شما در حال مشاهده هستید تامین مالی جمعی پزشکی برای مسئولیت مالی بیمار به چه معناست؟

تامین مالی جمعی پزشکی برای مسئولیت مالی بیمار به چه معناست؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

What Does the Rise of Medical Crowdfunding Mean for Patient Financial Responsibility?

بر کسی پوشیده نیست که شکاف‌ها در پوشش بیمه برای مراقبت‌های بهداشتی در حال افزایش است. بیماران به طور فزاینده ای با بیشتر از هزینه های جیبی، که برخی از آنها می توانند تأثیر قابل توجهی بر حساب های بانکی آنها داشته باشند.

یک گرایش محبوب برای کمک به کاهش بار مالی، تامین مالی جمعی پزشکی است. اکنون، تامین مالی جمعی سال‌هاست که وجود داشته است، اما پلتفرم‌های آنلاین در دهه اخیر یا بیشتر محبوبیت بیشتری پیدا کرده‌اند. با تأمین مالی جمعی پزشکی، مردم می‌توانند داستان خود را به اشتراک بگذارند و برای کمک به پوشش صورت‌حساب‌های پزشکی خود درخواست کمک مالی کنند.

وب سایت محبوب GoFundMe گزارش داده است که از پلتفرم آن برای افزایش 650 میلیون دلار در کمپین های مراقبت های بهداشتی هر سال. تامین مالی جمعی یک راه حل نوآورانه است، اما راه حلی است که نشان می دهد چقدر این مشکل فراگیر شده است.

چگونه تامین مالی جمعی پزشکی می تواند مشکلاتی ایجاد کند

جمع آوری پول از طریق منابع آنلاین یک وصله است، نه یک درمان، برای شکاف های رو به رشد در پوشش مراقبت های بهداشتی. در این سایت‌های تامین مالی جمعی، جمع‌آورندگان کمک، داستان خود را به عنوان راهی برای درخواست کمک‌های مالی ارسال می‌کنند. یکی از مشکلات مهمی که می تواند مطرح شود، حفظ حریم خصوصی بیمار است. هنگامی که آن کمپین زنده است، به راحتی قابل اشتراک گذاری است.

یکی دیگر از نگرانی ها صحت داستان ها است. به عنوان مثال، برخی از جمع آوری کنندگان کمک مالی این واقعیت را فاش نمی کنند که روشی که برای آن پول جمع می کنند تجربی بوده است. برخی کارشناسان پیشنهاد می کنند که این عدم افشا می تواند ناخواسته گمراه کردن عموم.

آنچه ارائه دهندگان می توانند انجام دهند

در حالی که مطمئناً بیماران از نظر مالی مسئولیت مراقبت از خود را بر عهده دارند، این مسئله روز به روز آشکارتر می شود که مشکلی در دنیای مالی مراقبت های بهداشتی وجود دارد. هرچه شما و مطب شما سازگارتر باشد، احتمال اینکه بیماران را به دست کسی ارزان‌تر یا راحت‌تر از دست بدهید، کمتر می‌شود.

یکی از راه‌های جلب توجه به حساب‌های بانکی بیماران، ارائه گزینه‌های انعطاف‌پذیر یا کم‌هزینه، مانند سلامت از راه دور. بسیاری از اوقات، قرار ملاقات از راه دور برای بیمار ارزان‌تر از ویزیت در مطب است. این بستگی به ارائه دهنده سلامت از راه دور شما دارد، بنابراین ابتدا تحقیق کنید.

یکی از سیستم‌های بهداشتی تصمیم گرفته است که مراقبت خود را بیشتر شبیه هر تجربه خرده‌فروشی دیگری کند. آنها یک ضمانت بازگشت وجه را ارائه کرده‌اند. الف>. این برنامه کاملاً موفق بوده است و به شکل قابل توجهی به ایجاد وفاداری بیمار کمک کرده است.

روش دیگری برای تأثیر مثبت بر مسئولیت مالی بیمار شفاف بودن است در مورد قیمت های اولیه یک تخمین (تا جایی که می توانید دقیق تر) ارائه دهید که شامل پوشش بیمه ای آنها نیز می شود. هر چه بیماران بتوانند بودجه بیشتری برای یک روش داشته باشند، به خصوص اگر این روش غیر اورژانسی باشد، احتمال بیشتری دارد که پرداخت ها را به موقع انجام دهند.

مورد یادآوری خودکار

آیا به ارائه طرح پرداخت فکر کرده اید؟ بسیاری از اوقات مردم به سمت برنامه های پرداخت کشیده می شوند زیرا مجبور نیستند برای همه چیز یکجا پرداخت کنند. این استراتژی می تواند راهی عالی برای افزایش نرخ پرداخت بیماران باشد، اما ممکن است نگران همه پیگیری های لازم باشید.

این جایی است که یک پلت فرم تعامل دیجیتال می تواند کمک کند. زیست رایان از بخش‌بندی روانشناختی برای درک ترجیحات، رفتارها و انگیزه‌های بیماران شما در ارتباط با سلامتی آنها استفاده می‌کند. و تندرستی سپس این پلتفرم از این بینش ها برای ارسال پیام هایی استفاده می کند که در واقع با مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی طنین انداز می شود و آنها را برای پرداخت انگیزه می دهد. همچنین شامل یادآورهای خودکار است، بنابراین لازم نیست نگران تعقیب بیماران خود باشید تا تاریخ صورتحساب آینده آنها را یادآوری کنید.

در عصر تامین مالی جمعی پزشکی، استفاده از پیام‌های بخش‌بندی شده روشی مؤثر برای شمارش پیام‌های شما در مورد کاهش شکاف مالی برای بیماران. نه تنها می توانید اطلاعات درستی را برای آنها ارسال کنید که احتمال پاسخگویی آنها را افزایش دهد، بلکه به بهترین شکل ممکن به آنها دسترسی خواهید داشت. این پلتفرم همچنین امکانات 750 دلاری را در روز در صورت‌حساب‌های کاغذی ذخیره کرده است به دلیل خودکار بودن یادآوری هایی که ارائه می دهد. با ارائه هرچه بیشتر اطلاعات به بیماران خود، می توانید مسئولیت مالی بیمار را جمع آوری کنید و در عین حال مراقبت را بهبود بخشید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پلت فرم زیست رایان و نحوه به حداکثر رساندن جمع آوری پرداخت بیماران، مطالعه موردی ما را دانلود کنید .

 

دیدگاهتان را بنویسید