شما در حال مشاهده هستید دو قوطی و یک ریسمان شهرت پیشرو شما را از بین خواهند برد

دو قوطی و یک ریسمان شهرت پیشرو شما را از بین خواهند برد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

two cans and stringوب سایت ها به سرعت سن خود را در دنیای دیجیتال ما نشان می دهند. یک وب سایت مراقبت های بهداشتی که سه سال یا بیشتر از عمر آن می گذرد، احتمالاً بیش از آنکه مفید باشد، ضرر دارد و به شروعی تازه نیاز دارد. در اینجا نحوه عملکرد یک سایت قدیمی علیه شما و اقداماتی که باید در مورد آن انجام دهید، آمده است.

این یک روز دیگر تکرار شد، جایی که تمرین خاصی همراه با وب‌سایت قدیمی آن‌ها لنگ می‌زد. پس از چندین سال، نیاز به تغییر داشت، اما پزشک پیشرو باید شرکا را در عمل متقاعد می کرد. صرفا دیدن سایت خسته شواهد آشکاری است. اما قانع‌کننده‌ترین استدلال این بود که چگونه وب‌سایت قدیمی شهرت عمل را تضعیف کرد.

در هر چیز دیگری، شرکا و شرکت به‌طور موجهی به این که در این زمینه پیشرو و به‌روزترین هستند، افتخار می‌کنند. در این مورد، ما به شریک ارشد کمک کردیم تا داستان متقاعدکننده و قانع‌کننده‌ای را ارائه دهد که «اگر شما یک روش پیشرو دارید، چرا به وب‌سایتی که معادل دیجیتالی دو قوطی متصل به یک رشته است رضایت می‌دهید؟

چگونه یک وب سایت قدیمی و زوال شهرت را تشخیص دهیم…

فناوری، «هوشمندی‌های اینترنتی» و جذابیت گرافیکی ذهنی دائماً قابلیت‌های آنلاین و انتظارات کاربران را بالاتر می‌برد. بیمارستان‌ها، خدمات پزشکی و ارائه‌دهندگان همیشه از این قدردانی نمی‌کنند که:

  • سایتی که زمانی تولید شده بود به تدریج درآمد کمتری (یا بدون) برمی‌گرداند و بدتر از آن،
  • بیماران به راحتی یک وب سایت منفی را تشخیص می دهند که بر خلاف شهرت مثبت کار می کند

مشکل اینجاست که کاربران اینترنت – که تقریباً همه هستند – پیچیده هستند و خرابی وب سایت بی توجه نخواهد بود. در اینجا هفت علامت با پرچم قرمز وجود دارد که نشان می دهد وب سایت شما بر فراز تپه است و نیاز به تعمیر اساسی دارد:

آهسته بارگیری فقط سه ثانیه است. سرعت بالا همه چیز آنلاین انتظارات فوری را ایجاد می کند. وقتی یک سایت یا صفحه در چند ثانیه پاسخ نمی‌دهد، بازدیدکننده بالقوه به سراغ یک رقیب می‌رود و رتبه‌بندی صفحه شما کاهش می‌یابد.

باید پاسخگوی تلفن همراه باشد. قوانین Google فرض می‌کند که بهتر از 50 درصد جستجوها در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی انجام می‌شود. سایت های قدیمی دارای صفحه دسکتاپ هستند و قالب کوچکتر را تشخیص نمی دهند.

فلش را فراموش کنید. چندی پیش، طراحان وب نرم افزار Flash را تا حد زیادی برای ظاهر چندرسانه ای صفحات وب دوست داشتند. به نظر می رسد که فلش کند بارگذاری شده و با موتورهای جستجو غیر دوستانه بوده است. سایت‌های قدیمی که با نرم‌افزار Flash ساخته شده‌اند، زیبا بودند، اما برای تجارت بد بودند.

صفحه‌های شما گم شده یا شکسته است. همه کد جهانی “404” را دیده‌اند، سیگنال جهانی مبنی بر اینکه سایت نمی‌تواند صفحه درخواستی را ارائه دهد. این یک سیگنال برای برنامه نویسان است که چیزی را اصلاح کنند. این همچنین نشانگری است که بازدیدکنندگان سایت را که تا به حال از خروجی خارج شده اند، ناامید می کند.

طی سال‌ها چیزی اضافه یا به‌روزرسانی نشده است. تاریخ حق نشر را در سایت خود بررسی کنید. آیا یک سیستم معمولی برای به روز رسانی، بهبود یا افزودن محتوای جدید دارید؟ احتمالاً گوگل فکر می کند که یک سایت ثابت یک سایت تقریباً مرده است.

آیا مکرراً سؤالات رایج تلفنی دریافت می‌کنید؟ صحبت کردن با یک بیمار احتمالی از طریق تلفن یک فرصت تجاری فوق‌العاده است. اما پرسش‌های متداول و مکرر – که می‌توان از طریق وب‌سایت به آنها پاسخ داد – نشانه این است که سایت آنقدر که می‌تواند برای بازدیدکنندگان مفید نباشد.

یک سایت منسوخ یک روش قدیمی را فریاد می زند. ممکن است این قضاوت کاملاً غیرمنصفانه به نظر برسد، اما از هر چهار نفر حدود سه نفر اعتبار کسب و کار را عمدتاً بر اساس قضاوت می کنند. طراحی وب سایت [پروژه اعتبار وب استنفورد] اگر یک سایت دارای تاریخ قابل باور نباشد، شهرت پزشکان و نام مطب زیر سوال می رود.

در اینجا یک آزمون جایزه مهم است…

اگر وب‌سایت شهرت شما را پایین می‌آورد، می‌توانید شرط ببندید که بازده سرمایه‌گذاری شما نیز در حال کاهش است. یک وب سایت کارآمد و به روز یک ابزار بازاریابی قوی است. در مراقبت های بهداشتی، این نقطه شروع برای سفر بیمار به درب ورودی شما است.

در نتیجه، اگر وب‌سایت شما علاقه بازدیدکنندگان را جلب نمی‌کند، یا اگر ROI قابل اندازه‌گیری تولید نمی‌کند، وقت آن است که یک تعمیر اساسی انجام دهید. وب سایتی که سه سال یا بیشتر از عمر آن می گذرد، حدود صد سال سرعت دیجیتالی دارد.

به هر حال، دو قوطی و یک گیزموی زهی (که به نام تلفن زهی شناخته می شود) در اواسط دهه 1800 اختراع شد. این یک چیز بی اهمیت جالب است، اما برای شهرت پیشرو شما پشتیبانی نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید