شما در حال مشاهده هستید خلاقانه ترین پیامی که تا به حال شنیده ایم

خلاقانه ترین پیامی که تا به حال شنیده ایم

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Closeup of a gold doorbell displaying the word من اخیراً پیامی را شنیدم که آنقدر خلاقانه، به یاد ماندنی و قدرتمند بود که به ویرایشگرم پیام نوشتم، “هی، شما باید به این پیام منتظر گوش دهید…”

من داستان پشت پیام رمزآلود خود را در یک لحظه به اشتراک می‌گذارم، اما ابتدا می‌خواهم به این موضوع بپردازم که چرا باید حتی به پیام‌های در حال انتظار اهمیت دهید.

پیام‌های خلاقانه در انتظار حفظ تماس گیرنده را افزایش می‌دهد

آیا می‌دانستید که تقریباً ۷۰ درصد از تماس‌ها در حالت انتظار است؟ اگر تماس‌گیرندگان در سکوت یا با موسیقی عمومی منتظر بمانند، 60 درصد بیشتر احتمال دارد که بعد از 45 ثانیه تلفن را قطع کنند.

این زمان زیادی نیست. در کمتر از یک دقیقه، این پتانسیل را دارید که یا فرصتی را از دست بدهید یا تماس‌گیرندگان را با یک داستان جالب یا پیشنهاد مقاومت ناپذیر جذب کنید.

بنابراین نه به سکوت مرده، نه به موسیقی معمولی آسانسور و نه به فیدهای رادیویی زنده که می توانند تبلیغات رقبای شما را نشان دهند. در عوض، به یاد داشته باشید که پیام شما اغلب اولین برداشت از نام تجاری شما است.

از این فرصت بازاریابی پنهان استفاده کنید و یک داستان جالب یا پیام به یاد ماندنی را به اشتراک بگذارید. هنگامی که برند خود را انسانی می کنید، نه تنها جالب تر می شوید، بلکه حتی قبل از اینکه با تماس گیرندگان خود صحبت کنید، اعتماد ایجاد می کنید.

مزایای یک پیام خلاقانه در انتظار…

قرار دادن تماس گیرنده در حالت انتظار یک خطر است. وقتی تجربه ای جذاب برای بیماران خود ایجاد می کنید، خطر قطع شدن زودهنگام را به حداقل می رسانید و در عوض یک فرصت بازاریابی ارزشمند ایجاد می کنید.

آگاهی از برند – صدای منحصر به فرد خود را با بیماران خود به اشتراک بگذارید تا برند خود را تقویت کنید. پزشکان و سایر متخصصان پزشکی معمولاً می خواهند مترادف با تخصص و شفقت باشند. از پیام در حال انتظار خود استفاده کنید و به بیماران خود اطلاع دهید که دقیقاً چه انتظاراتی می توانند داشته باشند هنگام انتخاب عمل شما.

اعتماد – اشتراک‌گذاری یک داستان شخصی می‌تواند بین شما و تماس‌گیرنده‌تان ارتباط برقرار کند. اگر در مراقبت های باروری تخصص دارید زیرا شاهد مبارزه خواهرتان با ناباروری بوده اید، مخاطبان شما می دانند که شما به کاری که انجام می دهید علاقه مند هستید و نیازهای آنها را در اولویت قرار می دهید. این اشتیاق به اعتماد ترجمه می شود.

حفظ تماس‌گیرنده – پیام‌های در انتظار می‌توانند تجربه تماس‌گیرنده را بهبود بخشند و هنگام پاسخ دادن به سؤالات متداول، ناامیدی را کاهش دهند. این همچنین فرصت خوبی برای به اشتراک گذاشتن اعتبار و هرگونه درمان یا جراحی کم تهاجمی و مؤثری است که ارائه می‌دهید و منحصر به فرد است.

تبلیغ – علاوه بر یک داستان جذاب، پیام در انتظار شما می‌تواند رویدادهای غربالگری سلامت آینده، پیشنهادات ویژه، یادآوری واکسن آنفولانزا، ساعات اداری و مکان و همچنین آدرس وب‌سایت شما را اعلام کند. ما این را “فروش متقابل” می نامیم، و اگر آن را درست انجام دهید، قدرتمند است، و اگر آن را اشتباه انجام دهید، فروش بی پایانی دارد.

گفتن داستان خود، درنگ…

اکنون که اصول اولیه را درک کردید، بیایید پیام فوق العاده خلاقانه و موثر در انتظار را بررسی کنیم.

اگر Shark Tank را تماشا می‌کنید، ممکن است با Ring (قبلاً Door Bot)، شرکتی که زنگ در را دوباره اختراع کرده است، آشنا باشید.

وقتی برای خدمات مشتری در مورد زنگ در حلقه جدیدم تماس گرفتم، پیامی دریافت کردم که مخترع، جیمی سیمینوف را نشان می داد. در طول پیام، جیمی داستان منحصر به فرد خود را در مورد اینکه چگونه در حال کار بر روی یک اختراع متفاوت در گاراژ خود بود، به اشتراک می گذارد که ایده پشت حلقه را مطرح کرد.

او نمی‌خواست برای پاسخ دادن به در از کار خود دور شود و فکر می‌کرد که داشتن توانایی پاسخگویی از هر جایی مفید است. بنابراین او “شناسه تماس گیرنده” را برای درب ورودی خود ایجاد کرد.

این داستان نه تنها با مخاطبان او طنین انداز می شود، بلکه شرکت او را انسانی می کند و بلافاصله ارتباط برقرار می کند. قبل از یادگیری داستان جیمی ممکن است به محصولات Ring علاقه مند شده باشید، اما پس از شنیدن داستان جیمی، بلافاصله با برند مرتبط می شوید. داستان منحصربه‌فرد او تماس‌گیرندگان را درگیر نگه می‌دارد تا زمانی که یک نماینده بتواند به آنها کمک کند.

تماس گیرنده را با یک داستان درگیر کنید، نه با فروش…

در حالی که داستان خود شما ممکن است شامل حضور در یک برنامه تلویزیونی محبوب نباشد، به اشتراک گذاشتن شروع فروتنانه خود و اینکه چرا به تخصص پزشکی خود علاقه دارید می تواند به همان اندازه جذاب باشد. وقتی بخشی از خود را با تماس گیرنده خود به اشتراک می گذارید، بلافاصله ارتباط و اعتماد ایجاد می کنید.

کلید یک پیام برجسته در تعلیق این است که از یک طرح فروش صرف برای داستان های مختلف فراتر بروید و در عوض یک داستان جذاب و با کیفیت بالا ایجاد کنید. وقتی به خوبی انجام شود، می‌تواند ابزار قدرتمندی برای ارتقای عملکرد و خدمات شما باشد. پیام‌های جذاب همچنین قطع تماس را کاهش می‌دهد و شانس شما را برای به دست آوردن بیماران جدید افزایش می‌دهد.

امروز به پیام در انتظار خود گوش دهید. اگر شما را هیجان زده نمی کند، قطعاً تماس گیرندگان شما را هیجان زده نمی کند. زمانی را برای تازه کردن پیام خود با داستانی منحصر به فرد و جذاب که با مخاطبان شما طنین انداز می شود و به شما کمک می کند از رقبای خود متمایز شوید، تازه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید