکل مواجه هستند و به دنبال استراتژی های تعامل با بیمار هستند. برای تقویت رشد آنها.

مزایای بهبود تجربه بیمار

برخی از ارائه دهندگان ممکن است فکر کنند، “چرا بهبود تجربه بیمار بسیار مهم است؟ مردم همیشه به پزشک نیاز دارند، بنابراین تا زمانی که اوضاع خوب باشد، بیماران باز هم باز خواهند گشت.»

واقعیت این است که این طرز تفکر در درازمدت آسیب خواهد دید. بیماران بیش از یک تجربه متوسط ​​می خواهند، و ارائه دهندگان نیز به دلایل معتبر زیادی باید.

نتایج سلامتی بهتر

طبق CDC، اگر بیماران تشویق می شوند تا در مورد سلامت خود عمل کنند، آنها به احتمال زیاد نتایج سلامت بهتری خواهند داشت. بخش بزرگی از اقدام بر روی سلامت آنها داشتن نوع تجربه مراقبت های بهداشتی است که انگیزه را تضمین می کند. در حالی که ممکن است یک بیمار از سلامت خوبی برخوردار باشد، یک تجربه بد ممکن است او را از گوش دادن به پزشک خود باز دارد.

ایجاد سهم بازار

درست مانند هر کسب و کار دیگری، مردم دوست دارند تجربیات مثبت خود را از ویزیت پزشک به اشتراک بگذارند، از جمله تعامل با کارکنان، محصول و خدمات. پیمانکاران خانه نمونه کاملی هستند. وقتی یکی از دوستان مورد اعتماد، کار کردن با آن آسان و قیمت مناسب پیدا می‌کند، آن‌ها را به همه توصیه می‌کند، زیرا اکثر مردم برای پیدا کردن یک مورد خوب مشکل دارند.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و پزشکان به همین ترتیب هستند. اگر بیماران این تجربه را دوست داشته باشند، آن را با دیگران به اشتراک خواهند گذاشت.

بهترین تجربیات بیمار: مثال‌ها

از کارکنان مراقبت های بهداشتی پشتیبانی کنید

سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی بدون کارکنانشان چیزی نیستند. مراقبت از نیازهای آنها باید اولویت اصلی برای بهبود تجربه بیمار باشد. در این مثال‌ها، می‌آموزید که چگونه زیست رایان با حل مشکلات و موانع برای تجربه بهتر بیمار و در عین حال کاهش بار کارکنان، این نیاز را برطرف کرد.

کاهش بار کارکنان از طریق پیام‌رسانی دیجیتال و درخواستی

در حال حاضر، بیشتر سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی با کارمندان مشکل دارند. و هنگامی که سازمان ها پرسنل کمی دارند، به تجربه مراقبت آسیب می رساند زیرا کارکنان باقی مانده تحت فشار هستند. کلینیک Midwest Express تاثیر را دید و با زیست رایان تماس گرفت تا از طریق دیجیتال به آن رسیدگی کند. پیام رسانی.

تقویت پرداخت آنلاین بیماران با بهبود تجربه بیمار

در سناریویی متفاوت، یکی از مراکز مراقبت فوری سعی در تعیین نحوه افزایش پرداخت‌های مسئولیت مالی بیمار برای تشویق رشد شرکت داشت. در روند بهبود این گردش کار با زیست رایان، آنها همچنین تعامل بیمار خود را بهبود بخشیدند .

ارتباطات را شخصی کنید

بیماران مشتاق یک تجربه شخصی هستند. وقتی هر محصول و تجربه مصرف‌کننده‌ای را می‌توان شخصی‌سازی کرد، چرا مراقبت‌های بهداشتی نباید به همان شیوه عمل کند تا انتظارات بیمار را برآورده کند؟ این مثال‌ها نشان می‌دهند که چگونه شخصی‌سازی تجربه بیمار می‌تواند پاداش‌هایی را به همراه داشته باشد.

با استفاده از فناوری، سهم بازار و وفاداری بیماران را افزایش دهید 

CRH Healthcare به دنبال راه بهتری برای تعامل با بیماران خود بود که هدفمند باشد. آنها فکر می کردند که رویکرد زیست رایان برای سفارشی کردن ارتباطات می تواند پاسخی باشد که به دنبال آن بودند. از طریق ارتباطات شخصی سازی شده با بیمار، آنها نقاط تماس بیشتری برای بیمار ایجاد کردند، زمان کارکنان را کاهش دادند و رتبه بندی بررسی Google خود را بهبود بخشیدند.

بهبود نرخ رضایت بیماران برای داروسازی تخصصی

یک داروخانه تخصصی علاقه مند به شخصی سازی تجربه بیمار با محدود کردن نمایه روانشناختی زیست رایان آنها بود. آنها ارتباطات خود را به گونه ای تنظیم کردند که با ارزش ها و باورهای هر بیمار تجسم یابد. در نتیجه، رضایت بیمار را برای بیماران در برنامه‌های پایبندی به دارو بهبود بخشید.

به دنبال راه‌های بیشتری برای بهبود تجربه بیمار از طریق مشارکت بیمار هستید؟ راهنمای استراتژی های تعامل با بیمار ما می تواند کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید