شما در حال مشاهده هستید درسی از پل Choluteca در طول COVID-19

درسی از پل Choluteca در طول COVID-19

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Choluteca Bridge in Honduras

همه‌گیری مداوم COVID-19 چالش‌ها و فرصت‌های جالب بسیاری را برای مراکز مراقبت فوری ایجاد کرده است. پس از کاهش شدید بازدیدها در روزهای اولیه همه‌گیری، حجم بازدیدها در چند هفته گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است و به طور متوسط ​​به طور قابل توجهی بالاتر از حد نرمال است. این به دلیل افزایش ملاقات های تلویزیونی و آزمایش آنتی بادی COVID-19 است.

ما در زیست رایان صادقانه معتقدیم که مراکز مراقبت فوری برای جوامعی که به آنها خدمت می کنند با توجه به تمرکز منحصر به فردشان بسیار ویژه هستند. ارائه یک تجربه عالی برای بیمار و قدرت آنها برای انطباق سریع برای رفع نیازهای جدید در مقایسه با هر نوع سازمان مراقبت های بهداشتی دیگر.

این من را به یاد داستان پل Choluteca می اندازد. آیا در باره آن شنیدی؟ من تا همین اواخر نداشتم. پل Choluteca 484 متر است. پل طولانی در هندوراس در منطقه ای که به دلیل طوفان ها و طوفان ها بدنام است. این پل که در سال 1998 تکمیل شد، یک شگفتی مهندسی مدرن بود که برای مقاومت در برابر نیروهای قدرتمند طبیعت طراحی شده بود. اما همانطور که مشخص شد، در همان سالی که پل برای استفاده به بهره برداری رسید، هندوراس مورد اصابت طوفان میچ قرار گرفت که خسارت قابل توجهی به کشور و زیرساخت های آن وارد کرد.

بسیاری از پل‌های دیگر آسیب دیدند، اما پل Choluteca در شرایط تقریباً عالی زنده ماند. با این حال، جاده های دو طرف پل به طور کامل ناپدید شدند و هیچ اثری از وجود قبلی خود باقی نگذاشتند. جالب‌تر اینکه رودخانه Choluteca (که چند صد فوت عرض دارد) در طول سیل عظیم ناشی از طوفان، کانال جدیدی برای خود ایجاد کرده بود. دیگر از زیر پل، که اکنون روی زمین خشک قرار داشت، جریان نداشت. این پل به سرعت به “پل به ناکجاآباد” معروف شد.

درس همه ما این است که اغلب بر ایجاد بهترین راه حل برای یک مشکل معین تمرکز می کنیم. فراموش می کنیم که خود مشکل ممکن است تغییر کند. ما بر ساخت پیچیده‌ترین محصول یا خدمات تمرکز می‌کنیم بدون اینکه فکر کنیم نیازها می‌توانند تکامل یابند یا بازار ممکن است از بین برود. و این درس نمی‌تواند بیشتر به زمان کنونی مرتبط باشد – به‌جای «ساخت تا آخر»، که در گذشته یک شعار شرکتی محبوب برای ساختن «پل به ناکجاآباد» بوده است، به نظر می‌رسد که «ساخت به سازگاری» قطعاً راهی برای رفتن در آینده.

در زیست رایان از روز اول، ما بر ایجاد پیکربندی‌پذیرترین و سازگارترین چارچوب فناوری مبتنی بر مصرف‌کننده برای رسیدگی به نیازهای در حال تغییر تعامل دیجیتالی بیمار تمرکز کرده‌ایم. ما به مشتریان با ارزش خود کمک می کنیم تا برای هر مرحله از مراقبت، در هر زمان و هر مکان، تجارب مصرف کننده سلامت نوآورانه ای را ارائه دهند تا از اهداف تجاری مشتریان خود پیشی بگیرند… اما فقط حرف ما را قبول نکنید. زیست رایان در تعداد زیادی از سازمان‌های پیشرو مرکز مراقبت‌های فوری مانند FastPace، FastMed، Physicians Immediate Care، CRH HealthCare، Hometown Urgent Car مستقر شده است. و امتیاز NPS پیشرو در صنعت ما 82  الف> گواهی محکمی است مبنی بر اینکه ما متعهد به مشارکت با همه مشتریان خود هستیم تا هر چه سریعتر و کارآمدتر موفق شویم.

در این روحیه است که زیست رایان برای نشان دادن ارزش و تعهد ما به این منبع مهم مراقبت‌های بهداشتی جامعه، یک آزمایش دو ماهه رایگان و بدون خطر به مراکز مراقبت فوری ارائه می‌کند. این نه‌تنها باعث صرفه‌جویی هزاران دلاری در جریان نقدینگی مراکز مراقبت فوری از عملیات (با کاهش کار دستی از طریق اتوماسیون و حذف سایر هزینه‌های فروشنده) می‌شود، بلکه تأثیر بازاریابی مراقبت فوری برای به حداکثر رساندن حجم ورود و ورود از طریق اطلاعات بینش تحقیقاتی اختصاصی مصرف کننده ما . و به عنوان یک امتیاز اضافی، ما به طور قابل توجهی مجموعه خودپرداخت بیمار تقریباً در هر یک از مشتریان ما افزایش یافت.

من از هر مرکز مراقبت اضطراری دعوت می‌کنم تا در صورت تمایل با ما تماس بگیرید. در عین حال، لطفاً قدردانی ما را از خدمات ارزشمندی که به جامعه خود ارائه می دهید بپذیرید – همه ما سپاسگزاریم!

دیدگاهتان را بنویسید