شما در حال مشاهده هستید تغییرات فیلتر محلی گوگل ممکن است به طور خودکار رتبه شما را کاهش داده باشد

تغییرات فیلتر محلی گوگل ممکن است به طور خودکار رتبه شما را کاهش داده باشد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

صبر کنید. قبل از انجام کار هر چیز دیگری امروز، لیست های خود را در Google بررسی کنید. تغییرات اخیر در روال جستجوی محلی می تواند موقعیت شما را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. و فهرست شما ممکن است به تازگی به طبقه پایین پرتاب شده باشد. در اینجا اطلاعات مختصری درباره فیلترهای محلی و نحوه کمک به فهرست شما وجود دارد.

خوانندگان همیشگی ما می‌دانند که فهرست‌های محلی یک عامل مهم فزاینده برای یافتن آنلاین با مکانی با دید بالا هستند. جستجوی محلی حدود نیمی از جستجوهای گوگل را تشکیل می دهد. شما می خواهید در صفحه یک لیست شوید. و مسلم است که کاربران اینترنت معمولاً به دنبال منابع مبتنی بر مکان هستند که نزدیک و راحت هستند.

از تغییرات فیلتر محلی خود آگاه باشید…

Google می‌خواهد نتایج سریع، دقیق، مرتبط و محلی ارائه دهد. بنابراین برای ایجاد یک تجربه کاربری با کیفیت، Google کارت‌ها را در فیلترهای جستجوی محلی جدید و خودکار خود به هم ریخته است. اینجاست که یک بازدیدکننده می‌تواند فهرست‌های محلی را بر اساس فاکتورهایی مانند «ساعت کار»، «رده‌بندی ستاره» یا «بهترین پزشک» ترتیب دهد. سیستم اکنون این موارد را به صورت خودکار اعمال می‌کند و این باعث می‌شود برخی از فهرست‌ها با مشکل بزرگی روبرو شوند.

مرتبط: 9 گام اساسی برای بهبود رتبه‌بندی پزشکان آنلاین

این بدان معناست که باید رتبه‌بندی محلی خود را بررسی و مدیریت کنید. فهرست‌هایی که «بهترین» هستند یا ورودی‌هایی با کمتر از سه ستاره از فیلترهای خودکار بهره کمتری دارند. به نظر می رسد سیستم از چهار یا پنج ستاره حمایت می کند. نمرات کمتر به پایین هل داده می شود. بنابراین، حفظ رضایت بیشتر از همیشه مهم است. (بدون این، لیست ها می توانند به طور کامل ناپدید شوند.)

و این چیزی است که می توانید انجام دهید…

یک مقصر اصلی در فهرست‌ها، بی‌توجهی است. هنگامی که یک پزشک یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در رتبه بندی ها اسلاید می شود، اغلب به این دلیل است که آنها بررسی های آنلاین خوب، مثبت و اخیر را تشویق نکرده اند. پاسخ الهام بخشیدن به نظرات مثبت و نتایج جستجوی بهتر است.

این کار را می توان به صورت دستی یا با استفاده از سرویس مدیریت شهرت آنلاین انجام داد. یک پلت فرم خدمات خودکار می تواند علاقه، اعتماد و رضایت بیمار را بهبود بخشد. یک سیستم نرم افزاری خودکار به بهبود روابط بیمار کمک می کند و نظرات و نظرات آنلاین را تشویق می کند.

به چالش کشیدن Yelp و دیگران…

Google تغییرات الگوریتم خود را عمومی نمی کند، اما کارشناسان این عملکرد جدید را به عنوان یک ضربه مستقیم به Yelp رقیب می دانند. قابلیت فیلتر کردن ویژگی مهمی بود که به رشد Yelp کمک کرد. اما CNBC گزارش می دهد که ارزش Yelp اخیراً در “نتایج فاجعه بار به دلیل Google” ضربه بزرگی خورده است. هم گوگل و هم فیس بوک “سهم بیشتری از بازار تبلیغات را در اختیار دارند و رقابت با روی آوردن مشتریان به رسانه های اجتماعی به جای مدل سنتی مانند Yelp برای ارسال و خواندن نظرات، تشدید شده است.”

امروز لیست‌های خود را در Google بررسی کرده‌اید؟

دیدگاهتان را بنویسید