شما در حال مشاهده هستید خلاصه وبینار UCA: ادغام تحقیقات بالینی در عمل شما

خلاصه وبینار UCA: ادغام تحقیقات بالینی در عمل شما

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Patient and Clinician looking over tablet

زیست رایان اخیرا یک وبینار در مورد چگونگی ادغام تحقیقات بالینی در عمل مراقبت فوری خود و اینکه چرا اکنون زمان خوبی برای انجام آن است، ارائه داد. این وبینار به طور خاص بر جنبه استخدام در مراحل اولیه تحقیقات بالینی متمرکز بود که به خوبی با مراقبت های فوری و همه اقدامات مبتنی بر جامعه مطابقت دارد.

دلیل این کار این است که از منابع مورد نیاز استفاده می کند، استخدام بیمار، برای انجام آزمایشی “در حال انجام”، که مراقبت های فوری و اقدامات جامعه در خدمت آن هستند. امروزه، اکثر بیماران در سیستم مراقبت‌های بهداشتی ایالات متحده هرگز از آزمایش‌های تحقیقاتی که می‌تواند برای آنها مفید باشد، پیشنهاد نمی‌شود یا آگاه نمی‌شوند. راه‌حل زیست رایان با اجازه دادن به تمرین‌ها برای تمرکز بر عملکردهای اصلی خود و ارائه تحقیقات بالینی به بیمارانی که می‌توانند با کمک پیشنهاد مدیریت شده ما از آن بهره ببرند، این نیاز را برطرف می‌کند.

تحقیقات بالینی استاندارد مراقبت را به جلو می برد و بخش مهمی از یک سیستم مراقبت بهداشتی سالم است. برای بسیاری از بیماران، استاندارد مراقبت کافی است و تحقیقات بالینی برای مراقبت از آنها لازم نیست، اما برای بسیاری دیگر، شرکت در یک کارآزمایی تحقیقات بالینی می تواند بخش مهمی از مراقبت کلی آنها باشد. آگاهی از کارآزمایی برای بیماران کلیدی است که بفهمند آیا یک کارآزمایی بالینی می‌تواند برای سلامتی آنها مفید باشد یا خیر، و این چیزی است که پیشنهاد مدیریت شده استخدام زیست رایان ارائه می‌دهد.

اگر فرصتی دارید، وبینار را بررسی کنید و با ما تماس بگیرید برای یادگیری بیشتر ما خوشحالیم که یک تجزیه و تحلیل درآمد تخمینی رایگان برای تمرین شما اجرا می کنیم.

و اگر به 2022 فوری می روید کنوانسیون سالانه انجمن مراقبت (UCA) از 30 آوریل تا 4 می 2022، از ما در غرفه شماره 313 در کاخ سزار دیدن کنید. همچنین می‌توانید از ارائه ما بر اساس وبینار،Plugging the Post-COVID Profit Hole: Revenue and Operations Innovation، در روز دوشنبه، 2 مه، ساعت 13:00 توقف کنید. در تئاتر Solutions.

آنجا شما را می بینم!

دیدگاهتان را بنویسید