شما در حال مشاهده هستید خدمات تعامل برای آموزش کرونا | بیمار باند

خدمات تعامل برای آموزش کرونا | بیمار باند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

COVID-19-HERO-SLIDER-1920

Elmhurst، Illinois، 24 مارس 2020 – برای کمک به سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی در ارتباط با بیماران خود و آموزش آنها در مورد کرونا در این زمان حساس، زیست رایان خدمات تعامل دیجیتال خود را بدون هیچ هزینه‌ای ارائه می‌کند.

در چند ماه آینده، زیست رایان یک کمپین ایمیل هفتگی را از طرف سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی شرکت‌کننده با آموزش بیماران در زمینه پیشگیری، تشخیص و درمان COVID-19 مدیریت خواهد کرد.

ارائه‌دهندگان دو گزینه دارند: 1) از محتوای پیشنهادی زیست رایان استفاده کنید. یا 2) محتوای سازمان مراقبت بهداشتی را برای زیست رایان ارائه دهید تا به ارتباطات الگو قالب بندی شود. ایمیل‌ها با آرم ارائه‌دهنده شرکت‌کننده، اطلاعات تماس و سایر ویژگی‌های قابل تنظیم علامت‌گذاری می‌شوند. زیست رایان همچنین قابلیت ارسال پیام متنی تعاملی دو طرفه را برای تریاژ مجازی فراهم می کند.

نکته مهم، زیست رایان این قابلیت‌ها را بدون هیچ هزینه‌ای، بدون هیچ تعهدی، تا ژوئن 2020 به سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی ارائه می‌کند.

“ابهامات زیادی در مورد COVID-19 در بین بیماران و ارائه دهندگان وجود دارد، و سازمان های مراقبت های بهداشتی با ظرفیت برای مدیریت این چالش کار می کنند.” انوراگ جونجا، مدیر اجرایی گفت. زیست رایان می‌خواهد راه‌حلی با ارزش بالا باشد که مراقبت از بیمار را ارتقا دهد، ارتباط بین ارائه‌دهندگان و بیماران را فراتر از عمل حفظ کند و منابع کارکنان ارائه‌دهنده را تسکین دهد. در این زمان حساس، ما می‌خواهیم سهم خود را همزمان با افزایش ظرفیت ارائه‌دهندگان، بدون پرداخت هزینه برای این سرویس انجام دهیم.»

زیست رایان مبتنی بر ابر و مبتنی بر API، به راحتی با اکثر سیستم‌های مدیریت CRM، EMR و تمرین یکپارچه می‌شود و آن را بهبود می‌بخشد. زیست رایان همچنین می تواند به عنوان یک پلت فرم مستقل برای تعامل دیجیتالی بیمار عمل کند.

Unique to زیست رایان یک بخش‌بندی روانشناختی اختصاصی است. مدلی که توسط کارشناسان مصرف کننده مراقبت های بهداشتی از Procter & Gamble، یک رهبر جهانی در محصولات مراقبت های بهداشتی و درک مصرف کننده، توسعه یافته است. روانشناسی به نگرش، سبک زندگی و شخصیت افراد مربوط می شود و کلید انگیزه ها، اولویت ها و ترجیحات ارتباطی آنهاست. زیست رایان از این بینش‌ها برای شخصی‌سازی پیام‌ها برای به حداکثر رساندن احتمال پاسخ بیمار استفاده می‌کند.

کتی پرواس، مدیر ارائه دهندگان تمرین پیشرفته، مراقبت فوری ExpressCare. اما بسیار مهم است که بیماران آموزش‌ها و گزینه‌های لازم برای پیشگیری یا درمان این بیماری را دریافت کنند، و ما می‌توانیم از کمک برای اطمینان از دریافت این اطلاعات برای همه بیمارانمان استفاده کنیم. زیست رایان واقعاً برای کمک به جامعه ما در این دوران دشوار با خدمات تعامل دیجیتال خود قدم برداشت.»

درباره زیست رایان

مأموریت زیست رایان که در سال 2011 تأسیس شد، بهره‌برداری از بینش‌های مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی و راه‌حل‌های فناوری نوآورانه است تا به مشتریان خود کمک کند تا از افزایش مصرف‌گرایی در مراقبت‌های بهداشتی و مدل‌های بازپرداخت در حال تکامل بهتر عبور کنند. پلتفرم ارتباطی بسیار قابل تنظیم زیست رایان از یک مدل تقسیم‌بندی روانشناختی اثبات شده استفاده می‌کند و از مجموعه متنوعی از گردش‌های کاری دیجیتالی پشتیبانی می‌کند تا به مشتریان ما کمک کند پیوند محکم‌تری با جمعیت بیماران خود ایجاد کنند تا نتایج سلامتی را بهبود بخشند، سهم بازار خود را افزایش دهند و پرداخت‌های مسئولیت مالی بیمار را افزایش دهند. زیست رایان یک شرکت نمونه کار از First Health Capital Partners، LLC است. اطلاعات درباره زیست رایان در www.patientbond.com

موجود است

پرسش های رسانه

برای سوالات رسانه‌ای، لطفاً با برنت واکر از طریق تلفن در 513.314.5981یا از طریق ایمیل در  brent@patientbond.com.

دیدگاهتان را بنویسید