شما در حال مشاهده هستید تعاملات Pharma-HCP در طول همه گیری به صورت مجازی انجام می شود

تعاملات Pharma-HCP در طول همه گیری به صورت مجازی انجام می شود

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Doctor speaking with pharma rep

این وبلاگ با مشارکت Impetus Digital به اشتراک گذاشته شده است. می‌توانید پست اصلی وبلاگ اینجا.

همه‌گیری COVID-19 نحوه تعامل نمایندگان Pharma با HCPها را تغییر داده است. محدودیت‌های ملاقات حضوری به دلیل همه‌گیری باعث کاهش بیشتر دسترسی نمایندگان به HCP شده است. بعید است که در آینده نزدیک، تکرارها از مطب یک پزشک به مطب دیگر بروند، همانطور که به طور سنتی انجام می دادند. با این حال، علیرغم (یا شاید به دلیل) چالش‌ها، این لحظه عالی برای تصور مجدد نقش نمایندگان داروسازی در آینده پس از همه‌گیری است.

طبق گفته کارشناسان، پروتکل‌های جدید احتمالاً حتی پس از ایجاد مصونیت گله از طریق واکسیناسیون یا در دسترس قرار گرفتن درمان‌های مؤثر برای COVID-19 باقی خواهند ماند. اینکه چگونه این شغل میدانی معمولی در پاسخ به چالش‌های ناشی از همه‌گیری تکامل می‌یابد، نیاز به تجزیه و تحلیل مداوم دارد. هر تغییری باید پایدار و مناسب برای آینده، دنیای پس از همه‌گیری باشد.

HCP ها تعاملات نمایندگان مجازی را بسیار ارزشمند می دانند!

بسیاری از HCPها که زمانی نسبت به تعاملات مجازی با نمایندگان داروسازی شک داشتند، اکنون گزارش می دهند که این تبادلات از کیفیت و ارزش بالایی برخوردار هستند. بررسی‌ها نشان می‌دهد که قبل از همه‌گیری، 75 درصد از جراحان مراجعه حضوری را به ویژه برای پشتیبانی فنی و خدمات دستگاه ترجیح می‌دادند. در این میان، 47٪ اکنون تبادلات مجازی یا بازدیدهای حضوری کمتر را ترجیح می دهند!

در میان پزشکان، تقریباً 60 درصد از افرادی که در سال 2020 مورد بررسی قرار گرفتند، خواهان تعاملات مجازی بیشتر و ملاقات‌های حضوری کمتری هستند. جالب اینجاست که این پزشکان قبلا تعامل چهره به چهره با تکرارها را ترجیح می دادند. علاوه بر این، 60 درصد از جراحان، 43 درصد از پزشکان، و تقریباً 45 درصد از پزشکان آمریکایی معتقدند که محدودیت‌های دسترسی به نمایندگی‌ها احتمالاً حتی پس از در دسترس شدن گسترده واکسن کووید-19 همچنان ادامه خواهد داشت. آنها همچنین معتقدند که این امر به ویژه برای جلسات آموزشی آموزشی و معرفی محصولات جدید صادق است.

به همین ترتیب، نظرسنجی‌ها همچنین نشان می‌دهند که پزشکان احتمالاً برای بازاریابی و رویدادهای آموزشی پس از همه‌گیری بیشتر به ابزارهای مجازی تکیه می‌کنند. این تعاملات مجازی فرصت های کلیدی برای نمایندگان برای ایجاد روابط با پزشکان و جراحان است. با این حال، برخی از این مبادلات دیجیتال نیازمند توسعه مهارت‌های جدید در میان نمایندگان فروش، MSLها و سایر نیروهای میدانی هستند.

آینده تعاملات rep-HCP مجازی

به طور کلی، نتایج حاصل از نظرسنجی‌های متعدد نشان می‌دهد که در دنیای پسا کووید، مدل تجاری نمایندگان Pharma شامل یک مدل ترکیبی است. این مدل دارای پشتیبانی مجازی و بازدید حضوری است.

در پی همه گیری COVID-19، نیاز قانع کننده ای برای بررسی مجدد نقش نمایندگان فروش دارویی و MSLها وجود دارد. در طول دهه‌ها، هدف نماینده داروسازی از یک ابزار کارآمد ارتباط HCP به خدماتی برای HCPها برای حرکت در چشم‌انداز دشوار داروسازی تبدیل شده است. بنابراین، ارائه آموزش های مورد نیاز و بهترین ابزار ممکن برای تکرارها ضروری می شود.

Pharma reps also need to continue to leverage virtual meetings and collaboration ابزارها و به خوبی از قابلیت‌های تلفن هوشمند استفاده کنید که می‌تواند فروش را افزایش دهد. وجود دارد چند روش ابتکاری  که نمایندگان فروش و MSLها می توانند از پلتفرم های همکاری آنلاین فراتر از جلسات وب اولیه استفاده کنند. نگاه به صنایع دیگری مانند خودروسازی که مدل فروش خود را از نو طراحی کرده اند نیز ممکن است سودمند باشد.

مراجع

درباره Impetus Digital

Impetus Digital به سازمان‌های علوم زیستی کمک می‌کند جلسات و رویدادهای حضوری خود را از طریق بهترین در کلاس ما مجازی‌سازی کنند InSite Touchpoints™ و InSite Events™ پیشنهادات، با خدمات دستکش سفید و پوشش و مراقبت 360 درجه ارائه می‌شود. مشتریان با استفاده از مجموعه بزرگ ابزارهای همکاری آنلاین پیشرفته ما می توانند به طور یکپارچه بینش را از ذینفعان داخلی و خارجی جمع آوری کرده و با آنها همکاری کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره Impetus Digital، از وب سایت، ما را در LinkedIn یا تویترhttp:/meetwithimpetus.com.

دیدگاهتان را بنویسید