شما در حال مشاهده هستید تبلیغات اینترنتی صفحات زرد جدید هستند، فقط بهتر

تبلیغات اینترنتی صفحات زرد جدید هستند، فقط بهتر

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Person pointing at the yellow pagesکارآموز لذت بخش است، رابرت دنیرو و آن هاتاوی کمدی/درام. کسانی از ما که در بازاریابی و تبلیغات مراقبت های بهداشتی فعالیت می کنند، تفاوت های جالبی بین کسب و کار قدیمی و شرکت های آنلاین امروزی و تبلیغات اینترنتی مشاهده می کنند. اگر به اندازه کافی بزرگ هستید که تبلیغات دفترچه تلفن را به خاطر بسپارید، احتمالاً متوجه خواهید شد که تبلیغات اینترنتی تبلیغات جدید صفحات زرد (چاپ) هستند.

بن، شخصیت ۷۰ ساله دنیرو، یک دوره کارآموزی پس از بازنشستگی را در یک شرکت استارت آپی مبتنی بر اینترنت می گذراند. از قضا، دفتر جدید همان ساختمانی است که بن برای چندین دهه در انتشار دفترچه تلفن (اکنون منقرض شده) در آن کار کرده است.

در جای خود، حدود 200 کارمند – که اکثراً 20 نفر هستند – وب‌سایت/کاتالوگ را منتشر می‌کنند، سفارش‌های آنلاین را مدیریت می‌کنند و خدمات مشتری و ارتقاء را از طریق رسانه‌های اجتماعی و ایمیل تسهیل می‌کنند.

اما 70 50 جدید است و شخصیت دنیرو، کارآموز-بازنشسته، با محیط تجاری کاملاً متفاوت سازگار است.

Robert De Niro The Intern

[هشدار اسپویلر: «تجربه هرگز قدیمی نمی‌شود.»] اما در زندگی واقعی – بر خلاف شخصیت شهروند ارشد ما، بن – کسب و کار دفترچه تلفن چندان خوب عمل نکرده است. تبلیغات صفحات زرد از روزهای پرافتخار خود در چاپ روی کاغذ گذری آرام نداشته است.

خوب، چند استثناء کوچک وجود دارد. انصافاً، چند جیب جغرافیایی و جمعیتی باریکی وجود دارد که تبلیغات YP در آنها مفید است. با این حال، در بیشتر موارد، فهرست‌های تلفن چاپی و صفحات زرد در مسیری سریع به اسمیتسونیان هستند. این را با مزایای بازاریابی موتورهای جستجو، AKA Pay-Per-Click (PPC) برای دسترسی مستقیم و محلی به بازدیدکنندگان آنلاین مقایسه کنید. این جایگزین های دیجیتالی به دلایل زیادی جایگزین YP شده اند:

راحتی. این روزها، اگر بتوانید دفترچه تلفن را در خارج از محل دفن زباله بیابید، اولین و بهترین استفاده از آن به عنوان یک درب است.

تبلیغات اینترنتی روی دسکتاپ، تبلت یا دستگاه تلفن همراه شما هستند. وزن تلفن هوشمند شما چهار اونس یا کمتر است، همیشه در جیب شماست، و از طریق Google، همیشه شماره تلفن، مکان و میلیون‌ها پاسخ دیگر را می‌داند.

دایرکتوری های چاپ شده به روز نمی شوند. یک آگهی در کتاب YP تغییر نمی‌کند تا زمانی که فهرست دیگری جایگزین آن شود یا…شاید سال آینده. فهرست ها اغلب نادرست یا دارای تاریخ هستند.

در مقابل، تبلیغات اینترنتی با پیوند مستقیم به حضور آنلاین کامل تبلیغ‌کننده، انعطاف‌پذیر است، به راحتی برنامه‌ریزی می‌شود، می‌چرخد، تغییر می‌کند (یا حذف می‌شود).

برای خدماتی که با AAA شروع می شوند عالی است. فهرست‌های حروف الفبا، معمولاً بر اساس اندازه و قدمت، کاربر کتاب را ملزم به جستجوی دستی می‌کند. (به یاد داشته باشید؛ “انگشتان شما راه رفتن را انجام می دهد.”)

تبلیغات آنلاین علاوه بر راحت و به موقع بودن، کلیدواژه محور است. هنگامی که یک جستجوی کاربر نیاز یا موضوع مورد علاقه را واجد شرایط می کند، بلافاصله – و به صورت محلی – ظاهر می شود.

کارایی و اثربخشی هزینه. صورتحساب ماهانه YP شما – برای یک آگهی، در یک فهرست – هر ماه بدون در نظر گرفتن اثربخشی، عدم توزیع، زمان‌بندی نامناسب یا هر چیز دیگری سررسید می‌شود. گردش و استفاده در حال کاهش است.

تبلیغات اینترنتی مقرون به صرفه و مقرون به صرفه تر هستند و به موقع و محلی بدون قرارداد بلندمدت به مخاطبان خاصی دسترسی پیدا می کنند. بازگشت سرمایه قابل پیگیری است. بودجه ها قابل پیش بینی و تنظیم هستند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بازاریابی آنلاین، جذب مشتریان و ارزیابی رایگان و محرمانه بازاریابی مراقبت های بهداشتی، از اینجا با ما در ارتباط باشید. خوشحال می شویم که کمک کنیم. برای راهنمایی بیشتر در مورد این موضوع، به این مقالات مراجعه کنید:

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA، مدیر عامل

دیدگاهتان را بنویسید