شما در حال مشاهده هستید بهترین های سال 2021: 14 بینش از کارشناسان بازاریابی بهداشت و درمان

بهترین های سال 2021: 14 بینش از کارشناسان بازاریابی بهداشت و درمان

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 8 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

با پایان یافتن سال 2021، ما یک هدیه برای شما داریم — خلاصه ای از بهترین توصیه های گذشته در وبلاگ ما سال

کار کردن و مصاحبه با بسیاری از متخصصان باتجربه بازاریابی بسیار لذت بخش بود. چه همکاران و چه اعضای تیم، این متخصصان افرادی هستند که با نکات و بینشی که در هیچ جای دیگری نمی توانید پیدا کنید، این وبلاگ را زنده می کنند.

این گردآوری همچنین شامل پوشش ما از آخرین تغییرات در صنعت بازاریابی دیجیتال است و آن را به منبعی سریع و آسان برای شما تبدیل می‌کند تا از به‌روزرسانی‌های مهم مطلع شوید.

14 بینش بازاریابی و تبلیغات بهداشت و درمان از کارشناسان صنعت

بازاریابی دیجیتال: SEO و PPC

Computer will illustrated rocked ship taking of with the words SEO underneath300px”>

1)      چرا وب سایت شما در Google مخفی می شود؟

عملکرد وب سایت شما در موتورهای جستجو چگونه است؟ آیا افت قابل توجهی در گوگل تجربه می کنید؟ اگر مسائل سئوی مراقبت های بهداشتی شما مختص وب سایت یا تیم بازاریابی شما نباشد، چه؟

در این پست وبلاگ روشنگر، با نغمه جعفرزاده مدیر سئوی خود مصاحبه کردم که برخی از بیشترین اشتباهات فنی رایج SEO او امروز در وب سایت های مراقبت های بهداشتی می بیند.

برای مثال، از دست دادن صفحات کلیدی در یک وب سایت یکی از آنهاست.

«هنگامی که ممیزی وب‌سایت انجام می‌شود، و مشخص می‌شود که سایت فاقد معماری مناسب است، اغلب متوجه می‌شویم که سایت دارای صفحات فرود مهمی نیز نیست. به گفته نغمه، این غیرمعمول نیست که برندهای بزرگ مراقبت های بهداشتی دارای صفحات گم شده باشند، از جمله صفحات مکان، صفحات خدمات، و صفحات درباره ما.”

“از دیدگاه تجربه کاربری (UX) و SEO، از دست دادن این صفحات کلیدی می تواند به سئو و رشد کسب و کار شما آسیب برساند.”

برای دریافت لیست اشتباهات رایج و کارهایی که باید انجام داد درباره آنها.

2)      Google به تجربه کاربری بسیار اهمیت می دهد

تجربه کاربر همیشه بخشی از بهترین شیوه های سئو بوده است. اما در ژوئن 2021، گوگل سرانجام به‌روزرسانی تجربه صفحه مورد انتظار خود را ارائه کرد که تجربه کاربر را به یک عامل رتبه‌بندی تبدیل کرد. این برای وب سایت های مراقبت های بهداشتی چه معنایی دارد؟

«…نحوه درک بیماران یا پزشکان از تجربه تعامل با صفحات وب شما، اکنون بر رتبه‌بندی شما در Google تأثیر می‌گذارد.»

آماده شدن برای به‌روزرسانی تضمین می‌کند که وب‌سایت شما تجربه مثبتی برای بیمار دارد و در نتایج جستجو افت نمی‌کند. در پست وبلاگ کامل خود، اقلام اقدام سطح بالا را در نظر بگیرید تا در جهت ایجاد تجربه کاربری بهتر برای مخاطبان هدف خود تلاش کنید.

3)      آیا این اشتباهات رایج جستجوی پولی را انجام می دهید؟

طبق تجربه ما، PPC برای بسیاری از سازمان های مراقبت های بهداشتی کوتاهی می کند. برای اینکه بفهمم چرا با گاریک گافنی، استراتژیست ارشد دیجیتالی ما صحبت کردم، که آن را اینگونه توضیح می دهد: 

«وقتی صحبت از برنامه‌های PPC به میان می‌آید واقعاً دوگانه است. در تمام سال‌های انجام این کار، ما می‌بینیم که مشتریان سرمایه‌شان را هدر می‌دهند و به حساب‌هایشان توجه کافی نمی‌کنند.»

او در یک پست وبلاگ ارزشمند، هفت مورد را به اشتراک می گذارد اشتباهات رایج PPC که برندهای مراقبت های بهداشتی مرتکب می شوند و چگونه آنها را حل کنیم. اگر در PCC سرمایه‌گذاری می‌کنید، باید از منحنی‌ها جلوتر باشید و از انجام این اشتباهات اجتناب کنید.

بهترین بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا در سال 2021 بسیار بزرگ بود، به ویژه در صنعت مراقبت های بهداشتی. در این جمع بندی، بهترین توصیه ها را در مورد نحوه ایجاد محتوای باکیفیت که مخاطبان هدف شما و گوگل دوست داشته باشند، پیدا خواهید کرد.

