شما در حال مشاهده هستید تمام مزایای سئوی مراقبت های بهداشتی (و یک چیزی که انجام نمی دهد)

تمام مزایای سئوی مراقبت های بهداشتی (و یک چیزی که انجام نمی دهد)

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Person pointing at search bar with light flares in the background

بازاریابی بیمارستان یا عمل خود به معنای یادگیری برخی از اصطلاحات پیچیده و مرتب کردن بسیاری از اصطلاحات است. شاید شنیده باشید که در مراقبت های بهداشتی، SEO می تواند به شما در افزایش رتبه موتور جستجو کمک کند. اما واقعاً چه معنایی برای درآمد شما دارد؟ آیا بیماران جدید را خواهید دید؟ و آیا ارزش تلاش را دارد؟

مرتبط: نکات سئو برای سازمان هایی که می خواهند بزرگتر و بهتر شوند

SEO مراقبت های بهداشتی چیست؟

SEO مخفف بهینه سازی برای موتورهای جستجو است – به عبارت دیگر، بهینه سازی وب سایت شما برای موتورهای جستجوی برتر مانند گوگل و بینگ. اگر شما یک جراح ارتوپد هستید، می خواهید شخصی «جراحی ستون فقرات» را در گوگل تایپ کند و مطب شما را پیدا کند. اگر شما یک دندانپزشک هستید، می‌خواهید ابتدا عبارت “دندان‌پزشک نزدیک من” نام شما را نشان دهد.

تکنیک های اثبات شده سئوی مراقبت های بهداشتی می تواند به شما در رسیدن به آن کمک کند. بسیاری از افراد سئو را در درجه اول با بهینه سازی کلمات کلیدی مرتبط می دانند که عامل مهمی در رتبه بندی شماست. اما پر کردن کلمات کلیدی (به سادگی تکرار کلمه کلیدی که می خواهید در هر صفحه از وب سایت خود تا حد امکان رتبه بندی کنید) چیزی از گذشته است. گوگل بیشتر به محتوای طبیعی، خواندنی و آموزنده اهمیت می دهد. اما این تنها آغاز آنچه در سئو است.

است

  • تنظیم فهرست‌های محلی خود در Google My Business، Bing Places، و Yahoo Local
  • استفاده از کلمه کلیدی با هدف عاقلانه و طبیعی
  • یک URL بهینه شده برای صفحات جداگانه
  • کسب لینک از سایت های دیگر
  • ایجاد کیفیت محتوای مداوم
  • اطمینان از بهینه‌سازی موارد باطنی مانند برچسب‌های عنوان و تگ‌های تصویر نیز

ممکن است کار زیادی باشد، اما مزایای بسیار فریبنده ای نیز ارائه می دهد.

صفحات خود را به بالای گوگل ببرید

دلیل اصلی که یک مطب یا بیمارستان از سئوی مراقبت های بهداشتی هدفمند استفاده می کند این است که به بالاترین حد ممکن برسد. موتورهای جستجو. با یک استراتژی سئو کثیف، افراد شما را بر اساس کلمات کلیدی هدف شما در جستجوی ارگانیک پیدا خواهند کرد. (مشابه آنچه در بالای Google می بینید نیست – جستجوی پولی یا مقالات PPC. در ادامه در مورد آن بیشتر خواهید شد.)

همانطور که در بالا ذکر شد، این کار را با هدف قرار دادن کلمات کلیدی خاصی انجام خواهید داد، اما این تنها کاری نیست که باید انجام دهید. همچنین مهم است که مطمئن شوید نمایه «Google برای کسب‌وکار من» شما به‌طور کامل و دقیق برای جستجوی محلی و همچنین بهینه‌سازی توضیحات متا، برچسب‌ها و موارد دیگر تنظیم شده است.

رتبه بندی برای شرایط مهم

هدف بهینه‌سازی موتور جستجو این است که به Google اطلاع دهید که خدمات اصلی شما چیست (و اینکه شما در زمینه کاری خود یک مرجع هستید) و شروع به رتبه‌بندی برای آن عبارات اولیه کنید. وقتی استراتژی سئوی شما به خوبی انجام شود، شروع به رتبه‌بندی برای عباراتی می‌کنید که مردم واقعاً در نوار جستجو تایپ می‌کنند – و این در واقع ارتباطی با تجارت شما دارد.

