شما در حال مشاهده هستید تحقیقات به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در طول کووید 19 کمک می کند| بیمار باند

تحقیقات به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در طول کووید 19 کمک می کند| بیمار باند

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

2020 زیست رایان Consumer Diagnostic

در بیانیه مطبوعاتی (آسوشیتدپرس) منتشر شده در سه شنبه، سپتامبر 15، 2020، زیست رایان تکمیل مطالعه جامع خود را در مورد نگرش ها و رفتارهای مصرف کننده سلامت برای کمک به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در موفقیت در دوران COVID-19 اعلام کرد. این تحقیق بازار ملی بلندپروازانه، انتظارات مصرف‌کنندگان سلامت و انتخاب‌های فعلی و آینده خاص بیمارستان‌ها و سیستم‌های بهداشتی، مراقبت‌های فوری، مراقبت‌های اولیه و بهداشت از راه دور را بررسی کرد. زیست رایان در حال بسته بندی این تحقیق و پشتیبانی از منابع است تا به سازمان های مراقبت های بهداشتی کمک کند تا بینش ها را عملیاتی کنند و استراتژی هایی را دنبال کنند که باعث افزایش حجم و درآمد بیمار می شود.

رویکردی نوآورانه و روانشناختی

در حالی که مطالعه امکان تجزیه و تحلیل بر اساس متغیرهایی مانند جمعیت شناسی، اجتماعی-اقتصادی، پوشش بیمه درمانی و وضعیت سلامت را فراهم می کرد، به اندازه کافی قوی بود که پاسخ دهندگان را بر اساس نمایه های روانشناختی آنها بررسی کرد. روانشناسی به نگرش ها، ارزش ها، باورها و شخصیت افراد مربوط می شود و هسته اصلی انگیزه ها و ترجیحات ارتباطی آنهاست.

زیست رایان تشخیص می‌دهد که بیماران یکسان فکر و عمل نمی‌کنند، حتی اگر ویژگی‌های جمعیتی مشترک داشته باشند یا وضعیت سلامتی مشترکی داشته باشند. بخش‌بندی روان‌شناختی به ارائه‌دهندگان خدمات بهداشتی و بازاریابان این امکان را می‌دهد تا به طور مؤثرتری مصرف‌کنندگان سلامت را مورد هدف قرار دهند و آنها را با پیام‌ها و خدماتی که به صورت جداگانه با آنها طنین‌انداز می‌شود درگیر کنند. زیست رایان پنج بخش روانشناختی منحصربه‌فرد را شناسایی کرده است که هر کدام با رویکردهای متفاوتی برای سلامت و تندرستی و اولویت‌ها در میان ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی هستند. هر بخش همچنین به استراتژی تعامل متفاوتی نیاز دارد، چه از طریق بازاریابی یا تعامل بالینی، تا نتایج را به حداکثر برساند.

بینش انتقادی

این مطالعه بینش‌های گسترده‌ای را برای مصرف‌کنندگان سلامت ارائه می‌دهد که برای استراتژی‌های سازمان مراقبت‌های بهداشتی و تلاش‌های بازاریابی حیاتی است:

 • خدمات برتر مورد نیاز از بیمارستان، ارائه دهنده مراقبت های اولیه یا مرکز مراقبت های فوری
 • تأثیر مهم در انتخاب ارائه دهنده
 • نگرش ها و رفتارهای بهداشتی و COVID-19
 • تکرار بازدید از اورژانس، مراقبت های فوری و ارائه دهنده مراقبت های اولیه
 • دلایل تغییر ارائه دهندگان
 • روش های ترجیحی پیگیری ارائه دهنده
 • تکنولوژی هایی که شخصاً برای مدیریت مراقبت استفاده می شوند

در رابطه با فناوری‌ها و سلامت دیجیتال، از پاسخ‌دهندگان خواسته شد تا مشخص کنند که از چه نوع ابزارهای سلامت دیجیتال قبل از کووید-19 استفاده می‌کردند، چه ابزارهایی را در طول کووید-19 به کار گرفتند و از چه ابزارهایی قصد داشتند در آینده استفاده کنند. انتظار می‌رود که بازدیدهای پزشکی از راه دور/مجازی در استفاده مورد نظر جهشی داشته باشند، و استفاده از آزمایش/تشخیص خانگی ممکن است در آینده نزدیک دو برابر شود، به احتمال زیاد به دلیل احتیاط در بازدید از ارائه‌دهنده در طول همه‌گیری.

توجه به این نکته مهم است که یک یا دو بخش روان‌شناختی در واقع باعث رشد بیشتر این بخش‌ها می‌شود، که بر اهمیت هدف‌گذاری این بخش‌ها و دانستن چگونگی ایجاد انگیزه در سایر بخش‌ها برای پیروی از آن تأکید می‌کند.

9.14.2020 Consumer Diagnostic Table

با این حال، سایر اشکال سلامت دیجیتال ممکن است از رشد مشابهی برخوردار نباشند. پورتال‌های سلامت و اپلیکیشن‌های سلامت گوشی‌های هوشمند با کاهش استفاده مواجه هستند، در حالی که به نظر می‌رسد پوشیدنی‌ها ثابت می‌مانند. این یک فرصت بزرگ برای استفاده از بینش های روانشناختی برای ایجاد انگیزه در استفاده از سلامت مصرف کننده است که ممکن است به طور طبیعی بدون مداخله اتفاق نیفتد.

بازاریابی توربوشارژ با زیست رایان Psychographics

برای اینکه این بینش‌ها تا حد ممکن قابل اجرا باشد، زیست رایان داده‌ها را در داشبوردی بصری و با کاربری آسان بسته‌بندی کرده است که در عرض چند دقیقه به فوری‌ترین سؤالات یک بازاریاب بهداشت و درمان پاسخ می‌دهد. با نقشه‌های حرارتی بخش بر اساس غالب بودن آن بخش در یک جمعیت، می‌تواند مشخص کند که کدام بخش روان‌شناختی را در یک جغرافیا هدف قرار دهد. این داده‌ها را در مورد مطلوب‌ترین خدمات و نگرش‌های مصرف‌کنندگان بهداشتی در مورد ارائه‌دهندگانی که کووید را دریافت کرده‌اند، ارائه می‌کند تا به تدوین پیشنهادهای بازاریابی برنده کمک کند. همچنین تأثیرگذارترین منابع اطلاعاتی را در انتخاب ارائه‌دهنده و کانال‌های ارتباطی ترجیحی برای طراحی مؤثرترین کمپین شناسایی می‌کند.

از آنجایی که کووید-19 باعث عدم قطعیت‌ها و بازنگری مجدد استراتژی بازاریابی برای افزایش حجم بیماران شده است، این تحقیقات بازار ابزاری حیاتی برای بیمارستان‌ها، سیستم‌های بهداشتی، مراقبت‌های اولیه و مراقبت‌های فوری است. زیست رایان از ارائه این دارایی به بازار هیجان زده است و ما مشتاقانه منتظر همکاری با سازمان های مراقبت های بهداشتی هستیم که به دنبال پاسخ ها و راه حل هایی برای موفقیت امروز و تا سال 2021 هستند.

دیدگاهتان را بنویسید