4)      Google از وب‌سایت‌های مراقبت‌های بهداشتی چه انتظاری دارد؟

به نظر می رسد که گوگل استانداردهای بسیار بالایی برای وب سایت های مراقبت های بهداشتی دارد. در واقع، مراقبت های بهداشتی یکی از صنایعی است که غول جستجو به عنوان موضوعات “پول شما، زندگی شما” در نظر گرفته است. با در نظر گرفتن این موضوع، پست وبلاگ ما موارد Google انتظار دارد از یک وب‌سایت مراقبت‌های بهداشتی دیدن کند و نکات ارزشمندی در مورد کاردستی ارائه می‌کند. محتوای با کیفیت

5)      راهنماهای بازاریابی محتوا

بسته به جایی که در سفر بازاریابی محتوای خود هستید، ممکن است به راهنمایی نیاز داشته باشید. امسال، ما تمرکز خود را بر ارائه راهنماهای گام به گام برای خوانندگان خود در مورد همه چیز، از ساختن یک استراتژی گرفته تا نحوه اندازه‌گیری و بهینه‌سازی عملکرد محتوای خود داشتیم.

برندینگ زیبا و جسور

6)      چک لیست نام تجاری برای ارائه دهندگان چند مکان

امسال، ما یک چک لیست عظیم را فقط برای مشتریان چندمکانی خود منتشر کردیم که با مشکلات برندسازی دست و پنجه نرم می کنند.

«ما با سیستم‌های بهداشتی، بیمارستان‌ها، مطب‌ها، مکان‌های خرده‌فروشی، مراقبت‌های فوری، ASCs، مراکز درمان اعتیاد و امکانات مراقبت طولانی‌مدت کار کرده‌ایم. هنگام برندسازی این مشتریان، اغلب باید بر چالش‌های استراتژیک و خلاقانه مختلف، از جمله تعداد نسبتاً زیادی از موانع غیرمنتظره غلبه کنیم.

آیا خودتان با چالش های برندسازی روبرو هستید؟ این چک لیست ضروری شامل هفت مرحله برای کمک به شما در گسترش موفقیت آمیز نام تجاری.

7)      اگر برند شما آگاهی مصرف کننده پایینی داشته باشد چه؟

صنعت مراقبت های بهداشتی دارای بسیاری از خدمات دسته بندی کم بهره است که اکثر مردم از آنها اطلاعی ندارند. وقتی صحبت از برندسازی خدمات با آگاهی پایین مصرف کننده می شود، به جانی اسمیت، معاون خدمات بازاریابی در Encompass Health مراجعه کردم.

در یک پادکست پر جنب و جوش، او پنج نکته را در مورد ایجاد یک نام تجاری موفق با آگاهی کم مصرف کننده. این نکات بر اساس راه اندازی کمپین برندسازی موفق اخیر است.

“این کمپین با عنوان نوبت من، داستان Encompass Health را از دیدگاه مراقب، یکی از پنج مرحله کلیدی برندسازی که در این پست برجسته می‌کنم، بیان می‌کند.”

«همه مصرف‌کننده چیزی هستند، و ما می‌دانیم که ارائه‌دهندگان، شرکا و بیمارستان‌های مراقبت‌های حاد ما همگی مصرف‌کنندگان اطلاعات هستند. جانی می‌گوید در برخی موارد، باید استراتژی برندسازی را برای هر یک از آنها تعیین کنید.

خواندن پنج نکته اکنون یا به پادکست گوش دهید برای دریافت بینش دقیق او.

8)      چگونه یک نام تجاری زنده بسازیم که آنلاین ماندگار باشد

آیا برند شما در این عصر دیجیتال تلاش می‌کند تا مرتبط بماند؟ آیا برای افزایش تعامل در رسانه های اجتماعی بدون از دست دادن هویت برند خود تلاش می کنید؟ امروزه اینها مشکلات رایج برندهای بهداشتی هستند.

برای بینش، با مدیر ارشد هنری خود، برت مورر، مصاحبه کردم که مفهوم جدیدی به نام برندهای زنده معرفی کرد. شما می خواهید بدانید که چیست و یکی برای سازمان خود ایجاد کنید.

«تنها راه برای انطباق با مخاطبان و کانال‌های مورد نظر و در عین حال سازگار با ارزش‌های اصلی و مأموریت خود، ساختن یک برند زنده است.

یک برند زنده پویا و روان است. می‌تواند با مخاطبان هدف خود و در محیط دیجیتال در حال تکامل رشد کند.»

برای اینکه تیم خود را در مورد معنای آن هیجان زده کنید (و چگونه یکی از خودتان را توسعه دهید)، “3 نکته برای ساختن یک نام تجاری زنده که آنلاین ماندگار باشد.”

تبلیغات سنتی و بازاریابی یکپارچه 

9)      بازاریابی ورزشی و حمایت‌های مالی

آیا بازاریابی ورزشی را برای برند مراقبت های بهداشتی خود در نظر گرفته اید؟ در حالی که فشار زیادی برای بازاریابی دیجیتال وجود دارد، تبلیغات سنتی هنوز یک راه قدرتمند برای دستیابی به مخاطبان هدف شما است. و این شامل بازاریابی ورزشی می شود. برای این پادکست و پست وبلاگ، من با استاد خدمات رسانه پزشکی آژانسمان و خریدار اصلی رسانه، چارلی دی نیتال، گپ زدم. او نکاتی را درباره چهار راه برای نزدیک شدن به فرصت های حمایت مالی.

10)      مرکز تماس برای موفقیت

در زیست رایان، ما همیشه از ارتباطات بازاریابی فراتر می رویم تا اطمینان حاصل کنیم که مشتریان ما تصویر بزرگ را در مورد تجربه مصرف کننده و بیمار در نظر می گیرند. این شامل نحوه برداشتن تلفن و صحبت با بیماران یا مشتریان بالقوه است.

فرض کنید شما یک سازمان چندمنظوره یا مراقبت بهداشتی هستید. در این صورت، از این پست در مورد آخرین استراتژی های مرکز تماس که توسط رئیس و یکی از بنیانگذاران Greystone.net، کتی دیویس برای شما آورده شده است، قدردانی خواهید کرد. او شش بهترین روش مرکز تماس که نباید از دست بدهید.

11)      راهبردهای ارتباط با پزشک برای ارجاع پزشک ساختمان

ارجاع به پزشک هنوز یکی از مهم‌ترین راه‌ها برای رشد یک عمل، بیمارستان یا سیستم بهداشتی است. در این پادکست، من با کریس بارلو، یکی از بنیانگذاران شرکت مشاوره Barlow/McCarthy صحبت کردم. او راهبردهای ارتباطی با پزشکان برتر همراه با نکاتی در مورد چگونگی پیدا کردن و استخدام افراد موفق.

COVID-19 و بهداشت از راه دور

We can do this campaign.

12)      چگونه پزشکان و بیمارستان‌ها می‌توانند به شکست مقاومت واکسن کووید-۱۹ و اطلاعات نادرست کمک کنند

مسئولیت شما به عنوان یک ارائه دهنده یا بیمارستان در مورد مقاومت واکسن و اطلاعات نادرست چیست؟ در این پست وبلاگ تأمل برانگیز و به موقع، من به اشتراک می گذارم که چرا متخصصان مراقبت های بهداشتی برای پاسخ به مسائل مقاومت حیاتی هستند.

“از منظر عملی و یک POV بازاریابی، پزشکان، بیمارستان ها و سایر ارائه دهندگان برای آموزش بیماران در مورد واکسن های COVID-19 ایده آل هستند. آنها برای برقراری ارتباط موثر و متقاعد کننده به “چالش مقاومت” ایده آل هستند.

علاوه بر این، با توجه به نیاز اساسی به غیرسیاسی کردن اعتراضات – و صداهای بی اعتمادی فدرال – برای افراد بسیار مهم است که پیام واکسیناسیون را از پزشک محلی و مورد اعتماد خود بشنوند.

بنابراین بعدی چیست؟ من یک راهنمای بازاریابی گام به گام در مورد چگونه پیامی قانع کننده و قانع کننده در مورد اهمیت واکسیناسیون ایجاد کنیم .

13)      راهبرد ارتباطی واکسن کووید-۱۹ 

به‌روزرسانی صفحه اصلی خود با یک بنر چسبنده کافی نیست. اگر هنوز پیام‌های COVID-19 خود را محکم و بهینه نکرده‌اید، می‌خواهید راهنمای جامع ما برای توسعه استراتژی ارتباطی شما.

14)      نحوه بازاریابی خدمات بهداشتی از راه دور

در نهایت، در حالی که سلامت از راه دور باقی مانده است، بسیاری از سازمان های مراقبت های بهداشتی پیام های بازاریابی خود را به درستی با خدمات بهداشت از راه دور ادغام نکرده اند.

«تکنولوژی ارتباط ارائه‌دهنده و بیمار، تجربه بیمار، عملیات تمرینی و همچنین نتیجه نهایی را افزایش می‌دهد. این سطح جدید راحتی را که جذابیت جهانی برای مصرف کننده دارد، تبلیغ کنید.»

پست وبلاگ ما را بخوانید تا بهترین راه‌ها برای اجرای طرح بازاریابی و رساندن آن پیام به مخاطبان منتقد.

نکات، راهنماها و منابع بازاریابی و تبلیغات بهداشت و درمان

ما مشتاقانه منتظریم تا یک سال کامل جدید از وبلاگ های روشنگر در زمینه بازاریابی و تبلیغات مراقبت های بهداشتی را برای شما به ارمغان بیاوریم. در مورد چه موضوعاتی می خواهید بیشتر بدانید؟ به چه منابعی نیاز دارید؟ لطفاً به ما اطلاع دهید!

دیدگاهتان را بنویسید