به یاد داشته باشید، مردم «اختلالات اسکلتی عضلانی» را تایپ نمی کنند. آنها به احتمال زیاد “جراحی ستون فقرات” یا حتی به سادگی “کمر درد” را تایپ می کنند. اینها انواع عباراتی هستند که نویسندگان و متخصصان سئو شما باید روی آنها تمرکز کنند تا افراد بتوانند در صورت بروز مشکل شما را پیدا کنند. می‌توانید از هم‌اکنون، زمانی که به اطلاعات نیاز دارند، کمک به بیماران آینده نگر را شروع کنید و اعتماد آنها را جلب کنید تا زمانی که آماده تعیین قرار ملاقات هستند، شما را به خاطر بسپارند.

اختیار و اعتماد ایجاد کنید

سئو همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا در تخصص و موقعیت مکانی خود کمی قدرت ایجاد کنید. به طور کلی، مردم اعتماد دارند که اولین نتیجه در جستجوی گوگل یک منبع معتبر اطلاعاتی است. در واقع، اگر در رتبه اول گوگل هستید، به این معنی است که منبع ارزشمندی محسوب می شوید. Google تشخیص می‌دهد که محتوا به خوبی نوشته شده و آموزنده است و به شما برای تلاش‌هایتان پاداش می‌دهد.

علاوه بر این، بخش عمده ای از استراتژی سئو، داشتن محتوای ثابت است، و بهترین راه برای انجام این کار با وبلاگی است که به طور منظم به روز می شود. یک وبلاگ خوب نوشته و منسجم می تواند به شما کمک کند تا در حوزه تخصصی خود شهرت داشته باشید.

به افراد کمک کنید اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند

از برخی جهات، رتبه بندی برای شرایط سئوی بهداشتی مناسب به سادگی کار درستی است. 85 درصد از مردم در ایالات متحده از اینترنت برای کسب اطلاعات در مورد سلامت استفاده کرده اند. آنها می‌خواهند بدانند چه گزینه‌های درمانی در دسترس است، چرا علائم خاصی دارند، چگونه بیماری‌ها را مدیریت کنند، و چه زمانی باید به پزشک مراجعه کنند.

اگر بتوانید به این نگرانی‌ها پاسخ دهید، به افراد کمک می‌کنید تا کمک مورد نیاز خود را دریافت کنند. رتبه بندی خوب در موتورهای جستجو با محتوای باکیفیت و آموزنده باید مایه افتخار باشد، دانستن اینکه ممکن است به مردم کمک کنید چه آنها به دنبال خدمات شما باشند یا نه.

تنها کاری که سئوی مراقبت های بهداشتی انجام نمی دهد

این چیزی است که سئو نمی‌تواند برای شما انجام دهد: نتایج فوری از افراد آماده برای تعیین قرار ملاقات به شما نمی‌دهد.

توسعه شهرت خود در موتورهای جستجو به زمان نیاز دارد—معمولاً چند ماه یا بیشتر. این امر مخصوصاً زمانی صادق است که شما رقبایی دارید که مدت زمان زیادی بر روی سئو کار می کنند و قبلاً برای برخی از اصطلاحات کلیدی شما رتبه بندی می کنند.

اگر می‌خواهید نتایج را سریع ببینید، تبلیغات پولی لازم است. این کاری است که به هر حال اگر امیدوارید تبدیل‌های بیشتری را در منطقه خود مشاهده کنید، باید انجام دهید. تبلیغات جستجوی پولی در 3 تا 4 نتیجه اول در Google ظاهر می‌شوند و معمولاً وقتی بیماران آماده برنامه‌ریزی قرار ملاقات هستند، به آنها ضربه می‌زند. بهترین استراتژی‌ها جستجوی پولی و بهینه‌سازی موتور جستجو را ترکیب می‌کنند – با سئو در دراز مدت و جستجوی پولی (با یک استراتژی خوب برنامه‌ریزی شده) نتایج سریعی را از بیماران نیازمند ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید