شما در حال مشاهده هستید رابطه بین شفافیت قیمت، پرداخت های بیمار و تعامل دیجیتال چیست؟

رابطه بین شفافیت قیمت، پرداخت های بیمار و تعامل دیجیتال چیست؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

PB_price tranparency_digital engagement_patient payment

شفافیت قیمت به واژه‌ای محبوب در مراقبت‌های بهداشتی تبدیل شده است. در حالی که این ایده در تئوری خوب به نظر می رسد، اما در عمل کارساز نبوده است. هیچ راه آسانی برای دانستن اینکه بیمار از قبل چقدر بدهکار برای ویزیت، درمان یا عمل است وجود ندارد. هزینه کل مراقبت‌های بهداشتی اغلب به قرارداد پرداخت‌کننده از یک طرف و وضعیت پرداختی بیمار، کسر و خارج از جیب بیمار از سوی دیگر بستگی دارد.

بیمارستان‌هایی که تلاش کرده‌اند شفاف با قیمت گذاری آنها اغلب لیست های طولانی از قیمت ها را منتشر می کنند که به مصرف کننده نهایی مربوط نمی شود. علاوه بر این، داشتن شفافیت قیمت ممکن است تفاوت زیادی در بسیاری از جنبه های مراقبت ایجاد نکند. به عنوان مثال، اکثر بیماران زمان یا توانایی خرید بهترین خدمات مراقبتی را در شرایط اضطراری ندارند. علاوه بر این، بسیاری از بیماران حتی زمانی که می‌توانند برای مواردی مانند روش‌های انتخابی خرید کنند، این کار را نمی‌کنند.

با خرید بیشتر مراقبت های بهداشتی

همانطور که به عصر مصرف گرایی مراقبت های بهداشتی می رویم، همه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید قبل از ارائه خدمات، تصویر واضح تری از هزینه های احتمالی برای وضعیت هر بیمار ارائه دهند. این را با بردن ماشین خود به تعمیرگاه مقایسه کنید – قبل از اینکه کلید شما را بگیرند، شما را وادار می کنند تا یک برآورد تعمیر را امضا کنید. اگر چیزی در طول تشخیص و تعمیر آنها تغییر کند، آنها با قیمت اصلاح شده تماس می گیرند و قبل از ادامه دادن، تأیید شفاهی شما را در یک خط ضبط شده دریافت می کنند.

از سوی دیگر، مراقبت های بهداشتی تنها عمودی است که در آن بیمار تصور قطعی از هزینه های نهایی قبل از خدمات ندارد. مجدداً، روش‌های اورژانسی داستان متفاوتی هستند، زیرا اغلب باید قبل از محاسبه و امضای شماره‌ها توسط بیمار و ارائه‌دهنده، مراقبت انجام شود.

ارائه‌دهندگان باید تخمین‌هایی را ارائه دهند

مراقبت‌های بهداشتی باید هر چه بیشتر به مدل اوبر نزدیک‌تر شود. /a>: جایی که می دانید قبل از سوار شدن به ماشین دقیقاً چقدر برای سوار شدن از شما هزینه می شود. طی چند سال، احتمالاً ارائه‌دهندگان باید براساس موقعیت فردی هر بیمار یک تخمین قیمت قطعی از خدمات داشته باشید. ارائه‌دهندگان باید بتوانند بیمه بیمار، ضمانت پوشش برای درمان خاص، پرداخت‌های مشترک، فرانشیزها و موارد دیگر را در نظر بگیرند.

همچنین بسیار مهم است که ارائه دهندگان از هم اکنون قبل از اینکه غول های خرده فروشی وارد خدمات درمانی شوند، برنامه ریزی برای این کار را آغاز کنند. باور کنید یا نه، این زودتر از آن چیزی که بیشتر مردم انتظار دارند اتفاق می افتد. آمازون در حال حاضر راه خود را به فضای مراقبت های بهداشتی و ماه گذشته، Walmart Health اولین ابرمرکز خود را افتتاح کرد. اگر تاریخ تکرار شود، غول های خرده فروشی نیز در این فضا نامی برای خود دست و پا خواهند کرد.

مشارکت دیجیتالی را به کار ببرید

وقتی آماده حرکت به سمت دنیای شفافیت قیمت هستید، آن را به آرامی پیش ببرید. با ایجاد یک رابطه دیجیتالی با بیماران خود از اولین ملاقات آنها شروع کنید. آنها را از قبل در مورد هزینه تخمینی خود مطلع کنید.

هنگامی که هزینه را برای آن‌ها توضیح می‌دهید، دلایل شخصی‌سازی شده‌ای که برایشان معنادار است به آنها ارائه دهید. مدل بخش‌بندی روانشناختی می‌تواند به شما در انجام این کار کمک کند. با استفاده از این مدل اثبات شده و اختصاصی، می‌توانید بهتر درک کنید که چه چیزی برای هر بیمار فردی انگیزه دارد و چه چیزی برای آنها مهم است. سپس می‌توانید از این بینش‌ها در حین انجام درمان استفاده کنید تا توضیح دهید چرا آنها به آن نیاز دارند، به خصوص اگر هزینه آن بالا باشد.

مطمئن شوید که بیماران خود را با هر گونه تغییر در تخمین ها به روز می کنید. در حالی که معمولاً وضعیت “آنچه خواهد بود خواهد بود” است، وقتی آنها را در جریان قرار می دهید سطح بالاتری از احترام و مراقبت را نشان می دهد. پس از ویزیت یا عمل، به صورت دیجیتالی پیگیری کنید تا مطمئن شوید که بیمار خوب است.

سپس، پس از ایجاد این رابطه اعتماد، به آنها اطلاع دهید که می توانند پرداخت های خود را به صورت دیجیتالی انجام دهند، حتی قبل از ارسال اولین صورت حساب. اگر مجبورید با یادآوری پرداخت به بیمار آنها را تحریک کنید، پلت فرم تعامل دیجیتال زیست رایان و مدل تقسیم بندی روانشناختی می تواند به شما در استفاده از پیام رسانی مناسب کمک کند.

داشتن یک پلت فرم تعامل قوی می تواند به سازمان شما کمک کند تا اثرات شفافیت قیمت را تقویت کند، اما همه اینها به آن تخمین کاربر پسند برمی گردد که موقعیت فردی را هم از نظر مراقبت و هم از دیدگاه بیمه در نظر می گیرد. اگر بیماران بدانند که هنگام آمدن صورتحساب ها تقریباً چه انتظاری داشته باشند، احتمالاً استرس کمتری در مورد هزینه خواهند داشت. شفافیت قیمت تازه شروع به رشد کرده است و پلتفرم‌های تعامل دیجیتال می‌توانند به شما در موفقیت آن کمک کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پلت فرم تعامل دیجیتال زیست رایان و اینکه چگونه می تواند به مطب خصوصی، بیمارستان یا مراقبت های فوری شما کمک کند تا بازده سرمایه گذاری 20:1 کسب کنید، مطالعه موردی ما را دانلود کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید