جریمه های بستری مجدد در بیمارستان در سال 2018 چگونه خواهد بود؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 4 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

در 1 اکتبر 2012، برنامه کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان (HRRP) توسط مراقبت مقرون به صرفه به قانون تامین اجتماعی اضافه شد. قانون (ماده 3025). این برنامه پرداخت‌های انجام شده به بیمارستان‌های IPPS را که پذیرش مجدد بیش از حد دارند، کاهش می‌دهد و تا 3 درصد از بازپرداخت‌های منظم را می‌توان از بیمارستان‌هایی که جریمه می‌شوند، دریغ کرد.

بیمارستان‌ها در سال 2018 مجازات شدند

در سال مالی 2018، داده های جدید منتشر شده توسط CMS نشان می دهد که 2573 بیمارستان جریمه خواهند شد. و در حالی که درصدهای کسر شده برای جریمه های بستری مجدد در بیمارستان ممکن است اندک به نظر برسد، تقریباً 564 میلیون دلار در سال مالی 2018 کسر شده است، رقمی که حتی بیشتر از مبلغی است که در سال مالی 2017 نگه داشته شده است. به طور متوسط، جریمه بیمارستان ها تقریباً 0.73 درصد بوده است، در حالی که 48 بیمارستان از 2573 بیمارستان حداکثر 3 درصد جریمه را برای این سال مالی در نظر گرفته اند.

HRRP بیمارستان ها را به طور خاص بر اساس پذیرش مجدد برای شش شرایط خاص جریمه می کند، از جمله:

  • پنومونی
  • حملات قلبی
  • بیماری مزمن ریه
  • تعویض زانو و مفصل ران
  • جراحی بای پس عروق کرونر
  • نارسایی قلبی

چه کسی معاف است؟

برخی از بیمارستان ها برای سال مالی 2018 از این برنامه مستثنی هستند. در واقع، بیش از 1500 بیمارستان از جریمه‌های بستری مجدد معاف هستند، از جمله بیمارستان‌های دسترسی بحرانی، بیمارستان‌های روان‌پزشکی، بیمارستان‌های کودکان و بیمارستان‌های جانبازان. از آنجایی که ایالت مریلند در مورد نحوه توزیع بودجه مدیکر معافیت فدرال دارد، بیمارستان‌های این ایالت نیز از مجازات‌های HRRP معاف هستند.

تغییرات در نحوه محاسبه جریمه ها

برای سال مالی 2018، تغییراتی در نحوه محاسبه جریمه‌های بیمارستان‌ها اعمال خواهد شد. از آنجایی که روش‌های این برنامه غیرقابل بخشش هستند، بیمارستان‌ها را می‌توان جریمه کرد حتی اگر فقط برای یکی از شش وضعیت هدف، نرخ بالای بستری مجدد داشته باشند.

این منجر به مراکز پزشکی دانشگاهی بزرگ و بیمارستان‌های دارای شبکه ایمنی جریمه می‌شوند زیرا اغلب با بیماران کم‌درآمدی سروکار دارند که احتمال بیشتری برای پذیرش مجدد دارند. بیمارستان به این دلیل که اغلب قادر به تهیه رژیم غذایی یا داروهای مناسب نیستند، یا به دلیل اینکه به پزشک مراقبت های اولیه دسترسی ندارند.

از اکتبر 2018، زمانی که سال مالی 2019 آغاز می‌شود، Medicare پرداخت‌های بستری مجدد در بیمارستان را بر اساس نحوه مقایسه بیمارستان ها با بیمارستان های همتا

آیا جریمه ها باعث کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان می شود؟

طبق مطالعات اخیر، مانند مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند، پذیرش مجدد برای شش وضعیت خاص موجود در HRRP در چند سال گذشته کاهش یافته است. . مطالعات دیگر نشان داده‌اند که پذیرش مجدد در بیمارستان‌هایی که می‌توانند توسط HRRP جریمه شوند، حتی سریع‌تر کاهش می‌یابد. به طور کلی، به نظر می‌رسد که این مجازات‌ها منجر به کاهش پذیرش مجدد و همچنین تغییرات معنی‌دار در چشم‌انداز مراقبت‌های بهداشتی شده است.

بسیاری از بیمارستان‌ها دریافته‌اند که پذیرش مجدد اغلب بر اساس عوامل تعیین کننده اجتماعی، و آنها با بیماران کار می کنند، به ویژه در 24-48 ساعت اول پس از ترخیص ، برای اطمینان از داشتن داروهای مورد نیاز، آموزش برای مدیریت سلامت خود و حمل و نقل مورد نیاز برای رسیدن به قرارهای پزشکی.

آیا بیمارستان ها می توانند به بهبود خود ادامه دهند؟

در حالی که مطالعات اولیه نشان داد که پذیرش مجدد در بیمارستان در ابتدا کاهش یافته است، تحقیقات دیگر نشان می‌دهد که از سال 2012 پیشرفت کمی مشاهده شده است. سایر مشوق‌های کیفی تکرارشونده مدیکر قصد دارد آزادی، در حالی که ممکن است پذیرش مجدد را کاهش ندهند، ممکن است کیفیت مراقبت را افزایش دهند، با جریمه هایی که برای بیمارستان هایی که میزان بالای عفونت و بیمار صدمات.

برخی از کارشناسان این فرضیه را مطرح کرده‌اند که شاید پتانسیل محدودی برای ایجاد بهبودهای بیشتر برای کاهش پذیرش مجدد وجود داشته باشد. با این حال، در میان بیمارستان‌هایی که از روان‌شناسی استفاده می‌کنند، شواهد زیادی بر خلاف آن وجود دارد. بخش بندی و ارتباطات دیجیتالی برای مدیریت بیماران ترخیص شده بر اساس انگیزه ها و نگرش های منحصر به فرد خود مربوط به سلامت و تندرستی.  

برای مثال، یک سیستم بیمارستانی معتبر نیوانگلند را تجربه کرد. فقط یک بار بستری مجدد برای نوعی از جراحی ستون فقرات و کاهش FTE های پرستار اختصاص داده شده به پیگیری بیمار تا بیش از 75 درصد پس از استفاده از زیست رایان برای ایجاد یک تعامل فعال و شخصی با بیمار گردش کار.

با جفت کردن بخش‌بندی روان‌شناختی با یک پلت‌فرم ارتباطی خودکار مانند زیست رایان، بیمارستان‌ها می‌توانند از بهبود موفقیت‌آمیز پس از ترخیص با مواد آموزشی شخصی‌سازی‌شده، ردیابی بهبودی، یادآوری‌های قرار ملاقات و نظرسنجی‌های پایبندی به دارو پشتیبانی کنند.

بیمارستان شما چه اقداماتی را برای کاهش پذیرش مجدد در سال 2018 انجام خواهد داد — و جریمه های همراه با آن؟

دیدگاهتان را بنویسید