شما در حال مشاهده هستید بیانیه مطبوعاتی: زیست رایان به Falck ایالات متحده کمک می کند تا پرداخت های بیماران و بازپرداخت بیمه را به میزان قابل توجهی افزایش دهد

بیانیه مطبوعاتی: زیست رایان به Falck ایالات متحده کمک می کند تا پرداخت های بیماران و بازپرداخت بیمه را به میزان قابل توجهی افزایش دهد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Falck USA Case Study

بیانیه مطبوعاتی: زیست رایان اعلام کرد که به Falck USA کمک کرد تا با استفاده از فرآیند یادآوری پرداخت مبتنی بر پیامک/پیام متنی، پرداخت های بیماران و بازپرداخت بیمه را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. Falck USA یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خصوصی خدمات حمل و نقل آمبولانس 24 ساعته و خدمات پاسخگویی 911 در ایالات متحده است که هم پشتیبانی اولیه و هم پیشرفته زندگی را ارائه می دهد.

متأسفانه برای فالک ایالات متحده آمریکا و سایر ارائه دهندگان حمل و نقل اضطراری، بسیاری از سفرهای آمبولانس توسط بیمه درمانی بازپرداخت نمی شوند. با توجه به EMS World، بحران‌های متحرک به‌سرعت، دستیابی به اطلاعات جمعیت‌شناختی و بیمه‌ای بیمار را که برای ثبت ادعای بیمه یا جمع‌آوری از بیمار ضروری است، دشوارتر می‌کند. مقاله به طور موثر این موضوع را نشان می دهد:

«یک آمبولانس به محل اورژانس بهداشتی می رسد. امدادگران به سرعت برای تثبیت بیمار در مضیقه و انتقال آنها به بخش اورژانس بیمارستان مناسب حرکت می کنند. در بسیاری از موارد، بیمار قادر به برقراری ارتباط نیست و اعضای خانواده برای ارائه اطلاعات اولیه در دسترس نیستند. بیمار در بیمارستان بستری می شود و شرکت EMS باید چند روز بعد برای یافتن اطلاعات بیمه – و گاهی اوقات حتی بیمار – ردیابی پرش را انجام دهد.”

برای فالک، ناتوانی در جمع‌آوری این داده‌ها و جمع‌آوری تعادل‌های مسئولیت بیمار در تقریباً 50 درصد از سفرهای آمبولانس رخ می‌دهد. در نتیجه، مانند بسیاری از شرکت‌های EMS، فالک بدهی‌های بد قابل توجهی جمع‌آوری می‌کرد، سناریویی که بسیاری از ارائه‌دهندگان خدمات اضطراری آن را به عنوان هزینه انجام کسب‌وکار پذیرفته‌اند.

فالک با زیست رایان برای توسعه راه حل کار کرد. زیست رایان یک فرآیند یادآوری پرداخت دقیق را برای فالک طراحی و اجرا کرد تا پرداخت‌های بیمار را تسریع کند و در عین حال موجودی‌های معوقه و هزینه‌های جمع‌آوری را کاهش دهد. بیماران در طول 31 روز یک سری پیامک دریافت می کنند. با این حال، هنگامی که بیماران با پرداخت صورتحساب خود پاسخ دهند، پس از آن مرحله از گردش کار، پیام دریافت نمی کنند.

نتایج

در 10 ماه اول برنامه مشارکت خودکار بیمار، فالک بیش از 2 میلیون دلار جمع آوری کرد که در غیر این صورت بدون پرداخت می ماند. این نشان دهنده بازگشت سرمایه 75 به 1 برای فالک است که فراتر از انتظارات است.

کوین دان، مدیر اجرایی، خدمات کسب و کار جهانی برای فالک ایالات متحده، اظهار داشت: «پیاده‌سازی تعامل تلفن همراه با مشارکت زیست رایان در سال گذشته یکی از بهترین تصمیم‌هایی بود که گرفتم. “مزایای به‌دست‌آمده از این شامل اکتشافات بیمه، پرداخت‌های سریع به بیماران و کاهش بدهی‌های بد است. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا این نتایج را ایجاد کنیم و این سفر را با زیست رایان تا سال 2022 ادامه دهیم.”

To learn more about this initiative, please download our case study, “بازیابی بیمار از دست رفته و پرداخت های بیمه.”

دیدگاهتان را بنویسید