دو راه حل برای کاهش نوبت از دست رفته بیمار

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

patient-appointment-reminders

چگونه عمل شما انجام می‌دهد نوبت بیمار را از دست داده اید؟ بسیاری از روش‌ها برای پر کردن شکاف‌های پیش‌بینی‌شده، برنامه‌های عدم حضور یا رزرو بیش از حد را از بیماران دریافت می‌کنند، اما شواهد زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد این تاکتیک‌ها به خودی خود تأثیر مطلوب را ندارند. برای مثال، سال گذشته مراقبت های درمانی مدرن خاطرنشان کرد که از 2.8 میلیون ملاقات برنامه ریزی شده توسط یک گروه پزشکی یوتا، نزدیک به 132000 قرار ملاقات از دست رفته بیمار وجود داشته است.

در چشم‌انداز رقابتی مراقبت‌های بهداشتی امروزی، پرداختن مؤثر به موارد عدم نمایش بسیار مهم است. کاهش نوبت‌های از دست رفته نه تنها درآمد بیشتری ایجاد می‌کند، بلکه منجر به بهبود رضایت بیمار می‌شود و با افزایش تعداد بیمارانی که مراقبت‌های مورد نیاز را دریافت می‌کنند، منجر به نتایج بهتر بیمار می‌شود – دو ملاحظه حیاتی برای کیفیت و مبتنی بر ارزش. بازپرداخت.

چرا برخی از “اصلاحات” برای عدم نمایش کوتاه مدت

هزینه گرفتن از بیماران برای قرار ملاقات از دست رفته هم طرفداران و هم مخالفانی دارد. در حالی که منطقی است که بیماران را به نحوی پاسخگو بدانیم – به ویژه اگر آنها مجرمان مکرر باشند – ایجاد یک سیاست هزینه عدم حضور با خطراتی همراه است. برخی از بیماران ممکن است از یک خط مشی سفت و سخت استفاده کنند که اجازه یک فقدان حافظه یا یک اورژانس غیرقابل اجتناب خانوادگی یا کاری را نمی دهد.


“تحقیقات نشان داده است که برای غلبه بر آسیب یک تجربه منفی می‌توان تا ۱۲ تجربه مثبت نیاز داشت.”


حتی بیمارانی که با پرداخت هزینه عدم حضور خود را ترک نمی‌کنند، ممکن است نارضایتی خود را در میان خانواده، دوستان، انجمن‌های آنلاین و سایت‌های بررسی ابراز کنند. در عصر مصرف‌گرایی مراقبت‌های بهداشتی، این نوع تبلیغات منفی می‌تواند در طول زمان برای یک عمل هزینه داشته باشد. و هزینه ارسال صورت‌حساب‌ها برای قرار ملاقات‌های از دست رفته – که برخی از آنها احتمالا نادیده گرفته می‌شوند – فقط به کمبود مالی اضافه می‌کند.

به همین ترتیب، رزرو بیش از حد می‌تواند یک عمل – و بیماران آن – را با مشکل مواجه کند. وقتی همه ظاهر می شوند چه اتفاقی می افتد؟ کارکنان تلاش می‌کنند تا سرپا باشند و پزشکان دچار فرسودگی می‌شوند. در همین حال، بیماران احساس ناامیدی و عجله می کنند و در نتیجه تجربیات ضعیفی برای بیمار به همراه دارد. Market تحقیق نشان داده است که برای غلبه بر آسیب یک تجربه منفی، ممکن است تا 12 تجربه مثبت طول بکشد، و تجربیات ضعیف تقریباً دو برابر بیشتر به اشتراک گذاشته می‌شوند. به عنوان موارد خوب.

مشکلات رایجی که منجر به از دست رفتن قرار ملاقات با بیمار می شود

کلید ایجاد یک استراتژی موفق و پیشگیرانه برای کاهش نرخ عدم حضور در درک دلایل عدم حضور بیماران در قرار ملاقات است. هنگامی که دلایل را شناسایی کردید، فرآیندی را ایجاد کنید که به آنها رسیدگی کند.

مشکل: زمان‌بندی پیشرفته

براساس Medical Practice Insider، دلیل اصلی از دست دادن قرار ملاقات، زمان انجام قبل از قرار ملاقات است. این مقاله خاطرنشان می‌کند: «آمار نشان می‌دهد که عدم حضور برای قرارهای ملاقات یک روزه تقریباً نصف نرخ عدم حضور برای قرار ملاقات‌هایی است که سه هفته قبل انجام شده‌اند.»

