شما در حال مشاهده هستید دو نمونه از موارد روابط عمومی بیمارستان: یکی عجیب، یکی دیوانه

دو نمونه از موارد روابط عمومی بیمارستان: یکی عجیب، یکی دیوانه

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

newspaper with red text reading [دو قسمت اول ] اخیراً دو خبر «دردناک روابط عمومی» توجه ما را به خود جلب کرده است. آنها چیزی هستند که شغل بیمارستان روابط عمومی و روابط اجتماعی را به چالش و سردرد تبدیل می کنند… اما، نشان می دهند که چرا زمان هایی وجود دارد. که بیمارستان ها به کمک حرفه ای نیاز دارند.

برای بیمارستان‌های درگیر – مرکز پزشکی جورجیا جنوبی در والدوستا، GA، و مرکز پزشکی پرسبیتریان هالیوود در لس‌آنجلس – اخبار از بد تا عجیب و غریب متغیر بود. به احتمال زیاد، مدیران، مدیران بازاریابی، متخصصان ارتباطات و مدیران روابط عمومی زمان چالش برانگیزی را سپری می کنند.

بنابراین، برای مثال‌های موردی و درس‌های مفید برای همه ما، تصور کنید که با این سرفصل‌ها استقبال می‌شوید:

بیمارستان هالیوود “قربانی حمله سایبری”

بعد از اینکه طبق گزارش‌ها، یک بیمارستان تبلیغاتی را انجام داد، روزنامه جورجیا می‌گوید که عقب‌نشینی نمی‌کند.

مثال‌های موردی: چگونه با این چالش‌های روابط عمومی مقابله می‌کنید؟

لس آنجلس، کالیفرنیا: یک نوع کاملاً متفاوت از روابط اجتماعی و موضوع «اورژانس داخلی»، مرکز پزشکی پرسبیتریان هالیوود را در کانون توجه اخبار نگران‌کننده «حمله سایبری برای باج» قرار داد.

اخبار پوشش خبری LA’s NBC اینگونه آغاز شد:

رئیس و مدیر عامل بیمارستان گفت: «یک بیمارستان کالیفرنیای جنوبی قربانی یک حمله سایبری شد که در عملیات روزمره تداخل داشت. آلن استفانک، رئیس و مدیر عامل بیمارستان، گفت که کارکنان مرکز پزشکی پرسبیتریان هالیوود متوجه «مشکلات مهم فناوری اطلاعات و اعلام وضعیت اضطراری داخلی» در روز جمعه شدند. اگر در هر یک از این موارد مثبت کوچکی وجود داشت، گزارش‌های کانال 4 تأکید کردند، “مراقبت از بیمار به خطر نمی‌افتد.”

خاموش شدن IT بیمارستان خبر بدی است، اما چیزی که این رویداد را عجیب‌تر می‌کند این است: «پزشکی که نخواست شناسایی شود گفت که سیستم هک شده است و برای باج نگه‌داری می‌شود.» عنوان بعدی: بیمارستان LA 17 هزار باج به هکرهای شبکه کامپیوتری خود پرداخت کرد.”

«مدیر اجرایی یک بیمارستان لس آنجلس گفت که باج به بیت کوین معادل حدود 17000 دلار به هکرهایی که به شبکه کامپیوتری آن نفوذ کرده و از کار انداخته بودند پرداخت کرده است. مدیر عامل مرکز پزشکی پرزبیتری هالیوود، آلن استفانک، چهارشنبه در بیانیه ای گفت که پرداخت باج 40 بیت کوین “سریع ترین و کارآمدترین راه برای بازیابی سیستم ها و عملکردهای اداری ما است.” او گفت که بیمارستان این کار را به نفع بازگرداندن عملیات عادی انجام داده است. ”

حملات سایبری به سوابق و سیستم‌های پزشکی به طور فزاینده‌ای رایج هستند و صنعت دائماً به دنبال امنیت بهتر است. علاوه بر این، هر بیمارستانی باید به برنامه اورژانس خود نگاه کند و به روز رسانی هایی را در نظر بگیرد که با موارد احتمالی عملیاتی و روابط عمومی مقابله کند.

گفته شد، این اولین داستان مهمی است که در آن باج سایبری درخواست و پرداخت شده است. آیا شما برای آن پیچ و تاب آماده هستید؟ چگونه با این نوع بحران در سراسر دانشگاه مقابله می کنید؟ مایلیم از شما بشنویم.

و سپس درگیری با روزنامه و بیمارستان در گرجستان وجود دارد که در قسمت دوم این مجموعه هفته آینده با عنوان: یک مورد دیگر از روابط عمومی بیمارستان: هنگامی که روابط رسانه ای تیره می شود.

اگر توصیه‌های حرفه‌ای محرمانه و تک به تک در مورد استراتژی‌های روابط عمومی را ترجیح می‌دهید، بیایید یک مشاوره روابط عمومی و بازاریابی برنامه ریزی کنیم. امروز با من با شماره داخلی 800-656-0907 تماس بگیرید. 801.

استیون گرگ، MBA

ناظر حساب – استراتژیست روابط عمومی

دیدگاهتان را بنویسید