شما در حال مشاهده هستید تصمیم بازاریابی 2018: از له شدن فاجعه بار 90 روزه اجتناب کنید

تصمیم بازاریابی 2018: از له شدن فاجعه بار 90 روزه اجتناب کنید

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

حل شد: سال 2018 زمانی برای برنامه ریزی مثبت متفکرانه برای دستیابی به موفقیت بیشتر در تجارت خواهد بود.

بهترین یا بدترین هر سال بازاریابی، سه ماهه چهارم و پایانی است. برای برخی از بیمارستان ها و گروه های پزشکی، متأسفانه، این منطقه خطرناک است.

سخت است که بگوییم چه چیزی باعث شد تا پایان سال به یک دوره سنتی و فاجعه‌بار تبدیل شود. شاید ارائه دهندگان پزشکی و کارکنان همیشه مشغول باشند. علاوه بر این، اکتبر، نوامبر و دسامبر دائماً با تعدادی از تعطیلات حواس‌پرتی قطع می‌شوند.

قطعنامه بازاریابی شماره یک…

می توانید علائم را تشخیص دهید. در حالی که هیچ کس به دنبال آن نبود، به نظر می رسد که برنامه بازاریابی سال گذشته به خوبی در نظر گرفته شده است، اما تا حد زیادی نادیده گرفته شده است. با نزدیک شدن به سال نو، همه متوجه می شوند که بودجه یا بیش از حد خرج شده یا کم هزینه شده است. و بدتر از همه، اهداف تجاری 12 ماهه به هیچ وجه به برنامه شما نزدیک نیست.

در اینجا برخی از قوانین اساسی مدیریت و بهترین شیوه‌ها برای جلوگیری از پایان سال دردناک دیگری وجود دارد.

برنامه ریزی سالانه؛ تنظیم سه ماهه؛ ماهانه اجرا شود. غفلت ساده دشمن موفقیت بازاریابی است. برعکس، شیوه‌ها، مؤسسات و برنامه‌های بازاریابی موفق با توجه منظم رشد می‌کنند. نمی توان آن را در 90 روز پایانی جمع کرد.

بدانید چه چیزی کار می‌کند، چه چیزی نه—و چرا. از سیستم های ردیابی و گزارش منظم خود برای اندازه گیری تلاش ها، کمپین ها و موضوعات محتوایی خود استفاده کنید. اجرای گذشته راهنمایی برای علایق مخاطب و بازده بیشتر است. برنده ها را هل دهید. افراد ضعیف را تغییر دهید یا حذف کنید. این چیزی نیست که شما دوست دارید یا می خواهید؛ همه چیز درباره مخاطب است.

تنظیم دقیق تقریباً روزانه است. کمتر از پرداخت اجاره، هر ماه باید یک بررسی بازگشت سرمایه (ROI) انجام شود. برنامه، بودجه و اهداف را برای دوره 30 روزه فوری و به طور آزمایشی بعد از آن اصلاح کنید. نگاهی طولانی تر به برنامه ها و بودجه هر سه ماهه داشته باشید.

برای ارائه تلاش‌های جدید منتظر ژانویه نباشید. هیچ چیز مقدسی در انتظار برای شروع سال جدید وجود ندارد. به نظر می رسد همیشه زمان بیشتری از آنچه شما می خواهید طول می کشد تا تلاش های جدید بازاریابی و تبلیغات ایجاد شود، اجرا شود و مورد توجه قرار گیرد. در برنامه ریزی خود یک کمک هزینه زمانی معقول مواد و بودجه را پیش بینی کنید. زودتر شروع کنید.

به جای دیرتر، زودتر از متخصصان کمک بگیرید. یک آژانس تبلیغاتی با تجربه منابع غنی در دسترس دارد که می‌تواند به جلوگیری از خرابی قطار در پایان سال کمک کند. با این حال، بهترین رویکرد، تکیه بر کمک مستمر آژانس در طول سال است.

گاهی اوقات، قبل از ورق زدن صفحه در تقویم، یک احساس اجباری و فوری برای “انجام کارها” وجود دارد. اما نادیده گرفتن جزئیات مهم در بیشتر سال به امید اصلاح درس ساعت یازدهم، از همان ابتدا گمشده است.

اگر آشنا به نظر می‌رسد، آن را زمانی برای تغییرات مثبت قرار دهید. تصمیم بگیرید که زودتر تصمیم بگیرید و ماهانه با تلاش های بازاریابی مداوم درگیر شوید. با ردیابی و ROI برای راهنمایی، راه حل جدید بازاریابی شما اجتناب از تصمیمات لحظه آخری و شکست فاجعه بار پایان سال است.

دیدگاهتان را بنویسید