شما در حال مشاهده هستید تبلیغات Waze در بهداشت و درمان: نوع جدیدی از بیلبورد

تبلیغات Waze در بهداشت و درمان: نوع جدیدی از بیلبورد

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

person in car holding a cellphone with the waze advertising app displayed on screen“موقعیت، مکان، مکان.” این یکی از مهمترین فاکتورها در هنگام راه اندازی یک محل کار جدید (یا هر کسب و کار مراقبت های بهداشتی دیگری) بود. اما نحوه یافتن مراقبت های بهداشتی مردم به سرعت در حال تغییر است.

امروز، برای رقبای شما آسان است که بیماران نزدیک شما را به دست آورند—چه آنها به خانه آن بیماران نزدیکتر باشند یا نه. بیماران در حال جستجوی آنلاین و در برنامه های گوشی های هوشمند هستند تا آنچه را که نیاز دارند پیدا کنند و رقبای شما در آنجا با آنها ملاقات می کنند. اگر راه‌های جدیدی برای بهره‌برداری از آن پیدا نکنید، یک مکان برتر معنی ندارد – همانطور که چند سازمان زیرک با تبلیغات Waze انجام می‌دهند.

مرتبط: تبلیغات دیجیتال و مراقبت های بهداشتی: چه چیزی برخی از شرکت ها را تا این حد موفق می کند؟

تبلیغات Waze چیست؟

Waze یک برنامه ناوبری محبوب است که متعلق به Google است. از طریق جمع سپاری اطلاعات ترافیک، با نقشه های گوگل و سایر برنامه های ناوبری متفاوت است.

با گزارش‌دهی مبتنی بر جامعه، سایرین در مسیر شما (امیدوارم مسافران) می‌توانند تصادف، خودرو متوقف شده، ساخت‌وساز و موارد دیگر را گزارش کنند. از این اطلاعات، Waze به شما کمک می‌کند سریع‌ترین مسیر را به مقصد خود پیدا کنید.

این برنامه با بیش از 100 میلیون کاربر فعال، دسترسی بسیار چشمگیری نیز دارد. برخی از آمارهای مهم در مورد کاربر معمولی:

 • اکثر کاربران حداقل 2 بار در هفته از Waze استفاده می کنند
 • میانگین سنی 25-55
 • کاربر متوسط ​​2-4 نفر در خانه دارد
 • میانگین درآمد خانوار بیش از 75000 دلار
 • 60٪ از کاربران Waze از برنامه در فاصله 12 مایلی خانه استفاده می کنند

بسیاری از همکاران من در زیست رایان با توضیحات کاملاً مطابقت دارند، از Waze برای رفت و آمد روزانه یا هنگام بازدید از مشتریان استفاده می کنند. حتی اگر اغلب به معنای پیمودن مسیری ناآشنا باشد، هدف این است که سریع به آنجا برسید و به دیگران کمک کنید تا همان کار را انجام دهند.

فرصت های تبلیغاتی Waze

اما همه اینها چه معنایی برای کسب و کار شما دارد؟ Waze به تمرین‌ها و بیمارستان‌ها این فرصت را می‌دهد تا با برنامه‌ای که هر روز از آن استفاده می‌کنند به افراد محلی دسترسی پیدا کنند. به یاد داشته باشید، اکثر کاربران Waze برنامه را در نزدیکی خانه باز می کنند، جایی که به احتمال زیاد به آنها دسترسی خواهید داشت.

waze advertising pins

چند پین مارک در کالیفرنیای جنوبی.

Waze از عبارت «بیلبوردهای تبلیغاتی با ستون فقرات دیجیتال» برای ویژگی‌های تبلیغات درون‌برنامه‌ای خود استفاده می‌کند که می‌تواند چند شکل مختلف داشته باشد:

 • پین‌های مارکدار – پین‌های مارک‌دار در مسیرهای کاربران هنگام رانندگی یا هنگام اسکن نقشه ظاهر می‌شوند. فقط آرم شما برای رانندگان (به جای کل بیلبورد) برای کاهش خطرات ایمنی ظاهر می شود.
 • نتایج جستجو – نام تجاری شما به عنوان یک تبلیغ حمایت شده در بالای نتایج جستجو نشان داده می شود.
 • تصرف سرعت صفر – ممکن است به کاربران بیلبورد دیجیتالی شما بدون کلیک کردن روی پین مارک نشان داده شود — اما فقط در صورتی که کاملاً متوقف شوند.

می‌توانید بیماران یا مشتریان را بر اساس آدرس خانه یا محل کارشان هدف قرار دهید. بسیاری از کاربران Waze آدرس خانه و محل کار خود را برای دسترسی آسان در زمان نیاز در برنامه ذخیره می‌کنند که به نفع شماست.

برخی نمونه های واقعی

ما برنامه Waze را در نزدیکی دفتر خودمان آزمایش کردیم تا بفهمیم در حال حاضر چه نوع تبلیغاتی وجود دارد. ما تبلیغات زیادی برای پمپ بنزین ها و رستوران های زنجیره ای پیدا کردیم. اما مطمئناً مراقبت های بهداشتی در حال تبدیل شدن به کانون توجه است.

ما پین‌های مارکدار را برای مکان‌های مراقبت فوری یک شبکه بهداشت محلی و همچنین آگهی یک بیمارستان مشاهده کردیم. و اینجا یک خرده‌فروش بزرگ با یک یادآوری مهم برای همه ما بود:

waze advertising healthcare

تیم من به دنبال مکانی برای تزریق واکسن آنفولانزا، یا حتی برای Rite Aid نبود. ما به سادگی در راه ناهار بودیم، و این یادآوری دوستانه در طول مسیر ما به عنوان یک پین مارک دار و به عنوان یک “بیلبورد دیجیتالی” قابل کلیک ظاهر شد.

پین‌های مارک‌دار مانند اینها باعث آگاهی از شیوه‌های محلی، بیمارستان‌ها و مشاغل می‌شوند. طبق گفته‌های Waze، زمانی که کسب‌وکارها در برنامه تبلیغ می‌کنند، فراخوان‌های برند موفق در میان کاربران Waze 82 درصد افزایش می‌یابد.

و در حالی که اکثر کسب‌وکارها در برنامه ظاهر می‌شوند، فارغ از اینکه برای تبلیغات پول پرداخت کنند یا نه، Waze گزارش می‌دهد که کسب‌وکارها پس از شروع تبلیغات حمایت‌شده شاهد افزایش ۲۰.۴ درصدی در پیمایش‌های ماهانه هستند.

تبلیغات Waze برای صنعت بهداشت و درمان

پس چگونه مراقبت های بهداشتی می توانند از این فرصت های تبلیغات درون برنامه ای استفاده کنند؟ تقریباً هر سازمانی می تواند از جستجوی ارتقا یافته بهره مند شود. به عنوان مثال، وقتی فردی فعالانه به دنبال یک متخصص پوست یا جراح پلاستیک می‌گردد، شما می‌خواهید در بالای لیست ظاهر شوید و جستجوی ارتقا یافته به شما کمک می‌کند تا به آنجا برسید.

بیشتر مطابق با ویژگی‌های منحصربه‌فرد Waze، فرصتی برای یافتن افرادی است که لزوماً آماده خرید نیستند. شاید الان وقت نداشته باشم واکسن آنفولانزا بزنم. اما این آخر هفته، به یاد خواهم آورد که یک مکان مناسب در این نزدیکی وجود دارد.

مراقبت‌های فوری، بیمارستان‌ها و اقدامات مراقبت‌های اولیه ممکن است مخصوصاً برای این پین‌های مارک دار و بیلبوردهای دیجیتال مناسب باشند. اما تقریباً هر برندی می تواند از گسترش دامنه دسترسی خود به جستجوی تبلیغاتی سود ببرد.

تبلیغات Waze این امکان را فراهم می‌کند، و من خوشحالم که شما را در این راه راهنمایی کنم. برای اطلاعات تبلیغات دیجیتالی مراقبت های بهداشتی، با زیست رایان در 800-656-0907 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید