شما در حال مشاهده هستید به روز رسانی مدیریت شهرت: معنی آن برای تجارت

به روز رسانی مدیریت شهرت: معنی آن برای تجارت

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

man looking up at 4 star ratingمگر اینکه این موضوع را به دقت دنبال نکنید، آنچه فکر می کردید در مورد مدیریت شهرت پزشک و بیمارستان می دانید احتمالا تغییر کرده است. در واقع، این یک چشم انداز مبتنی بر فناوری و کامپیوتر محور است که دائماً در حال تغییر است. اگر ممکن است از یک ضربه رد شده باشید – و انجام این کار آسان است – در اینجا به‌روزرسانی مختصری درباره تغییر، اهمیت شهرت آنلاین و معنای آن برای توسعه کسب‌وکار آمده است.

ارزش سنگین جایگاه حرفه ای یک پزشک بسیار فراتر از یک غرور شخصی است. همین امر در مورد بیمارستان ها، خدمات گروهی و سایر ارائه دهندگان نیز صادق است. این داستان جمعی آنلاین است که در ذهن عموم نشان دهنده جایگاه حرفه ای، تجربه و شهرت شماست. خوشبختانه، اکثر بررسی های آنلاین ماهیت مثبت دارند. و بسیاری از شهرت آنلاین که عموم مردم می بینند را می توان به طور فعال مدیریت کرد.

مرتبط: مدیریت شهرت برای پزشکان

اعداد مدیریت شهرت نشان دهنده افراد است و افراد به معنای کسب و کار…

بررسی‌های آنلاین و رتبه‌بندی سایت‌ها بیشترین میزان دید عمومی را در شهرت ارائه‌دهنده دارند. حداقل یک نفر از هر سه بیمار آینده نگر “که سایت های آنلاین را مشاهده می کردند، بر اساس رتبه بندی پزشکان به دنبال پزشک بودند یا از آنها اجتناب کردند.”

 • یک نظرسنجی مبتنی بر اینترنت از بزرگسالان منتشر شده در JAMA همچنین انتظارات “خرده فروشی” خریداران را نشان می دهد. “بیماران به طور فزاینده ای به رتبه بندی پزشکان آنلاین روی می آورند، همانطور که به دنبال رتبه بندی برای محصولات و خدمات دیگر هستند.”
 • مطالعه ای توسط مرکز تحقیقات پیو نشان داد 30 درصد از کاربران اینترنت به طور خاص به نظرات ارائه دهندگان ارائه شده توسط بیماران نگاه می کنند. نظارت تقریباً ثابت ارزش زمان صرف شده را دارد و هر کدام وزن جدی دارند.
 • از جنبه مثبت، Harvard Business Review می‌گوید که بررسی‌های خوب می‌توانند فروش را تا 50 درصد افزایش دهند. برعکس، یک مشتری ناراضی تجربه منفی خود را با ده ها نفر دیگر به اشتراک می گذارد.
 • به طور متوسط، رتبه بندی پزشکان بر اساس حدود 2.5 بررسی است. برای تجارت، به این معنی است که بررسی‌ها و رتبه‌بندی‌های مثبت مستقیماً از تصمیم خرید بیماران جدید یا آینده‌نگر پشتیبانی می‌کنند.
 • نزدیک به 50 درصد از مصرف کنندگان احساس می کنند که شهرت یک پزشک مهم است. اهمیت اضافه شده این است که در میان انواع کسب و کار محلی، شهرت با ارزش ترین یا مهم ترین معیار است.
 • بزرگترین سایت ها عبارتند از Vitals.com، ZocDoc.com، RateMDs.com و Yelp.com. Yelp، به ویژه، نسخه دیجیتالی امروزی توصیه‌های «دوستان و خانواده» است. به طور قابل توجهی، حدود 80 درصد از مشتریان به بررسی های آنلاین به اندازه توصیه های شخصی اعتماد دارند.
 • سایت MD.com فراتر می رود. علاوه بر بررسی بیماران، این سایت برنامه‌ریزی قرار ملاقات، یافتن ارائه‌دهندگان، و فروش مشاوره‌های ویدئویی پزشکی از راه دور به بیماران را ارائه می‌دهد. (بنابراین، این سایت کمی رقابتی است.)
 • Yelp – یک پلتفرم تبادل نظر که عمدتاً درباره مکان‌هایی برای غذا خوردن شروع شد – فراز و نشیب‌های تجاری خود را دارد. در حالی که بررسی Yelp برای مراقبت های بهداشتی مهم است، رشد Yelp به طور قابل توجهی کند شده است.
 • آیا برخی از نتایج جستجو به صورت رقابتی سرکوب شده اند؟ نگاهی دقیق می طلبد، اما ناظران صنعت معتقدند که گوگل، Yelp (و شاید دیگران) یک مسابقه کشتی در حال انجام دارند. نگرانی این است که برخی از نتایج جستجو ممکن است در یک زمین بازی برابر نباشند. Google مرحله بررسی خاص خود را دارد که می‌خواهد آن را در کانون توجه قرار دهد.
 • GoogleMyBusiness یک وزن سنگین است. به بهینه‌سازی موتورهای جستجو کمک می‌کند و محبوبیت آن در حال افزایش است. همه می‌خواهند دوست بزرگ‌ترین نیرو در جستجوی آنلاین باشند… و شکی نیست که Google نیروی غالب است. GoogleMyBusiness رایگان است، استفاده از آن آسان است و – به عنوان یک محصول معتبر Google – جایگاه برجسته و گسترده ای دارد.

اما صبر کنید، چیزهای بیشتری وجود دارد—خیلی بیشتر…

فناوری اینترنت به طور معمول دستگاه‌های جدید جدیدی را به مهمانی می‌آورد. جستجوی صوتی، دستورات صوتی و کنترل صوتی نسبتاً جدید هستند. اما آنها به عنوان دستگاه های دستیار خانگی سر و صدای زیادی به پا کرده اند. اینها شامل دستگاه‌های هوشمندی مانند Google Home، Echo Dot و دستگاه‌های Alexa آمازون می‌شوند.Alexa Echo Show

 • یک ورودی اخیر در عرصه صدا، برای مثال، Echo Show است، جایی که “اکنون الکسا می تواند چیزهایی را به شما نشان دهد.” رتبه‌بندی آنلاین و بررسی‌های صوتی سریع‌تر، ساده‌تر و آسان‌تراز روشن کردن صفحه‌کلید بلوتوث شماست. همه می توانند نتایج جستجو و نظرات را ببینند.
 • سایت‌های «نام تجاری» تنها پلتفرم‌هایی برای نظرات عمومی نیستند. سایت‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی – مانند Reddit، Quora، StumbleUpon، و ده‌ها دیگر- انجمن‌های باز برای نظرات مثبت، و گاهی اوقات منفی هستند.
 • GlassDoor یکی دیگر از سایت های بحث و گزارش است که محبوبیت زیادی کسب کرده است. از منظر نظارت بر شهرت، GlassDoor بازخوردی از کارمندان ارائه می‌کند، اما مشتریان بالقوه نیز آن را مطالعه می‌کنند.
 • مشاهده همه چیز در این زمینه بزرگ دشوار است، اما خوشبختانه، Google می تواند کمک کند. Google Alerts را برای نظارت بر محتوای جدید همانطور که در اینترنت نشان داده می شود تنظیم کنید…با نام یا کلمه کلیدی نظارت می شود. این یک ابزار رایگان برای صرفه جویی در زمان است.

چگونه تصویر آنلاین خود را کنترل و هدایت کنیم…

با افزایش اهمیت و پیچیدگی کسب و کار شهرت، چالش های مدیریت نیز افزایش یافته است. تقریباً برای هر مرکز، بیمارستان و مطب، تجارت مدیریت شهرت به معنای داشتن یک برنامه و یک سیستم است.

 • ماهی جایی که ماهی ها در حال شنا هستند. پیگیری کنید که بیماران در حال یافتن نظرات و توصیه‌ها هستند. منابع خود را در جایی استفاده کنید که بیشترین تأثیر را خواهند داشت، و سایت‌های معروف به دلایلی بزرگ و مهم هستند.
 • امتیاز را حفظ کنید. مشخص کنید که نتایج جستجو در کجا قوی‌تر هستند. چه سایت‌هایی بیشترین تأثیر را دارند و/یا بر سئو تأثیر می‌گذارند؟
 • به طور فعال نظرات بیمار را تشویق کنید. از بیماران بخواهید از سایت‌های رتبه‌بندی و بررسی برجسته استفاده کنند. تجربیات مثبت بیمار معمولاً نظرات متفکرانه و مثبتی را القا می‌کند.
 • نظرات منفی نیز امتیاز مثبتی هستند. سیستمی برای پاسخ دادن یا اقدام سریع در صورت وجود مشکلی که نیاز به پاسخ یا راه حلی پیشگیرانه دارد، داشته باشید.
 • منبع خوب خود باشید. شهرت شخصی و عملی شما تحت تأثیر محتوایی است که ایجاد می‌کنید و اطلاعاتی که پست می‌کنید. از صفحه فیس‌بوک، وبلاگ خود و سایر ابزارهای رسانه‌های اجتماعی برای بیان داستان حرفه‌ای خود استفاده کنید.

مدیریت شهرت به معنای تجارت است…

اهمیت مدیریت شهرت آنلاین به یک مسئله سطح بالا در بازاریابی مراقبت های بهداشتی تبدیل شده است. بیماران به اطلاعاتی که آنلاین پیدا می کنند تکیه می کنند. عقاید و نگرش‌ها را شکل می‌دهد و عامل مهمی در انتخاب ارائه‌دهنده یا تصمیم‌گیری آگاهانه است.

علاوه بر این، این یک حوزه بازاریابی است که در حال تغییر و تحول است. چیزی که نیاز به زمان، توجه و منابع دارد. مدیریت شهرت مراقبت‌های بهداشتی منطقه‌ای چالش برانگیز و حیاتی است که می‌توانیم در آن کمک کنیم. از اینجا با ما ارتباط برقرار کنید. بیایید در مورد چگونگی استفاده از بازخورد بیمار برای شهرت حرفه ای پایدار و مثبت بحث کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید