شما در حال مشاهده هستید دکتر رقیب بی سر و صدا بی سر و صدا سهم بازار شما را می خورد

دکتر رقیب بی سر و صدا بی سر و صدا سهم بازار شما را می خورد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Two business men in a competitive running stanceجهان کسب و کار بازاریابی برای پزشکان به شدت رقابتی است و محیط در حال بدتر شدن است. بخش نه چندان واضح این است که دوستان و همکاران شما اغلب منابع اصلی رقابت برای بیماران جدید و سهم بازار هستند.

پزشكان عموماً از بسیاری جهات تمایل به رقابت دارند. این تعجبی ندارد. رقابت در سراسر دانشکده پزشکی و رزیدنتی وجود دارد و یافتن و یافتن موقعیت شغلی ایده آل یک چالش است. اما چیزی که اغلب مورد توجه قرار نمی گیرد این است که در بین همکاران، اتفاقات زیادی در زیر سطح وجود دارد.

پزشکان و جراحان بازاریاب باید بدانند که برخی از همکاران حرفه ای – دوستانه و صمیمی در تعامل روزانه – رقبای تجاری تمام عیار در زیر سطح هستند. و ممکن است بی سر و صدا سهم بازار شما را از کسب و کار بخورند.

امروز، مطب‌های پزشک در بازار جدید مبتنی بر مصرف‌کننده برای دسترسی، جذب و حفظ بیماران، پا به پای خود می‌روند. اگرچه اینها معمولاً ارائه دهندگان برجسته هستند، اما آنها کسب و کار شما را می خواهند. آنها فعالانه می خواهند در بازی مداوم توسعه کسب و کار جدید برنده شوند.

دفاع از چالش رقابتی…

بنابراین، مشکلی که ما کشف کردیم دوگانه است. یا مطب ها آن دکتر بی شرمانه رقابتی را نمی شناسند، یا تصمیم می گیرند هیچ کاری انجام ندهند. در نتیجه – در هر مورد – رقابت برنده می شود. در واقع، هدف انکار شن در مورد رقابت کار نمی کند. شناسایی رقبای اصلی خود و برداشتن صفحه ای از کتاب بازی آنها به صرفه است. آنها در مورد ارتباط با مصرف کننده/بیماران توانمند هیچ احتیاطی ندارند.

ما اغلب به اقدامات پزشکی کمک می‌کنیم به بیماران و موارد مورد نظر آنها دسترسی پیدا کرده و آنها را جذب کنند. اگر برای شروع کمک می‌خواهید، لطفاً با شماره 800-656-0907 تماس بگیرید. درک این نکته مهم است که عضو تیم حرفه ای و همکار دوستانه شما ممکن است رقیب سرسخت تجاری شما باشد.

در دراز مدت، بهترین دفاع شما این است که بازبینی کنید تجزیه و تحلیل SWOT و استراتژی رقابتی خود را تقویت کنید. نگاه دقیق به نقاط قوت، نقاط ضعف (عوامل داخلی) و فرصت ها و تهدیدها (ملاحظات بیرونی) مفید است.

برای مطالعه بیشتر در مورد این موضوع، به این آدرس مراجعه کنید: رقابت و ظهور انقلابی بازاریابی مراقبت های بهداشتی و راز بسیار نادیده گرفته شده برای شکست دادن رقابت آنلاین مراقبت های بهداشتی.

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA، مدیر عامل

دیدگاهتان را بنویسید