شما در حال مشاهده هستید ده دلیل که چرا دیجیتال مارکتینگ برای بیمارستان ها و پزشکان اولین است

ده دلیل که چرا دیجیتال مارکتینگ برای بیمارستان ها و پزشکان اولین است

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Laptop on desk displaying [قسمت اول در یک سری] درست از قبل، منصفانه است که بگوییم تعدادی وجود دارد استثناهایی برای این درس کلی در مورد بازاریابی دیجیتال. در واقع، یک آژانس مراقبت بهداشتی یکپارچه با خدمات کامل، دانش و تجربه بازاریابی و تبلیغات را برای هدایت یک برنامه جامع دیجیتالی که بیماران جدید را جذب و حفظ می کند، به ارمغان می آورد.

گفته شد، دیجیتال (تقریبا) همیشه اولین و موثرترین بازاریابی است. ابزار برقی. اگر امکان دسترسی به بیماران آینده نگر در هر مکان یا هر زمان وجود داشت – با انجام کاری که دیروز کارآمد بود – همه همچنان همان کار قدیمی را انجام می دادند. درعوض، در اینجا برخی از دلایل مهمی که دیجیتال بازده بازگشت سرمایه را برای بازاریابی بیمارستانی و پزشکی ارائه می‌کند آورده شده است:

#1: بیماران آینده نگر در دنیای دیجیتال زندگی کنید. به قول معروف، موفقیت یک موضوع ماهیگیری در جایی است که ماهی ها هستند… و در عصر دیجیتال، این به معنای آنلاین است. تقریباً تمام نیازهای مراقبت های بهداشتی – آنهایی که منجر به انتخاب پزشک یا بیمارستان می شود – با جستجوها و تحقیقات آنلاین (80 درصد) شروع می شود.

#2: تقریباً نیمی از کاربران ایالات متحده (44 درصد) اطلاعات مربوط به پزشکان و سایر ارائه دهندگان را جستجو می کنند. اطلاعات سلامت سومین فعالیت جستجوی آنلاین محبوب است. به طور کلی، افراد بیشتری از اینترنت برای موضوعات بهداشتی استفاده می کنند تا برای رسانه های اجتماعی یا YouTube.

#3: بهتر از نیمی از کاربران اینترنت از طریق یک دستگاه تلفن همراه متصل شوید. به همین دلیل است که گوگل از وب سایت ها می خواهد که پاسخگو باشند. آنها قادر به تشخیص نوع دستگاهی هستند که کاربر در اختیار دارد و اطلاعات را با فرمت مناسب ارائه می دهد. علاوه بر این، اگر وب‌سایت از نظر طراحی واکنش‌گرا باشد یا نباشد، ممکن است Google رتبه صفحه را تنظیم کند.

#4: دسته‌های رشد دستگاه‌های موبایل و تبلت هستند. استفاده از لپ‌تاپ و دسک‌تاپ آشنا فقط اندکی افزایش یافته است. Millennials، بزرگترین گروه مخاطب، انتظار پاسخ های فوری را دارد — معمولاً از طریق دستگاه تلفن همراه خود.

#5: معیارهای دیجیتال قدرتمند و دقیق هستند. راه اندازی یک کمپین دیجیتال و دریافت سریع پاسخ قابل پیگیری و قابل توجه بسیار سریعتر است.

شماره 6: بازاریابی ایمیلی یک ابزار دیجیتال همه کاره است. می‌توان آن را به راحتی برای هدف و قالب شکل داد، می‌توان آن را برای تأثیر متمرکز شخصی‌سازی کرد و استفاده از آن ارزان است.

#7: بازاریابی دیجیتال و ابزارهای تبلیغات دیجیتال را می توان بسیار بومی سازی کرد. این قابلیت در هدف قرار دادن شهرها، مناطق حومه شهر و خاص بسیار مهم است
مناطق بازارهای مراقبت بهداشتی. این ویژگی به معنای استفاده مؤثر از بودجه بازاریابی، دستیابی به مخاطبان هدف.

#8: بهتر از 90 درصد از بیماران آینده نگر به شهرت بیمارستان نگاه می کنند. ابزارهای دیجیتال شکل و جهت را برای شهرت حرفه ای فراهم می کنند. شهرت آنلاین این مرکز، اقدامات پزشکی و پزشکان به شدت بر تصمیم گیری و فرآیند انتخاب تأثیر می گذارند.

#9: کاربران اینترنت مخاطبانی هستند که تحصیلات دانشگاهی دارند. بیش از 75 درصد از کاربران اینترنت فارغ التحصیل دانشگاهی به دنبال اطلاعاتی در مورد مسائل بهداشتی یا پزشکی هستند. تقریباً 70 درصد از کاربران فارغ التحصیل دانشگاهی به دنبال اطلاعات درمان یا روش هستند. و حدود 50 درصد از کاربران کالج خواهان اطلاعاتی در مورد پزشکان خاص، بیمارستان‌ها یا مراکز درمانی خاص هستند.

#10: تغییر تنها ثابت در مراقبت‌های بهداشتی است و بازاریابی دیجیتال. تغییرات سریع در جامعه، اینترنت و ارائه خدمات بهداشتی بی وقفه است. فقط دیجیتال بازاریابی و ابزارهای تبلیغاتی همه کاره، منعطف و پاسخگو هستند و به اندازه کافی پاسخگو هستند تا همگام باشند و به ارائه نتایج بازاریابی موثر ادامه دهند.

برای هر بیمارستان، عمل پزشکی گروهی یا برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای رقابت مؤثر در این چشم‌انداز به سرعت در حال تغییر – برای دستیابی، جذب و نگهداری بیماران و موارد جدید – آنها باید با جدیدترین ابزارهای دیجیتال کار کنند. بازاریابی آنلاین، تبلیغات دیجیتال، پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی و سایر ابزارهای فناوری به مخاطبان امروزی می‌رسند و درگیر می‌شوند. علاوه بر این، این ابزارهای همیشه موجود پیچیده و بسیار مؤثر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید