شما در حال مشاهده هستید حفظ، محافظت و دفاع: تاکتیک های مدیریت شهرت مراقبت های بهداشتی

حفظ، محافظت و دفاع: تاکتیک های مدیریت شهرت مراقبت های بهداشتی

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Animation of a person holding up a smart phone with Facebook reviews displayedپزشکان تنها افرادی نیستند که نگران شهرت آنلاین خود هستند. این هر برند، تجارت و ارائه دهنده خدمات با حضور اینترنتی است. اما استانداردهای بالاتری از کیفیت با مدیریت شهرت مراقبت های بهداشتی وجود دارد.

ارائه خدمات بهداشتی در آمریکا صمیمی‌تر از تجربه خرید در آمازون است. در نتیجه، تجربه بیمار به عامل مهمی برای موفقیت تبدیل شده است. در میان ده‌ها سایت نقد و بررسی تأثیرگذار، نام‌های بزرگ‌تر و معروف‌تر هستند. اینها عبارتند از Healthgrades، RateMDs، Vitals، Wellness.com، Yelp و ZocDoc.

رتبه‌بندی‌ها و گواهی‌های آنلاین بر کسب‌وکار جدید تأثیر می‌گذارند. این شامل انتخاب بیمارستان و ارائه دهنده و نظر همتایان حرفه ای است. بهتر از ۷۰ درصد بیماران از بررسی‌ها برای یافتن یک پزشک جدید استفاده می‌کنند. علاوه بر این، نظرات آنلاین تأثیرگذار هستند. علاوه بر این، بیش از 90 درصد از کاربرانی که از سایت بررسی پزشک بازدید می کنند، نظرات را مفید می دانند.

حفاظت از شهرت آنلاین خود…

بررسی‌های بیماران، وبلاگ‌ها و سایر انجمن‌های آنلاین بسیار تأثیرگذار هستند. در اینجا برخی از نکات مهم برای مدیریت شهرت حرفه ای شما آمده است.

بررسی‌های مثبت، نظرات و نظرات بیمار را تشویق کنید. همه می خواهند بهترین تجربه بیمار را ایجاد کنند. بیشتر از آن، بیماران را به استفاده از سایت های بررسی دعوت کنید. جریانی از نظرات تازه و جدید باعث تعادل در سایت بررسی می شود.

توجه کنید. برای اکثر روش‌ها و ارائه‌دهندگان پزشکی، بررسی‌ها بسیار مهم هستند. ارزش سرمایه گذاری مداوم زمان برای ردیابی نظرات بیمار را دارد.

درک نحوه عملکرد سایت های بررسی. هر پلتفرم معیارهای ارزیابی خاص خود را دارد. علاوه بر این، هر کدام قوانین خاص خود را برای برخورد با نظرات نادرست یا نامناسب دارند.

مشکل را تصدیق کنید و تمایل خود را برای اقدام نشان دهید. یک پاسخ ساده ممکن است از تبدیل شدن یک نظر به طوفان آتش جلوگیری کند. مایل به بررسی موضوع باشید.

محتوای آنلاین جدید اغلب ایجاد کنید. صفحات و مقالات تازه‌ای را در حضور اینترنت خود ایجاد کنید. از وبلاگ و رسانه های اجتماعی خود – LinkedIn، Twitter، Facebook و غیره – برای بهبود حضور دیجیتال خود استفاده کنید.

همه جزئیات فهرست خود را به روز و صحیح نگه دارید. آیا سایت از شما عکسی با کیفیت دارد؟ آیا اطلاعات نام، آدرس و تلفن (NAP) به‌روز است و با سایر فهرست‌های شما مطابقت دارد؟

به سرعت پاسخ دهید، پاسخ دهید یا اقدام کنید. نظرات منفی بهتر است فوراً رسیدگی شود. یک پاسخ سریع نشان‌دهنده نگرانی و تمایل «برای درست کردن کارها» است.

به طور فعال نظارت و تنظیم کنید…

تا حدی، شهرت حرفه‌ای چیزی است که مردم در مورد شما آنلاین می‌یابند. ردیابی تعداد دفعاتی که این اطلاعات در اینترنت ظاهر می‌شوند، دلهره‌آور و وقت‌گیر است.

ما می توانیم در این مورد کمک کنیم. راه حل مدیریت شهرت زیست رایان با بیش از 45 سایت بررسی آنلاین ادغام می شود. امروز با ما تماس بگیر. ما به شما اطلاع خواهیم داد که چگونه فرآیند فعال ما بر شهرت حرفه ای آنلاین شما نظارت می کند و از آن محافظت می کند.

علاوه بر این، این سیستم رابطه شما با بیمارانتان را بهبود می بخشد، تبلیغات شفاهی خوبی را ایجاد می کند و به کسب و کار شما کمک می کند تا خودش را به بازار عرضه کند. برای اطلاعات بیشتر، امروز با شماره 800-656-0907 با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید