شما در حال مشاهده هستید حرکات ویدئویی اجتماعی که بازاریابی مراقبت های بهداشتی نباید از دست بدهد

حرکات ویدئویی اجتماعی که بازاریابی مراقبت های بهداشتی نباید از دست بدهد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

در بازاریابی مراقبت های بهداشتی، ویدئو برای رسانه های اجتماعی باید یکی از سریع ترین و مهم ترین روندها باشد. این حرکت‌های ارتقاء اخیر توسط سه تا از بزرگترین پلتفرم‌های اجتماعی را از دست ندهید.

Person holding a tablet displaying healthcare social media marketing videoI رشد سریع و محبوبیت رسانه های اجتماعی شگفت انگیز بوده است، روند ویدیوهای اجتماعی کاملاً انفجاری است. متخصصان بازاریابی بیمارستان و مراقبت های بهداشتی باید فرم و قالبی را که مخاطبان دوست دارند، دو چندان کنند.

یک ویدیوی گسترده وجود دارد که بینندگان مراقبت های بهداشتی را درگیر می کند. در نتیجه، توییتر، لینکدین و فیس‌بوک همگی گزینه‌های اشتراک‌گذاری ویدیوی اجتماعی جدید و/یا بهتری را ارائه کرده‌اند. گزینه‌های ویدیوی رسانه‌های اجتماعی در حال گسترش هستند. این پیشرفت ها به معنای گزینه های بهتر محتوا، بازاریابی و تبلیغات است.

اکنون 140 ثانیه در توییتر: خبر بزرگ برای متخصصان بازاریابی این است که میزان اشتراک گذاری ویدیوی توییتر از 30 ثانیه به 140 ثانیه افزایش یافته است. این یک افزایش عظیم برای کاربران است. همانطور که توییتر آن را توصیف می‌کند، “با ویدئو در توییتر، می‌توانید لحظات معنادار زندگی را از دیدگاه خود ثبت و به اشتراک بگذارید.” برای تبلیغات ویدیویی پولی [نگاه کنید به: درباره Twitter]

اکنون ویدیوی بومی در لینکدین: شما در مورد کلیپ های ویدیویی از طریق لینکدین اطلاع دارید. همیشه یک شرط آشنا دارند. تا به حال، یک شخص ثالث – مانند YouTube – ویدیوهای LinkedIn شما را تسهیل می کرد. از این ماه، لینکدین برای اولین بار از “ویدیو بومی” پشتیبانی می کند. لینکدین مستقیماً از ویدیو پشتیبانی می کند.

هنگامی که واسطه (مثلاً YouTube) حذف شود، عضو LinkedIn کنترل بیشتری بر محتوا دارد. علاوه بر این، بیننده به جای اینکه از فید خبری شما دور شود، در لینکدین باقی می ماند. شما به برنامه جدید LinkedIn Record نیاز دارید تا رهبران فکری بتوانند از طریق غنای ویدیو، بینش های به موقع را با دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارند. [نگاه کنید به: iTunes و LinkedIn]

اکنون تمام صفحه و فید زنده در فیس بوک. اشتراک‌گذاری ویدیو در Facebook رایج است. در نتیجه، بزرگترین پلتفرم رسانه اجتماعی می خواهد در صدر بماند. همانطور که دیگران سعی می کنند موفقیت آنها را دنبال کنند، فیس بوک به پیشرفت خود ادامه می دهد. اینها در چند هفته آینده آنلاین خواهند شد. به عنوان مثال، Facebook Live—سرویس پخش زنده آنها که در اوایل امسال راه اندازی شد—اکنون پخش را به صورت تمام صفحه ارائه خواهد کرد. علاوه بر این، پخش‌ها می‌توانند تا چهار ساعت (قبلاً دو ساعت) طول بکشند. [مراجعه کنید به: راهنمای فیس بوک

این و سایر موارد اشتراک‌گذاری ویدیو، سیگنال‌هایی هستند که عموم و سایت‌های اجتماعی اصلی از تأثیر استثنایی ویدیو آگاه هستند. و این مسابقه ای است برای رساندن زنگ ها و سوت های جدید به اعضای تشنه ویدیو. برای متخصصان بازاریابی مراقبت‌های بهداشتی، فرصت دستیابی، مشارکت و حفظ یک مخاطب هدف خاص به طور فزاینده‌ای مبتنی بر ویدئو است.

چگونه بازاریابی مراقبت های بهداشتی می تواند تأثیر و ارزش بیشتری از محتوای ویدیویی، پست ها و ارائه ها داشته باشد؟ ما خوشحالیم که در مورد رسانه های اجتماعی موثر و استفاده از ویدئو در بازاریابی مراقبت های بهداشتی صحبت می کنیم. با ما با شماره 800-656-0907 تماس بگیرید یا اینجا با ما ارتباط برقرار کنید. و برای خواندن مرتبط، رجوع کنید به:

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA، مدیر عامل

دیدگاهتان را بنویسید