شما در حال مشاهده هستید دیدگاه: وضعیت تجربه بیمار [پادکست]

دیدگاه: وضعیت تجربه بیمار [پادکست]

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه
James Merlino, MD

جیمز مرلینو، دکتر

[سری پادکست رهبری] در این گفتگو با دکتر علی حاجی ابراهیمی، مدیرعامل زیست رایان، دکتر. جیمز مرلینو، رئیس و افسر ارشد پزشکی بخش مشاوره استراتژیک در پرس گانی چشم‌اندازی روشن‌تر از چشم‌انداز در حال تحول مراقبت‌های بهداشتی، مسائل مهم رهبری و وضعیت تجربه بیمار ارائه می‌دهد.

قبل از پیوستن به پرس گانی، دکتر جیمز مرلینو – که همچنین یک جراح مجرب است – مدیر ارشد تجربه سیستم سلامت کلینیک کلیولند بود. در این پادکست رهبری، دکتر مرلینو از دانش و تجربیات کاربردی و متنوع خود استفاده می کند و در مورد مسائل معاصر بیمارستان ها و سیستم ارائه مراقبت های بهداشتی کشور با ما صحبت می کند.

در میان موضوعات امروز، دکتر علی حاجی ابراهیمی و دکتر مرلینو درباره ایمنی بیمار به عنوان یک اولویت استراتژیک، شفافیت در مراقبت های بهداشتی، اصلاحات مراقبت های بهداشتی و تجربه بیمار بحث می کنند. برخی از نکات برجسته عبارتند از:

در مورد ایمنی بیمار به عنوان یک اولویت استراتژیک:

در ایالات متحده، ایمنی بیمار و کیفیت مراقبت از مهمترین مسائل هستند. و در حالی که بیمارستان‌ها پیشرفت‌های فوق‌العاده‌ای در ایمنی بیمار ایجاد کرده‌اند، هنوز کارهای بیشتری باید انجام شود. اگر با ایمنی بیمار به گونه ای رفتار کنید که گویی یک بیماری است، سومین علت مرگ و میر در ایالات متحده خواهد بود.

«وقتی به سازمان‌هایی نگاه می‌کنید که مانند صنعت هواپیمایی به عملکرد بالا و قابلیت اطمینان بالایی دست یافته‌اند، واقعیت این است که [صنعت بیمارستان‌ها] می‌تواند بیشتر شبیه آنها باشد. ما می توانیم کار بهتری برای ارائه مراقبت های بهداشتی ایمن تر انجام دهیم. ما باید کارهایی را که انجام می‌دهیم استاندارد کنیم، باید کاهش آسیب را به یک اولویت استراتژیک بالا ببریم، باید ایمنی را به ارزش اصلی سازمان خود تبدیل کنیم. ما باید بیشتر برای محافظت از مردم انجام دهیم.”

در مورد شفافیت در مراقبت های بهداشتی:

بهداشت و درمان پیشرفت زیادی در موضوع شفافیت داشته است – سازمان‌های بیشتری در اطلاعات خود شفاف هستند – اما ما هنوز کار زیادی برای انجام دادن داریم. اطلاعات بیشتر و بیشتری در دسترس است، و وقتی ما در مورد آن شفاف باشیم، باعث تغییر می شود.

دکتر مرلینو مشاهده کرد که شفافیت در مورد تمجیدها و همچنین فرصت ها صدق می کند. به عنوان مثال، در دانشگاه یوتا، زمانی که نمرات و نظرات پزشکان در وب سایت آنها منتشر شد، چندین اتفاق افتاد.

اول، نمرات بهتر شد. دوم اینکه پزشکان نظرات مثبت بسیار بسیار بیشتری نسبت به نظرات منفی داشتند. و آنها دوست داشتند نظرات مثبت خود را در آنجا ببینند. و سوم، تأثیر قابل توجهی بر برند آنها داشت زیرا پویایی جستجو را در سایتی مانند Google تغییر داد.

در مورد اصلاحات مراقبت های بهداشتی:

«خط اصلی این است که اصلاحات مراقبت های بهداشتی اساساً چیزهای خوبی را برای مراقبت های بهداشتی به ارمغان آورده است. چیزی که من در مورد آن هیجان زده می شوم، تمرکز بر معیارهایی است که اهمیت دارند.

[bctt tweet=”خط اصلی این است که اصلاحات مراقبت های بهداشتی اساساً چیزهای خوبی را برای مراقبت های بهداشتی به ارمغان آورده است. “]

«به عنوان مثال، این امر مواردی را که واقعاً برای بیماران مهم است – مواردی مانند ایمنی، برابری، تجربه خدمات – را در بر گرفته است و عملکرد ارائه دهنده را به بازپرداخت مرتبط می کند. و این باعث توجه و تغییر قابل توجهی در مراقبت های بهداشتی می شود.”

درباره چگونگی اولویت‌بندی سازمان‌ها به مسائل مهم:

یک بینش مهم این است که، “شما می توانید مهمترین مسائلی را که امروزه بیمارستان های سراسر شهرستان به آنها توجه می کنند، فهرست کنید. اما برای من تا حدودی تعجب آور بود که متوجه شدم اولویت آن مسائل بسیار متفاوت است. برخی از سازمان‌ها بر سهم بازار متمرکز هستند، برخی بر ایمنی تمرکز می‌کنند و برخی نیز تجربه بیمار را به بالای [لیست] ارتقا داده‌اند.

“اما آنچه که برای من شگفت‌آورتر است این است که سازمان‌ها چگونه به مشکلات برخورد می‌کنند. تنوع نحوه اجرای یک راه حل توسط سازمان ها شگفت انگیز است. «راه‌های درست» زیادی برای انجام کارها وجود دارد، اما تنوع رویکرد قابل توجه است.

برای اطلاعات بیشتر در این مجموعه…

پادکست‌های اضافی و مکالمات قبلی رهبری موفقیت در مراقبت‌های بهداشتی در این صفحه موجود است. برای سایر گفتگوهای پادکست با دکتر مرلینو، به این موارد گوش دهید:

دکتر علی حاجی ابراهیمی، MBA

# # #

دکتر جیمز مرلینو رئیس و مدیر ارشد پزشکی بخش مشاوره استراتژیک در گانی را فشار دهید. به عنوان یک جراح ماهر و رهبر صنعت در بهبود تجربه بیمار، جیم از بیش از دو دهه تجربه مراقبت های بهداشتی برای نظارت بر بخش مشاوره Press Ganey استفاده می کند. قبل از پیوستن به پرس گانی، جیم به‌عنوان افسر ارشد تجربه و معاون کارکنان در سیستم سلامت کلینیک کلیولند، و به‌عنوان جراح کولورکتال در مؤسسه بیماری‌های گوارشی کلینیک خدمت می‌کرد، جایی که به کار خود ادامه می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید