شما در حال مشاهده هستید جستجوی صوتی چگونه مراقبت های بهداشتی (و سئوی شما را تغییر می دهد)

جستجوی صوتی چگونه مراقبت های بهداشتی (و سئوی شما را تغییر می دهد)

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

woman with phone doing voice search آن را دوست داشته باشید یا از آن متنفر باشید، فناوری صدا اینجاست تا بماند برای کسانی که آن را دوست دارند، فرمان صوتی سیری یا الکسا برای گزارش وضعیت آب و هوا یا پخش یک آهنگ، به نوعی یک سفر قدرتی است، نه بسیار راحت. برای کسانی که از آن متنفرند، شکایات از دشواری درک الکسا تا ترس از شنود فناوری متغیر است.

از شروع جدید تا نفوذ سریع آن به بیشتر زندگی ما، فناوری صوتی (یا دستیارهای صوتی) در حال تغییر نحوه دسترسی و استفاده ما از مراقبت های بهداشتی است. در واقع، آمازون اخیراً به شش شرکت مراقبت‌های بهداشتی چراغ سبز نشان داد تا برنامه‌هایی را برای Echo (الکسا) توسعه دهند و برنامه‌های سازگار با HIPPA در حال حاضر برای چندین بازیگر اصلی در حال کار هستند.

مرتبط: Amazon Alexa با HIPAA سازگار است: بعد چه ?

در اینجا چرا مردم عاشق جستجوی صوتی هستند

اکنون کامل نیست، اما افراد بیشتری با جستجوی صوتی همکاری می‌کنند. در اینجا فقط چند دلیل وجود دارد:

  • کاربران انتظار پاسخ‌های فوری دارند، به‌ویژه وقتی صحبت از مراقبت‌های بهداشتی به میان می‌آید. پرسمان‌های صوتی ۴۰ برابر بیشتر از جستجو، کنش‌گرا هستند. (منبع: Google) اقدام، در دنیای مراقبت های بهداشتی، درباره پیدا کردن نزدیکترین مراقبت اضطراری یا پرسیدن اینکه کجا باید نسخه را پر کنید.
  • Voice مکالماتی را که افراد می‌خواهند ارائه می‌دهد. اگر با استفاده از دستگاه صوتی جستجویی انجام داده‌اید، می‌دانید که بیشتر از تایپ کردن جستجو، مکالمه‌ای است. به عنوان مثال، هنگامی که یک سینما را در مرورگر خود جستجو می کنید، ممکن است تایپ کنید، «فیلم سینماهای Boise». اما وقتی از آمازون الکسا می‌پرسید، احتمالاً به روشی مانند این می‌پرسید: «الکسا، نزدیک‌ترین سینمای نزدیک من چیست؟»

چگونه جستجوی صوتی مراقبت های بهداشتی را تغییر می دهد

جستجوی صوتی بی‌نقص نیست، و از نظر قابلیت‌هایش به اندازه‌ای که ظرف چند سال آینده خواهد بود، به هیچ وجه پیشرفته نیست. اما در حال حاضر بر نحوه جستجوی مردم برای خدمات و ارائه دهندگان تأثیر می گذارد.

در اینجا مثال دیگری از جستجوی صوتی است که به جزئیات بیشتر می‌پردازد: تلفن دارای قابلیت صوتی به بیماران کمک می‌کند تا از جستجوی مبهم و کلی «دکتر نزدیک من» به پرسیدن سؤالی پیچیده‌تر و محاوره‌ای مانند: “Ok Google، یک جراح ارتوپد با رتبه پنج ستاره در نزدیکی من پیدا کنید که تعویض زانو انجام می دهد.”

البته، فراتر از دانستن اینکه چگونه بیماران بیشتری در جستجوی اطلاعات هستند، ما باید در واقع بتوانیم آن را در نظر بگیریم.

جستجوی صوتی دوستانه باشد 

هنوز نیست، اما صدا احتمالاً در آینده به یک روش جستجوی غالب تبدیل خواهد شد. آماده شدن برای آن امروز، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی، سیستم ها و سازمان ها را در یک مزیت مشخص در آن زمان قرار می دهد. اگر ترجیح می‌دهید به تنهایی وارد این قلمرو جدید نشوید، ایده خوبی است که با یک دیجیتال باتجربه شریک شوید. تیم بازاریابی. شما به وضوح از طریق فرآیند انطباق وب سایت و سایر بازاریابی های دیجیتال خود با ساختار داده ای با قابلیت صوتی که شما را به بالای جستجوهای صوتی منجنیق می کند هدایت خواهید شد.

اما حتی قبل از اینکه شروع به اضافه کردن تگ های Schema به HTML خود کنید، راه هایی برای بهبود نتایج جستجوی صوتی شما وجود دارد.

برای SEO ارگانیک:

فهرست‌های Google، Bing و Yelp خود را بهینه کنید. می‌توانید این کار را با افزودن عکس‌ها، ساعت‌ها و توضیحاتی که حاوی کلمات کلیدی و دسته‌بندی خدمات است، انجام دهید. (به‌علاوه، می‌خواهید مطمئن شوید که این مورد در فهرست‌ها و فهرست‌ها یکسان است.) اگر مقاله یا وبلاگی درباره محصول یا خدماتی نوشته‌اید، سعی کنید به‌عنوان یک قطعه ویژه فهرست شوید. این پیش‌نمایش قاب‌بندی شده اطلاعاتی است که هنگام جستجوی موضوعی ظاهر می‌شود.

featured snippet on watermelons for voice search

یک قطعه ویژه در Google در بالای نتایج جستجو نمایش داده می‌شود و برای جستجوی صوتی بسیار تأثیرگذار است.

موقعیت، مکان، مکان: رتبه بالاتر در نقشه های گوگل

وقتی افراد خدمات شما را جستجو می‌کنند، (“Hey Google, OB/GYN در نزدیکی من پیدا کن”) عمل شما به کجا می‌رسد؟ هر چه نتایج نقشه گوگل بالاتر باشد، بهتر است. رتبه‌بندی تمرین شما در Google Maps بر اساس کامل و دقیق بودن فهرست Google برای کسب‌وکار من است. این به این دلیل است که گوگل می خواهد تا حد امکان اطلاعات یک کسب و کار را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. هرچه اطلاعات بیشتری ارائه کنید، گوگل حقایق بیشتری را در اختیار جستجوگران قرار می دهد و راحت تر رتبه شما را در نتایج بالاتر می برد.

برای رتبه بالاتر در Google Maps، نمایه خود را برای URL وب سایت کامل، دقیق و بهینه، ساعت ها، دسته بندی خدمات، نظرات مثبت و منفی بیماران و میانگین رتبه بندی ستاره ها بررسی کنید. سپس:

  • فهرست خود را تا آنجا که ممکن است به فهرست‌های راهنما ارسال کنید 
  • مطمئن شوید نام، آدرس و شماره تلفن شما (NAP) در همه فهرست‌ها یکسان باشد
  • کلمات کلیدی مربوط به خدمات و خطوط محصول خود را در توضیحات فهرست خود لحاظ کنید 
  • دایرکتوری «Google برای کسب و کار من» خود را به روز نگه دارید

فهرست Google برای کسب و کار من ندارید؟ برای پیمایش کل فرآیند به کمک نیاز دارید؟ ما می‌توانیم کمک کنیم.

آیا اکنون نمی‌توانید فرصت‌های بازاریابی را بشنوید؟

چیز بعدی در عرصه فناوری صوتی فعال عملاً نامحدود است. تئوری من این است که به محض تبدیل شدن به حالت جستجوی انتخابی، بازاریابان راهی برای کسب سود از آن پیدا خواهند کرد. به قالب تبلیغات حمایت شده در سه موتور جستجوی بزرگ فکر کنید و همان اجرا را برای صدا اعمال کنید. اکنون وقتی شخصی خدماتی را که شما ارائه می‌دهید جستجو می‌کند، آن بیمار بالقوه پاسخ مکالمه‌ای را از مطب شما دریافت می‌کند – به کاربر راه‌حل فوری را از طریق مکالمه که به دنبال آن است می‌دهد.

امکانات جستجوی صوتی (و بعداً محتوای حمایت شده صوتی) را در نظر بگیرید، به خصوص اگر یک بخش مراقبت فوری، اورژانس، مراقبت اولیه یا بیمارستان هستید. با یک استراتژی آینده‌نگر و برنامه‌ریزی دقیق بودجه، می‌توانید برای صدای فوق‌العاده مصرف‌کننده و سودآور در سطح کاملاً جدیدی آماده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید