شما در حال مشاهده هستید تبلیغات تلویزیونی مقرون‌به‌صرفه: چگونه می‌توان تماس‌های جدید با بیماران ایجاد کرد، بدون اینکه هزینه‌ها را خراب کنیم

تبلیغات تلویزیونی مقرون‌به‌صرفه: چگونه می‌توان تماس‌های جدید با بیماران ایجاد کرد، بدون اینکه هزینه‌ها را خراب کنیم

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Tiny man holding up a huge tv پزشکان باهوش بازاریابی نتایج تبلیغاتی سودآور را می‌خواهند – با بازده سرمایه‌گذاری کارآمد (ROI)، و هزینه معقول برای هر سرنخ. وای… در اکثر بازارها از این چالش‌ها استقبال می‌شود.

این روزها، رقابت برای تیم اول سخت و پیچیده است. در برخی بازارها، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نمی توانند بدون تبلیغات تلویزیونی رقابت کنند. واقعیت این است که تلویزیون تفاوت مثبتی در ترکیب رسانه ای شما ایجاد می کند.

چالش برنده شدن در نبرد برای بیماران جدید با هزینه هر تلفن بین 200 تا 400 دلار است. اما تأثیر آن فقط به یک تماس تلفنی ختم نمی شود. تلویزیون یک کانال بسیار مؤثر برای جلب نظر مصرف کنندگان با پیامی متقاعدکننده است.

مزایای تبلیغات تلویزیونی مقرون به صرفه…

علاوه بر مقرون به صرفه بودن، مزایای تبلیغات تلویزیونی عبارتند از:

تلویزیون ترافیک بازدیدکنندگان را به وب‌سایت شما هدایت می‌کند. تلویزیون می‌تواند مستقیماً سؤالات تلفنی بیمار را برای شما به ارمغان بیاورد و در عین حال به شما کمک کند در نبرد آنلاین و مداوم برای بیماران پیروز شوید. وقتی تبلیغات تلویزیونی توجه را به خود جلب می کند، ترافیک بازدیدکنندگان در وب سایت و رسانه های اجتماعی شما افزایش می یابد.

تلویزیون شناخت و شهرت را افزایش می‌دهد. تلویزیون عامل آگاهی را به ارمغان می‌آورد که اندازه‌گیری آن دشوار است. با این حال، شکی نیست که قرار گرفتن در معرض تبلیغات تلویزیونی باعث افزایش اعتبار و همچنین افزایش شهرت شخصی، حرفه ای و عملی در بین عموم و همکاران می شود.

تلویزیون متمایز و متمایز می کند. TV یک کانال برندینگ قدرتمند است که تمرین شما را از رقبا متمایز می کند. تبلیغات تلویزیونی می‌تواند تصوری بادوام، متمایز و مثبت ایجاد کند که باعث اعتماد می‌شود.

مثال مورد: بازده تلویزیونی مقرون به صرفه…

تبلیغات پخش تلویزیونی در هر طرح بازاریابی مراقبت های بهداشتی نمی گنجد. اهداف و اهداف مشتری نحوه استفاده از تلویزیون در برنامه بازاریابی را تعیین می کند. در برخی موارد تبلیغات تلویزیونی اجباری نیست. اما برای دیگران، تبلیغات تلویزیونی خلاقانه می‌تواند در بسیاری از موقعیت‌های عملی، دسترسی و تاثیر قابل‌توجهی داشته باشد. (ما می‌توانیم به شما کمک کنیم این اولویت‌ها را مرتب کنید.) در مثال مورد زیر، تبلیغات تلویزیونی بازدهی قوی برای یک مرکز کاهش وزن پزشکی ایجاد کرد.

اما قبل از ورود ما، مشتری برای چندین ماه با درخواست‌های بیمار جدید که فقط از تبلیغات چاپی ایجاد می‌شد، دست و پنجه نرم می‌کرد. ما متوجه شدیم که هزینه هر پرس و جو با چاپ بالا بود. و در دوره 30 روزه قبل از تغییر ترکیب رسانه ای، مشتری 84 تماس از افرادی که به وب سایت آنها مراجعه کرده بودند دریافت کرده بود و آنها 14 تماس را از طریق تلاش های جستجوی پولی خود دریافت کرده بودند.

آژانس یک کمپین تلویزیونی 25 روزه از اواخر دسامبر تا اواخر ژانویه راه اندازی کرد. سرمایه‌گذاری ناخالص 17500 دلاری باعث ایجاد 115 تماس تلفنی با هزینه هر سرنخ 152 دلار شد. علاوه بر هزینه کارآمد به ازای هر سرنخ، تماس‌های وب‌سایت از 84 تماس بدون کمپین تلویزیونی به 275 تماس با کمپین تلویزیونی رسید، سرنخ‌های جستجوی پولی از 14 تماس بدون تلویزیون به 31 تماس با تلویزیون رسید.

استفاده از تلویزیون در طرح رسانه…

البته، نتایج فردی متفاوت خواهد بود. اما این یکی از نمونه‌هایی است که نشان می‌دهد چگونه به سمت تبلیغات تلویزیونی مقرون‌به‌صرفه گام برداشتیم. اجازه دهید با ملاحظات برنامه ریزی حیاتی که خرید رسانه ای مقرون به صرفه را برای قرار دادن تلویزیون فراهم می کند، کمک کنیم. این در حال ایجاد تماس‌های بیمار جدید بدون شکستن بانک است.

کسب و کار شما از تجربه ما و فلسفه خرید تلویزیون سود خواهد برد. یک علم استراتژیک برای خرید برنامه های تلویزیونی کارآمد و نتیجه گرا وجود دارد. برای بحث در مورد قلمرو بازار، تجزیه و تحلیل رقابتی، و بودجه برای تولید و قرار دادن رسانه، قرار ملاقات بگذارید. با ما در 800-656-0907 ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید