شما در حال مشاهده هستید بیانیه مطبوعاتی: زیست رایان و Redox شریک برای آوردن علم مصرف کننده به مراقبت های بهداشتی

بیانیه مطبوعاتی: زیست رایان و Redox شریک برای آوردن علم مصرف کننده به مراقبت های بهداشتی

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Redox logo

در 19 ژانویه 2022، Redox یک اطلاعیه مطبوعاتی شراکت خود را با زیست رایان برای ادغام یکپارچه محتوای مراقبت های بهداشتی شخصی در هر پرونده الکترونیکی سلامت (EHR) اعلام می کند. این همکاری به زیست رایان اجازه می‌دهد تا پیشنهادات خود را به مجموعه گسترده‌تری از سازمان‌ها و ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی که از محصولات فروشندگان می‌خواهند با سرمایه‌گذاری‌های فناوری خود به طور قابل اعتماد کار کنند، گسترش دهد. همچنین زمانی که یکپارچه سازی از قبل حل می شود، زمان از قرارداد تا شروع به کار را کوتاه می کند.

Redox قابلیت همکاری در مراقبت‌های بهداشتی را تسریع می‌کند. Redox می‌تواند محصولات فناوری را به بیش از 85 EHR، از جمله Epic، Cerner، NextGen، eClinicalWorks و AthenaHealth متصل کند. Redox تبادل داده های دو طرفه در زمان واقعی را تسهیل می کند، که هسته اصلی تعامل موثر بیمار است. با زیست رایان، ارائه‌دهندگان اکنون می‌توانند تجربه تعامل با بیمار را ارائه دهند که از علم مصرف‌کننده و روش‌های صنعت خرده‌فروشی استفاده می‌کند تا گردش‌های کاری پویا، چند کاناله و دیجیتالی را به‌طور خودکار انجام دهد که رفتارهای مطلوب بیمار را تحریک می‌کند.

“با ادامه تغییر مراقبت‌های بهداشتی، مهم است که پلتفرم‌های مشارکت بیمار نشان دهند که چگونه می‌توانند در یک زمینه مراقبت مبتنی بر ارزش سازگار شوند. زیست رایان در حال حاضر این نیاز را برآورده می‌کند.”

– الوین لوه، مدیر ارشد محصولات، Redox

علم مصرف کننده: تقسیم بندی روانشناختی

زیست رایان از روش های علمی و پیچیده برای درک و تأثیرگذاری بر تصمیمات و رفتارهای مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی استفاده می کند. این علم مصرف شامل تقسیم‌بندی روان‌شناختی است که در آن مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی با توجه به نگرش‌ها، ارزش‌ها، باورها و شخصیت‌هایشان هدف قرار می‌گیرند و درگیر می‌شوند. پیام رسانی و ترکیب کانال برای بیماران بر اساس مشخصات روانشناختی آنها شخصی سازی شده است تا رفتارهای مورد نظر را تحریک و فعال کند. ارائه دهندگان نتایج قابل توجهی را در طیفی از موارد استفاده با این رویکرد منحصر به فرد برای مشارکت بیمار مشاهده می کنند:

آلوین لو، مدیر ارشد محصولات ردوکس، اظهار داشت: “با Redox، زیست رایان می تواند مدل روانشناختی اثبات شده خود را با هر EHR یکپارچه کند.” “اکنون، تجربه بیمار و پزشک بسیار آسان تر است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نظر مشتریان زیست رایان درباره شرکت، گزارش KLAS Spotlight را دانلود کنید. .

دیدگاهتان را بنویسید