شما در حال مشاهده هستید تبلیغات بیمارستانی: ویدیوی بسیار موثر اهداکنندگان عضو را تقویت می کند

تبلیغات بیمارستانی: ویدیوی بسیار موثر اهداکنندگان عضو را تقویت می کند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

این الگوی معمولی ویدیویی شما نیست. ممکن است اصلا آن را دوست نداشته باشید. اما تبلیغات بیمارستان می‌تواند استراتژی و ایده‌های خلاقانه را از این گوهر بازاریابی غیرمتعارف (و تا حدودی بی‌ادب) بدزدد. این فیلم کوچک از درهم ریختگی پراکنده می شود و پیامی بسیار آشنا را به روشی کاملاً جدید برجسته می کند.

داستان بصری کلمن سوینی—بزرگترین سوراخ در جهان—در حال پخش شدن است. (حدود یک میلیون بازدید در یوتیوب در هفته اول.) بدون شک قرار است در جوایز صنعت تبلیغات شنا کند. و مهمتر از آن، نتایجی مانند دیوانه کننده برای اسپانسر غیرانتفاعی، Donate Life America ایجاد خواهد کرد.

برخی افراد ممکن است نیاز داشته باشند که سپر حساسیت شخصی خود را قبل از تماشا تنظیم کنند. فیلم دو دقیقه ای کلمن سوینی خام و قانع کننده است. این طنز است و تاثیرگذار است. از نفرت انگیز به رهایی می رسد. و داستان از Aسوراخ به قهرمان جریان دارد. [اکنون تماشا کنید: بزرگترین احمق جهان]

world's biggest asshole - hospital marketing

یک الماس در داخل این پارچه کرباسی وجود دارد. این پیامی صمیمانه برای Millennials است که اهداکنندگان عضو شوند. ارتباطات بیمارستان و مراقبت های بهداشتی می توانند با نیاز به این کمپین ارتباط برقرار کنند. در هر زمان 120000 نفر منتظر اندام هستند. علاوه بر این، بر اساس Donate Life America، 95 درصد از آمریکایی ها موافق اهداکننده بودن هستند، اما تنها 52 درصد آنها ثبت نام کرده اند.

بزرگترین سوراخ در جهان: ایده هایی که ارزش دزدیدن برای تبلیغات بیمارستانی را دارند

متأسفانه، آمار و ارقام قانع کننده نیستند. مغز ما به سختی می‌تواند به صورت روایی فکر کند. و این داستان به خوبی گفته شده عمداً مرزهای متعارف را می شکند. در نتیجه، در اینجا برخی از اجزای خلاقانه وجود دارد که کلمن سوینی را به پیامی قدرتمند و به یاد ماندنی تبدیل می‌کند.

مخاطب هدف: هزاره ها (تقریباً افرادی که بین سال های 1982 تا 2004 متولد شده اند) کلمن نیستند. اما این گروه به سمت قالب داستانی مستقیم و بی احترامی کشیده شده اند. علاوه بر این، پیام ثمربخش ماهیت “مدنی” هزاره ها را جلب می کند.

شکستن موانع: بیان یک داستان قدیمی برای مؤثر بودن نیازمند رویکرد جدیدی است. پرتره اغراق آمیز Coleman Sweeney (از جمله زبان بی ادبانه) به شدت درهم و برهمی تبلیغات را کاهش می دهد.

طنز و غافلگیری: صرف نظر از ارزش شوک، شخصیت خشن و سرگرم کننده در پایان بازخرید می شود. به عنوان ویل برنز در Forbes در مورد آن نوشت: “هیجان‌انگیز است، زیرا فیلم برای بزرگ‌نمایی پیام اهدای عضو نیاز به کنتراست عظیمی داشت (از “احمق” تا “قهرمان”) برای هزاره ها.»

ریسک کردن: این ویدئوی نمونه برای اکثر تبلیغات بیمارستانی رویکرد مناسبی نیست. اما یک سنگ بنای قدرتمند این استراتژی – مفهومی که می توانید بپذیرید – تمایل به ریسک برای ورود به قلمرو خلاق جدید است.

امید است که بیمارستان‌های محلی و سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی از این ارتباط با Millennials و دیگران بهره ببرند. کسری اهدای عضو در سراسر کشور است. متأسفانه، واقعیت ها به تنهایی یک داستان قدیمی هستند. استراتژی قدرتمند پشت فیلم کلمن سوینی این است که یک داستان آشنا را به شیوه‌ای منحصر به فرد – گستاخانه و کمی بی رنگ – روایت کند. نام آن را جنجال برای یک دلیل خوب بگذارید.

برای مطالعه مرتبط، به: ۹ روش برای استفاده از داستان گویی تصویری امروز (و آینده).

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA، مدیر عامل

دیدگاهتان را بنویسید