بیانیه مطبوعاتی: زیست رایان افزودن های جدید به هیئت مدیره و تیم رهبری اجرایی خود را اعلام کرد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

در 7 دسامبر 2021، زیست رایان اضافه شدن چندین رهبر ماهر را به تیم خود اعلام کرد تا قابلیت‌های زیست رایان، دسترسی به بازار و استراتژی‌های ورود به بازار را بیشتر کند. این موارد اضافه شده در این مقاله به تفصیل آمده است، اما بیانیه مطبوعاتی را می توان مشاهده کرد اینجا.

هیئت مدیره

Lyle Berkowitz، MD، FACP، FHIMSS، به هيئت مدیره. دکتر برکوویتز یک پزشک مجری و کارآفرین سریالی است که تخصص گسترده ای در سلامت دیجیتال، انفورماتیک و نوآوری با تمرکز قوی بر اتوماسیون گردش کار و مراقبت مجازی به ارمغان می آورد. دکتر برکوویتز در حال حاضر مشاور بسیاری از شرکت‌های سلامت دیجیتال و شرکت‌های مخاطره‌آمیز است و در هیئت مدیره Oneview Healthcare خدمت می‌کند.

پیش از این، دکتر برکوویتز موسس و رئیس Healthfinch (یک شرکت اتوماسیون گردش کار بالینی که توسط Health Catalyst در سال 2020 خریداری شد) و مدیر ارشد پزشکی MDLIVE بود. او همچنین بیش از 20 سال را در Northwestern Medicine در شیکاگو به عنوان پزشک مراقبت های اولیه و مجری سیستم سلامت با تمرکز بر انفورماتیک و نوآوری گذراند.

دکتر برکوویتز به عنوان یکی از “25 انفورماتیکان برتر بالینی مراقبت های بهداشتی مدرن”، “100 نفر برتر سلامت آینده” Healthspottr و “20 نفری که مراقبت های بهداشتی را بهتر می کنند” از Healthleader مورد تقدیر قرار گرفته است. او با مدرک مهندسی زیست پزشکی از دانشگاه پنسیلوانیا فارغ التحصیل شد، دکترای خود را از دانشگاه ایلینویز دریافت کرد، و دانشیار پزشکی بالینی در دانشکده پزشکی Feinberg در دانشگاه نورث وسترن است.

تیم رهبری

جف بومر، MD، به زیست رایان پیوست به عنوان مدیر ارشد پزشکی آن دکتر بومر به‌عنوان مدیر ارشد اجرایی، از نزدیک با تیم‌های رهبری اجرایی، فروش و موفقیت مشتری زیست رایان همکاری خواهد کرد تا در مورد استراتژی‌هایی که توانایی‌های زیست رایان و ارائه محصولات مراقبت بالینی را با تمرکز بر نیازهای ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی و مصرف‌کننده تقویت می‌کنند، مشاوره دهد.

دکتر بومر همچنین به عنوان رئیس/مدیر پزشکی بخش اورژانس در بیمارستان نورث وسترن مدیسین مرکزی دوپیج خدمت می کند. دکتر بومر یکی از بنیانگذاران و به عنوان مدیر پزشکی ImmediateMD، یک زنجیره مراقبت فوری که توسط Physicians Immediate Care در سال 2016 به دست آمد، خدمت کرد. مدرک M.D خود را در رشته پزشکی از کالج پزشکی راش مرکز پزشکی دانشگاه راش دریافت کرد.

مارک اسپرانکا، دکترا برای کمک به مدیر ارشد استراتژی منصوب شده است. استراتژی رشد زیست رایان را توسعه داده و هدایت کنید و از فعالیت های شرکت در بازار برای ایجاد ارزش برای سازمان های مراقبت های بهداشتی حمایت کنید. مارک دانش عمیقی در مورد آنچه مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی را هدایت می کند و سابقه طولانی در توسعه راه حل هایی که منافع مصرف کنندگان و سازمان هایی را که به آنها خدمت می کنند را ارتقا می بخشد به ارمغان می آورد.

مارک به عنوان یک دانشمند رفتارشناسی در شرکت RAND، پروژه‌هایی را در زمینه اندازه‌گیری و گزارش هزینه‌ها و کیفیت مراقبت‌های بهداشتی، اخذ حق ثبت اختراع برای مدل‌سازی کار خود و ارائه اطلاعات هزینه سلامت به مصرف‌کنندگان رهبری کرد. کار او مبنای مقایسه طرح سلامت مدیکر، که امروزه همچنان به مصرف کنندگان قدرت می بخشد. پس از RAND، مارک یک مدیر اجرایی در Abt Associates بود و در آنجا پروژه‌های اندازه‌گیری و کاهش خطاهای پزشکی و طراحی و ارزیابی ابزارهای تصمیم‌گیری درمان مراقبت‌های بهداشتی را رهبری می‌کرد.

در طول حرفه مارک، او برای بسیاری از سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی در بخش‌های دولتی، تجاری و غیرانتفاعی کار کرده است. مارک دکترای خود را در روانشناسی از دانشگاه کالیفرنیا، برکلی دریافت کرد.

جاستین دیربورن، مدیر عامل زیست رایان، اظهار داشت: “ما بسیار هیجان زده و متواضع هستیم که این رهبران بسیار ماهر و مورد احترام به تیم زیست رایان ملحق می شوند.” “زیست رایان با شتاب بسیار قوی به سال 2022 می رود و تخصص جمعی و طرز فکر استراتژیک آنها باعث رشد تصاعدی برای زیست رایان خواهد شد.”

گزارش KLAS Spotlight در زیست رایان را بخوانید تا درباره قابلیت‌های این شرکت بیشتر بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید