شما در حال مشاهده هستید تبلیغات دیجیتال و مراقبت های بهداشتی: چه چیزی برخی از شرکت ها را تا این حد موفق می کند؟

تبلیغات دیجیتال و مراقبت های بهداشتی: چه چیزی برخی از شرکت ها را تا این حد موفق می کند؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Woman looking intently at laptop screen in a coffee shopدر بازاریابی، اصل پارتو — یا اصل 80/20 — برایخیلی کاربرد دارد > از کاری که انجام می دهیم. به عنوان مثال، اغلب 20٪ از سازمان های مراقبت های بهداشتی در هر جمعیتی خاص، 80٪ از فضای تبلیغات را بر عهده دارند.

بقیه فرصت‌های تبلیغات دیجیتال را از دست می‌دهند—و این یکی از قدرتمندترین ابزارهایی است که امروزه برای هدف‌گیری اخلاقی بیماران بیشتر و موارد بهتر در اختیار داریم. بنابراین چه چیزی این 20 درصد از تبلیغ‌کنندگان دیجیتالی مراقبت‌های بهداشتی را از بقیه متمایز می‌کند؟

مرتبط: از کدام استراتژی بازاریابی مراقبت های بهداشتی باید استفاده کنید ?

1. آنها تبلیغات خود را آزمایش می کنند

اغلب، مردم کمپین های تبلیغاتی دیجیتال را به عنوان ابزار بازاریابی «تنظیم و فراموش کن» تصور می کنند. آنها به سادگی چند تبلیغ را اجرا می کنند که به اندازه کافی خوب به نظر می رسند و منتظر می مانند تا سرنخ ها منتشر شوند. به نظر می رسد نظریه این است که تا زمانی که چیزی داشته باشند. در حال اجرا، بهتر از هیچ است.

اما از بسیاری جهات، مانند دور انداختن پول است. 20٪ از تبلیغ کنندگان مراقبت های بهداشتی به طور مداوم تبلیغات خود را آزمایش می کنند تا مطمئن شوند که پتانسیل تبدیل بیماران را دارند.

اگر تعداد بازدیدها زیاد است اما کلیک ها کم است، در مورد کپی آگهی کاری انجام دهید. اگر نرخ کلیک بالا است اما هیچ فرمی را پر نمی کنید، تبلیغات خود را به یک صفحه فرود جدید هدایت کنید. تبلیغ کنندگان برتر مراقبت های بهداشتی دائماً استراتژی های تبلیغاتی خود را تغییر می دهند.

2. آنها تسلیم نمی شوند

در طرف مقابل طیف “آن را تنظیم کن و آن را فراموش کن” کسانی هستند که معتقدند تبلیغات دیجیتال در تخصص آنها کار نخواهد کرد. آن‌ها قبلاً تبلیغات را امتحان کرده‌اند، نتایج عالی ندیده‌اند و تصمیم گرفتند از تبلیغات رسانه‌ای سنتی مانند بیلبوردها و بروشورها استفاده کنند.

ما بر این باوریم که همه این موارد بخشی از یک کمپین تبلیغاتی بین کانالی است. اما تبلیغات دیجیتال معمولاً بخشی از این است، تا حدی.

آزمایش مداوم بخشی از معادله اجرای تبلیغات موفق است. علاوه بر این، باید بدانید که بیماران شما از چه کانال‌هایی استفاده می‌کنند تا تعیین کنید اکثر بودجه تبلیغاتی خود را به کجا منتقل کنید.

3. آنها مخاطبان خود را مطالعه می کنند

وقتی جمعیت‌شناسی خود را نسبتاً خوب می‌دانید، به راحتی می‌توان باور کرد که رفتارهای آن‌ها را درک می‌کنید. اما شما به سادگی نمی توانید اقداماتی را که بیماران خود به صورت آنلاین انجام می دهند تعیین کنید مگر اینکه تحقیق را انجام دهید.

به عنوان مثال، ما می شنویم که بسیاری از پزشکان می گویند که نیازی به تبلیغات دیجیتال ندارند زیرا اکثر بیماران آنها سالمندان هستند. اما طبق یک سال 2018 نظرسنجی گالوپ، 52 درصد از افراد 50 تا 64 ساله در فیس بوک هستند و 32 درصد از افراد 65 سال و بالاتر.

سالمندان هر روز آگهی‌های فیس‌بوک را آنلاین می‌بینند، و بسیاری به طور فعال در جستجوی مراقبت‌های بهداشتی هستند، یا فرزندانی دارند که ممکن است تصمیمات مراقبت‌های بهداشتی اولیه خود را بگیرند.

یک مثال دیگر: اغلب می شنویم که پزشکان می گویند که هرگز روی یک تبلیغ پولی گوگل کلیک نمی کنند، پس چرا بیمارانشان این کار را انجام می دهند؟ اما به یاد داشته باشید که شما مخاطبان خود نیستید. تنها راه برای دانستن رفتارهای مخاطبان خود مطالعه آنهاست – و آنها هر سال در حال تغییر هستند!

4. آنها به کپی تبلیغات و تصاویر اهمیت می دهند

معمولاً، تبلیغات دیجیتال بسیار کوتاه هستند، بنابراین ممکن است فکر نکنید که متن و تصویر اهمیت زیادی ندارند. اما کپی تبلیغات و تصاویر موثر همه بخشی از آزمایش کمپین های مختلف شما هستند.

این بدان معناست که حتی تصاویری را که به نظر یک انتخاب طبیعی می‌آیند، موشکافی کنید. به عنوان مثال، یک عکس تیمی از پزشکان خندان می‌تواند به بیماران کمک کند با تمرین شما احساس راحتی کنند – اما ممکن است در وهله اول توجه آنها را جلب نکند. عکس‌های مختلف را آزمایش کنید، از جمله عکس‌های «بعد»، یا تصاویر افرادی که از فعالیت‌هایی لذت می‌برند که ممکن است قبل از بازدید از دفتر شما دشوار بوده است.

این همچنین به معنای تحقیق و تفکر دقیق در مورد آنچه بیماران شما از سازمان شما می خواهند است. آیا آنها اهمیت می دهند که تیم شما دارای گواهینامه سه تخته باشد؟ مطمئناً یک مزیت است. اما آنها ممکن است به دنبال اطلاعاتی در مورد سطح مراقبت شما بالاتر از اعتبار شما باشند. اینها همه چیزهایی هستند که ارزش آزمایش را دارند.

5. آنها اهداف روشنی تعیین می کنند

اگر تبلیغات به هدف مشخصی مرتبط نباشد، اجرای آن فایده ای ندارد. این در مورد بیلبوردها، بروشورها و تبلیغات گوگل به طور یکسان صادق است. درک اهدافتان به شما و تیم بازاریابیتان کمک می‌کند تا در مورد محتوای تبلیغات، مخاطبان و مکان‌یابی تصمیم‌های بهتری بگیرید.

به دنبال این هستید که بیماران بیشتری را به یک خط خدمات یا تخصص خاص برسانید؟ کلمات کلیدی تبلیغات گوگل را تنظیم کنید و مطمئن شوید که صفحه فرود با آن خدمات مرتبط است. آیا می خواهید آگاهی از برند را در جامعه خود ایجاد کنید؟ تبلیغات فیس‌بوک می‌توانند بدون هزینه بسیار بالا تاثیرگذاری بالایی داشته باشند. آیا می خواهید بیماران احتمالی بیشتری با مطب شما تماس بگیرند؟ کمپین های منسجم بین کانالی می توانند شما را به آنجا برسانند.

6. آنها از کلمات کلیدی منفی

استفاده می کنند

کلمات کلیدی منفی بخش بزرگی از آزمایش و تنظیم مداوم تبلیغات Google و Bing شما هستند. ما در مورد یافتن مواردی که در تبلیغات شما کار می‌کنند بسیار صحبت کرده‌ایم، اما توجه به آنچه که کار نمی‌کند به همان اندازه مهم است.

بگذارید بگوییم برای یک مطب OB/GYN تبلیغات اجرا می‌کنید. احتمالاً نمی خواهید برای کسی که در حال تحقیق روی کلمه کلیدی مانند “تعریف OBGYN” است، تبلیغ کنید. احتمال اینکه این شخص آماده بچه دار شدن نیست زیاد است.

شما همچنین نمی‌خواهید کسی به دنبال شغل باشد: مانند «شغل OBGYN» یا «حقوق OBGYN». و البته، شما نمی خواهید برای یک کلیک از کسی که آن «سریال تلویزیونی OBGYN» را جستجو می کند، پول خرج کنید. اینها همه کلمات کلیدی منفی هستند، که ممکن است بسیاری از آنها را با ادامه اجرای تبلیغات خود کشف کنید.

کار با آژانس تبلیغات دیجیتال مراقبت بهداشتی

بسیاری از 20 درصد برتر تبلیغ‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی یک راز کاملاً آشکار دارند: آنها به متخصصان اجازه انجام کار را می‌دهند.

آژانس‌های تبلیغاتی مراقبت‌های بهداشتی که در تبلیغات دیجیتال تخصص دارند، از قبل با جزئیات فضای دیجیتال آشنا هستند – و نیازی به آموزش گسترده در تخصص شما نخواهند داشت. اگر علاقه مند به کار با آژانسی هستید که می تواند تمام نیازهای تبلیغات دیجیتال مراقبت بهداشتی شما (و همچنین بازاریابی رسانه ای سنتی) را برطرف کند، با ما تماس بگیرید: (800) 656-0907.

دیدگاهتان را بنویسید