 راه حل: نرم افزار قرار ملاقات

استفاده از نرم‌افزار قرار ملاقات که امکان برنامه‌ریزی مبتنی بر بیمار را فراهم می‌کند، می‌تواند از راه‌های مختلفی از عدم نمایش‌ها بکاهد. این راه را برای قرارهای ملاقات در همان روز هموار می‌کند زیرا بیماران می‌توانند افتتاحیه‌ها را به صورت آنلاین ببینند و فوراً زمان را رزرو کنند و احتمال حضور آنها را افزایش دهند. این در دسترس بودن در لحظه به ویژه برای هزاره ها جذاب خواهد بود، اما برای بیمارانی که در اولویت شعبده باز قرار می گیرند نیز جذاب خواهد بود بخش روانشناختی، که مسئولیت های زیادی را بر عهده دارند و بر مراقبت از خانواده خود تمرکز می کنند. اما برای بیمارانی که به دنبال یک قرار ملاقات در همان روز نیستند، این امکان وجود دارد که در صورت داشتن قرار ملاقات، وقت ملاقات بگذارند. کل تقویم آنها در مقابل آنها – به جای اینکه در مطب دکتر وقتی احساس فشار می کنند – مناسب است و فشار را برای به خاطر سپردن قرار ملاقات کاملاً روی شانه های آنها می آورد.

مشکل: عدم تمایل به پرداختن به مسائل بهداشتی

تمایل به نادیده گرفتن نیازهای پزشکی به دلایل مختلفی رخ می دهد. تقسیم‌بندی روان‌شناختی نشان می‌دهد که برای مثال افراد با اراده، که عموماً از سلامت و تندرستی جدا هستند و فقط بر «اینجا و اکنون» تمرکز می‌کنند، تمایل دارند که قرار ملاقات با پزشک را به تعویق بیندازند مگر اینکه کاملاً ضروری باشد. نتیجه؟ اگر علائم کاهش یافته باشد، قرار ملاقاتی که هفته‌ها پیش گرفته شده است، ممکن است دیگر در اولویت نباشد. و در حالی که به طور کلی فعال هستند، جویندگان تعادل دوست دارند گزینه های خود را بررسی کنند، که ممکن است منجر به یافتن راه حل جایگزین قبل از رسیدن به قرار ملاقات برنامه ریزی شده خود شود. به علاوه، نمی‌توانید عامل ترس را نادیده بگیرید: برخی از بیماران نیت خوبی دارند، اما به طور فزاینده‌ای در مورد قرار ملاقات‌های آتی مضطرب می‌شوند.

راه‌حل: یادآوری‌های خودکار قرار ملاقات

استفاده از پلت فرم مشارکت بیمار مانند زیست رایان، که به تمرین اجازه می‌دهد پیام و روش تحویل را برای مطابقت با اولویت‌های منحصربه‌فرد بخش‌های مختلف روان‌شناختی سفارشی کند، به شما این امکان را می‌دهد تا با یادآوری‌هایی که طنین‌انداز می‌کنند به بیماران دسترسی پیدا کنید. در حالی که یادآوری قرار از طریق تلفن می تواند موثر باشد، برخی از بیماران ممکن است ارتباطات متنی یا ایمیلی را برای هشدارهای قرار ترجیح دهند. در نتیجه استفاده از زیست رایان، یک سیستم بهداشتی متمرکز بر مراقبت از بیماران Medicaid، اسپانیایی تبار و روستایی، قرار ملاقات های از دست رفته را تا 22 درصد کاهش داد.

مهمتر از آن، پلتفرمی مانند زیست رایان مزایای اضافی برنامه های کاربردی انعطاف پذیررا ارائه می دهد. برای ارتباط با بیماران برای مراقبت‌های مزمن و مدیریت بیماری، همچنین آموزش سلامت و یادآوری سلامت، کمک به تمرین‌ها برای ایجاد رابطه قوی‌تر با بیماران – عامل دیگری که می‌تواند به کاهش قرار ملاقات‌های از دست رفته کمک کند. . PB_favicon.ico

Download Missed Appointments Case Study - زیست رایان

دیدگاهتان را بنویسید