شما در حال مشاهده هستید دستیابی به امتیاز خالص پیشرو در صنعت (NPS)| بیمار باند

دستیابی به امتیاز خالص پیشرو در صنعت (NPS)| بیمار باند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

زیست رایان NPS Score_blog

در سپتامبر 2019، زیست رایان از مشتریان فعلی خود نظرسنجی کرد تا امتیاز خالص تبلیغ کننده خود را تعیین کند ( NPS)، که معیاری بین صنعتی برای نشان دادن تمایل مشتریان به توصیه محصولات یا خدمات یک شرکت به دیگران است. به عنوان نماینده ای برای سنجش رضایت و وفاداری کلی مشتریان از محصول یا خدمات شرکت استفاده می شود و رشد کسب و کار شرکت را پیش بینی می کند.

شصت و یک پاسخ دهنده در ۴۱ شرکت به این سوال پاسخ دادند: «چقدر احتمال دارد زیست رایان را به یک دوست یا همکار توصیه کنید؟»

زیست رایان یک NPS قابل توجه 82 دریافت کرد که در نوامبر 2018 73 عدد بود.

امتیاز خالص تبلیغ کننده (NPS) 

امتیاز خالص تبلیغ کننده با استفاده از پاسخ، در 0- محاسبه می شود مقیاس 10، به این سوال: چقدر احتمال دارد که [برند] را به یک دوست یا همکار توصیه کنید؟ پاسخ دهندگان به صورت زیر گروه بندی می شوند:

  • مبلغ‌کنندگان (امتیاز 9-10) مشتاقان وفاداری هستند که به خرید و معرفی دیگران ادامه می‌دهند و باعث رشد می‌شوند
  • منفعل (امتیاز 7-8) مشتریان راضی اما غیر مشتاق هستند که در برابر پیشنهادات رقابتی آسیب پذیر هستند
  • مخالفان (امتیاز 0-6) مشتریان ناراضی هستند که می توانند به برند شما آسیب بزنند و از طریق تبلیغات دهان به دهان منفی مانع از رشد شوند

کم کردن درصد Detractors از درصد Promoter ها، امتیاز خالص تبلیغ کننده را به دست می دهد، که می تواند از حداقل 100- (اگر هر مشتری یک مخالف باشد) تا بالای 100 (اگر هر مشتری یک تبلیغ کننده باشد) متغیر باشد.

زیست رایان_Net promoter score_blogنمره ” nps href=”https://www.questionpro.com/blog/nps-considered-good-net-%20promotor-score/amp/” rel=”noopener” target=”_blank”>بالای 70 “کلاس جهانی” محسوب می شود.  

NPS 82 زیست رایان، با 87% مروج، آن را در فهرست برترین شرکت‌های مشتری محور قرار می‌دهد. همچنین به توضیح اینکه چرا زیست رایان اخیراً در 5٪ برتر از هدف Inc. 5000.

امتیازات NPS صنعت

به عنوان گواهی بیشتر و زمینه برای امتیاز عالی زیست رایان، صنعت خدمات فناوری اطلاعات تنها امتیاز 33 را کسب کرد، در حالی که صنعت مراقبت های بهداشتی NPS 62 داشت. ارتباطات از راه دور با 24 بدترین نرخ را دارد.

با نگاهی به فورچون 500، شرکت‌های خاص با عملکرد برتر NPS عبارتند از:

Net Promoter Score Blog_Table

مشتریان زیست رایان

مشتریان زیست رایان شامل بیمارستان‌ها و سیستم‌های بهداشتی، مطب‌های پزشک، مراکز مراقبت فوری، پرداخت‌کنندگان، شرکت‌های داروسازی و سایر ذینفعان مراقبت‌های بهداشتی هستند. زیست رایان در بیش از 600 مکان ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی استفاده می شود و نزدیک به ده میلیون پیام در ماه ارسال می کند. NPS 82 زیست رایان بر سطح عالی خدماتی که این شرکت به مشتریان خود ارائه می دهد همراه با نتایج برجسته بالینی و تجاری مشتریان خود را نشان می دهد.

تروور اندرسون، معاون موفقیت مشتری، گفت: «ما به خدمات برتر مشتری افتخار می‌کنیم و برای اطمینان از برآورده شدن نیازهای مشتریان ما تلاش بیشتری می‌کنیم. “در صورتی که مشتریان ما برنده شوند زیست رایان برنده می شود، و ما دائما به دنبال راه هایی برای کمک به مشتریان خود هستیم که از اهداف تجاری خود فراتر روند.”

درباره زیست رایان

زیست رایان یک پلت فرم AWS سازگار با HIPAA است. مبتنی بر ابر، مبتنی بر API و یک سرویس مدیریت شده، هیچ نرم افزاری برای خرید یا آموزش مورد نیاز نیست. زیست رایان گردش‌های کاری دیجیتال را با پیوندهای پاسخ بیمار برای زنجیره‌ای از ارتباطات دوطرفه که متناسب با نمایه روانشناختی هر بیمار است، خودکار می‌کند. زیست رایان می‌تواند با اکثر پرونده‌های الکترونیکی پزشکی، مدیریت تمرین یا سیستم‌های CRM به عنوان یک “پیچ و مهره” برای افزایش و تقویت عملکرد یکپارچه شود یا به عنوان یک پلت فرم مستقل عمل کند.

دیدگاهتان را بنویسید