شما در حال مشاهده هستید بیانیه مطبوعاتی: سلامت باپتیست تجربه بیمار را با استفاده از روانشناسی بیمار باند افزایش می دهد

بیانیه مطبوعاتی: سلامت باپتیست تجربه بیمار را با استفاده از روانشناسی بیمار باند افزایش می دهد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Baptist logo

گزارش مطبوعاتی: زیست رایان اعلام کرد که Baptist Health of Northeast Florida از مدل تقسیم بندی روانشناختی زیست رایان و مراقبت های بهداشتی استفاده خواهد کرد. بینش مصرف‌کننده برای شخصی‌سازی و افزایش تجربه بیماران با سیستم سلامت.

Baptist Health بزرگترین سیستم بهداشتی در شمال شرقی فلوریدا است که در جنوب شرقی جورجیا نیز خدمت می کند، با پنج بیمارستان معتبر ملی و بیش از 200 نقطه مراقبت، از جمله گزینه های خدمات دیجیتال. Baptist Health در جکسونویل، فلوریدا به‌عنوان برگزیده‌ترین ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی رتبه‌بندی شده است و تلاش می‌کند تا خدمات و تجربه بیمار خود را به طور مداوم بهبود بخشد.

باپتیست هلث با یک قدم جلوتر از صنعت مراقبت های بهداشتی به دنبال نوعی علم مصرف کننده است که به نام بخش بندی روانشناختی شناخته می شود. راهبردهای تعامل با بیمار. روانشناسی به نگرش ها، باورها، ارزش ها و شخصیت افراد مربوط می شود و هسته اصلی انگیزه ها، اولویت ها و ترجیحات ارتباطی آنهاست. بخش‌بندی روان‌شناختی توسط شرکت‌های محصولات مصرفی مانند Procter & Gamble، خرده‌فروش‌ها مانند Walmart و CVS و نهادهای مالی مانند GEICO برای درک تصمیم‌های مصرف‌کنندگان برای دهه‌ها مورد استفاده قرار گرفته است، اما Baptist Health پیشگام اولیه در کاربرد آن در مراقبت‌های بهداشتی است. با استفاده از این بینش ها، Baptist Health می تواند مشارکت شخصی بیمار را در میان جمعیت زیادی فعال کند.

Melanie Husk، SVP، مدیر ارشد مصرف کننده، Baptist Health، گفت: «با ترکیب صدای مشتری، تجزیه و تحلیل و زیست رایان، ما استراتژی های خود را برای ارائه تجربه ای شخصی سازی شده و پاسخگو به بیمار تسریع می کنیم. “اهداف ما افزایش رضایت، وفاداری و حفظ است.”

زیست رایان تحقیقات بازار گسترده ای را در مورد مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی انجام می دهد و در شرف راه اندازی سه مطالعه ملی دیگر برای به دست آوردن جدیدترین بینش در مورد موضوعاتی مانند سفرهای خریداران برای بیمارستان ها و بیمه سلامت، خدمات مراقبت فوری، مشارکت در تحقیقات بالینی و کانال های ترجیحی است. ارتباط از طریق زیست رایان Insights AcceleratorTM می‌توان به داده‌های تحقیقات بازار گذشته و آینده دسترسی داشت. ، یک رابط بصری و آنلاین برای تجزیه و تحلیل آسان میلیون ها نقطه داده، دسته بندی مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی بر اساس متغیرهای روانشناختی، جمعیتی، اجتماعی-اقتصادی و وضعیت سلامت.

Baptist Health از Insights AcceleratorTM برای کمک به تعمیق درک سیستم سلامت از نیازهای بیماران، از جمله کانال‌های ارتباطی ترجیحی و محتوای آنها، استفاده می‌کند تا آنها را به طور مؤثرتری درگیر کند.

>

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تقسیم بندی روانشناختی در مراقبت های بهداشتی، لطفاً مقاله سفید ما را دانلود کنید، “تقسیم بندی روانشناختی و کاربرد عملی آن در تعامل با بیمار و تغییر رفتار.”

دیدگاهتان را بنویسید