شما در حال مشاهده هستید تله مدیسین جریان اصلی بر بازاریابی و درآمد مراقبت های بهداشتی تأثیر می گذارد

تله مدیسین جریان اصلی بر بازاریابی و درآمد مراقبت های بهداشتی تأثیر می گذارد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Female doctor coming out of a computer screen, pointing in a scolding mannerپست مهمان ارائه شده توسط JT Ripton

پزشکی از راه دور یک روند فناوری و تجاری مهم است که بر بازاریابی عمل پزشکی، مشارکت بیمار و درآمد تأثیر می گذارد.

برآوردهای صنعت بیش از 800000 مشاوره پزشکی از راه دور در سال 2015 را گزارش می دهند و رئیس انجمن پزشکی از راه دور آمریکا (ATA)، دکتر رید تاکسون، telehealth بخشی اصلی از مراقبت های بهداشتی.

پیشرفت‌های فناوری پزشکی از راه دور هزینه‌های عملیاتی را با صرفه‌جویی قابل‌توجه برای همه انواع کاهش داده است. سازمان هایی که از متخصصان پزشکی در برخی ظرفیت ها استفاده می کنند. به عنوان یک متخصص پزشکی، امروزه چگونه می توانید از افزایش استفاده از تله مدیسین در محل کار بهره مند شوید؟

پزشکی از راه دور بیماران جدید را جذب می کند

یکی از بزرگترین مزایای پزشکی از راه دور این است که چگونه با ساده کردن روز به بیماران کمک می کند. برای یک والدین پرمشغله یا برای بیماری که به نظر نمی‌رسد به دلیل مشغله کاری، نمی‌تواند برای یک قرار ملاقات وقت بگذارد، پزشکی از راه دور به آنها اجازه می‌دهد راحت‌تر با یک پزشک آموزش دیده تعامل داشته باشند.

علاوه بر مزایای صرفه جویی در زمان، پزشکی از راه دور دو مزیت اصلی را برای بیمار ارائه می دهد. آنها نه تنها می توانند اختلالی را که ویزیت پزشک در روز آنها ایجاد می کند به حداقل برسانند، بلکه به احتمال زیاد به نشانه های کوچک یا اولیه مشکل پزشکی نیز رسیدگی می کنند.

افزودن پزشکی از راه دور به ترکیبی از تمرین، بسیاری از بیماران را به “مزایای راحتی” قابل توجه جذب می کند. طبق یک مطالعه HIMSS، کمتر از 60 درصد از تمرینات در حال حاضر از تله مدیسین استفاده می کنند. یک جهش جلوتر از رقابت فرصتی برای بهبود رشد بیماران جدید با جذب بیماران از 40 درصد تمرین‌هایی است که هنوز در حاشیه هستند.

کاهش کنسلی پرهزینه بیماران

لغوها و “عدم نمایش” می توانند درآمد را به طور چشمگیری کاهش دهند. نرخ لغو پنج تا هفت درصد توسط MGMA معمولی در نظر گرفته می شود. یکی از گزارش های مطالعه دلایل “عدم نمایش” شامل چالش های لجستیکی با برنامه های کاری، مراقبت از یک کودک، و نداشتن وسیله نقلیه در دسترس است.

در حالی که هرگز نمی‌تواند به‌طور کامل عدم نمایش را از یک تمرین حذف کند، می‌تواند با کاهش کسری از عدم حضور بیمار به صرفه‌جویی هزاران دلاری کمک کند.

بهبود جریان بیمار

وقتی بار بیمار سنگینی دارید، یکی از بزرگ‌ترین تنگناهایی که می‌تواند بر عملکرد شما تأثیر بگذارد، سرعتی است که بیماران هر روز با آن مراجعه می‌کنند.

برای مثال، اگر متوجه شدید که برنامه‌تان در وسط روز نسبتاً سبک است، برنامه‌ریزی تعدادی قرار ملاقات پزشکی از راه دور در طول آن زمان می‌تواند به شما این امکان را بدهد که به‌سرعت با بیماران ارتباط برقرار کنید. ویزیت های سریع تعداد بیمارانی را که در یک روز مشاهده می شوند افزایش می دهد.

بهبود درآمد در ساعات غیرفعال

فقط به این دلیل که مطب شما برای یک روز تعطیل است، به این معنی نیست که باید از دیدن بیماران خودداری کنید. استفاده از تله مدیسین زمانی که برای ارائه دهنده و بیمار راحت باشد، امکان مراقبت بعد از ساعت کاری را فراهم می کند.

از آنجایی که پزشکی از راه دور در ارائه مراقبت‌های بهداشتی به جریان اصلی تبدیل می‌شود، یک فرصت برد-برد ارزشمند برای پزشکان و بیماران فراهم می‌کند.

پست مهمان ارائه شده توسط JT Ripton، یک نویسنده مستقل مراقبت‌های بهداشتی، فناوری و کسب‌وکار در تامپا. او عاشق اطلاع رسانی، آموزش و تحریک ذهن است. @JTRipton

خواندن مرتبط با پزشکی از راه دور:

ظهور انفجاری پزشکی از راه دور برنامه بازاریابی شما را به چالش خواهد کشید

بالا تماس های خانه فناوری، تله مدیسین در بازاریابی بیمارستانی متمایز است

دیدگاهتان را بنویسید