شما در حال مشاهده هستید بیانیه مطبوعاتی: زیست رایان به WellDyne کمک می کند تا تعامل اعضا را برای دستیابی به نتایج برجسته افزایش دهد

بیانیه مطبوعاتی: زیست رایان به WellDyne کمک می کند تا تعامل اعضا را برای دستیابی به نتایج برجسته افزایش دهد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

WellDyne Logoاعلامیه مطبوعاتی: زیست رایان نتایج همکاری خود را با WellDyne، یک مدیر ملی مزایای داروخانه (PBM) با استفاده از علم مصرف کننده و فناوری برای ایجاد نتایج بالینی و مالی بهتر.

WellDyne از مدل تقسیم‌بندی روانشناختی زیست رایان و بینش‌های مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی برای درک بهتر عضویت آنها و ارائه خدمات شخصی‌تر، ترویج پایبندی و مشارکت فعال اعضا در مدیریت سلامت خود استفاده می‌کند. اعضا ارزیابی می‌شوند تا مشخص شود که هر فرد در کجا با پنج تیپ شخصیتی اصلی مدل روان‌شناختی زیست رایان و استراتژی‌های تعامل اعضا مطابقت دارد. بر اساس نمایه های روانشناختی آنها طراحی شده است.

مانوج کومار، معاون محصولات در WellDyne می‌گوید: «مراقبت‌های بهداشتی بسیار شخصی است و کسب‌وکار ما یک تجارت مردمی است. “روشن کردن بیمار در پشت وضعیت سلامتی تجربه شخصی تری ایجاد می کند.”

WellDyne با ترکیب داده ها و فناوری برای شخصی سازی ارتباطات به نتایج قابل توجهی دست یافت:

  • افزایش 120 درصدی در تعامل پیام متنی
  • 81 درصد از اعضا نسبت به یادآوری‌های پر کردن مجدد متنی اقدام کردند
  • 36 درصد افزایش پایبندی به دارو

جاستین دیربورن، مدیر عامل زیست رایان، توضیح می دهد: “سالانه پنجاه و پنج میلیون نسخه در داروخانه رها می شود.” “ما در تلاش برای بهبود پایبندی به دارو از طریق افزایش مشارکت اعضا و بیماران برای نتایج بهتر سلامتی هستیم، و WellDyne یک مثال عالی برای تحقق این دیدگاه است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تقسیم بندی روانشناختی در مراقبت های بهداشتی، لطفاً مقاله سفید ما را دانلود کنید، “تقسیم بندی روانشناختی و کاربرد عملی آن در تعامل با بیمار و تغییر رفتار .”

دیدگاهتان را بنویسید